Usuwanie zmarszczek botoksem organicznym Fixer

redukcja zmarszczek Fixer, likwidacja zmarszczek Fixer, lifting botoksem organicznym więcej »

Kraków, ul. Wybickiego 42 lok. 2

Dermedik

4,1 / 5  (27 opinii)  rozwiń
  • Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem organicznym Fixer 400 zł
  • Lwia zmarszczka - usuwanie zmarszczek botoksem organicznym F... 400 zł
  • Czoło - usuwanie zmarszczek botoksem organicznym Fixer 450 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Usuwanie zmarszczek botoksem organicznym Fixer - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Fixer to synergiczne działanie czterech składników: blokada syntezy neuroprzekaźników, powodująca częściowy, odwracalny paraliż mięśni dzięki polipeptydom pochodzenia roślinnego, aktywny Dmae o działaniu odżywczym włókien kolagenowych oraz ekstrakt z Hibiscus Esculentus i ekstrakt z zielonej herbaty. Taki koktajl osłabia kurczliwość mięśni mimicznych, dzięki czemu spłyca zmarszczki, a przeciwutleniacze i enzymy proteolityczne doskonale regeneruje zmęczoną skórę.

Lifting stworzony przez naturę

"Kurze łapki", "bunny lines" bez użycia toksyny botulinowej, wygładzimy w Poznaniu, w Centrum Szkoleniowym Corio, gdzie Fixer jest jednym z zabiegów Salonu kosmetycznego. Centrum jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego przeprowadzającą kursy i szkolenia kosmetyczne, jak również oferującą usługi medycyny estetycznej. Właścicielka, kosmetolog, Anna Brzozowska – Gierak, działalność dydaktyczną rozpoczęła w 2007 r. i posiada m.in. Certyfikat ze szkolenia „ Mezoterapia igłowa twarzy i ciała”. Zastrzyki z botoksem organicznym wykonuje członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej Anti-Aging – lek. med. Magdalena Olejnik.   

W Łodzi, przy ul. Piłsudskiego 52, alternatywę dla toksyny botulinowej oferuje Gabinet Medycyny Estetycznej Anawa, jako szybki relaks stworzony przez naturę, a potwierdzony przez naukę. Efekt natychmiastowego rozluźnienia zmarszczek mimicznych preparatem Fixer oraz poprawę napięcia skóry twarzy, piersi oraz ramion wraz z jej wypełnieniem, jest alternatywą nie tylko dla Botoxu, ale także dla innych wypełniaczy i mezoterapii jakie Gabinet posiada w swojej ofercie. 

Założycielką oraz managerem Estetic Fitness w Skierniewicach jest była siatkarka klubu VIS Sk-ce –  Edyta Lewandowska-Piwek. Jej wykwalifikowany zespół to instruktorzy i trenerzy fitness, masażyści oraz dietetyk. Kadrę medyczną stanowi m.in. certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, członek Światowego Towarzystwa Lipolizy "Network – Lypolysis" – lek. med. Anna Piwek-Laskowska. Do zespołu w ostatnim czasie dołączył również flebolog, chirurg, lek. med. Krzysztof Piórek. W zakresie bogatej oferty zabiegów estetycznych, zmarszczki mimiczne oprócz Azzalure czy Bocouture, zlikwidujemy tu również preparatem Fixer. Dla podtrzymania efektów, zalecana jest jedna sesja w miesiącu.

W zakresie zabiegów leczniczych i profilaktycznych w Kętrzynie, nowy, nietoksyczny koktajl liftingujący firmy Croma – Fixer, oferuje Gabinet Medycyny Estetycznej lek. med. Alicji Nałysnyk-Gacioch. Redukując nim głębokie zmarszczki czy podwójny podbródek, preparat skutecznie leczy także nadmierną potliwość. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, lek. med. Nałysnyk-Gacioch wykorzytuje Fixer w zabiegach na twarz poza osoczem bogatopłytkowym, kwasem hialuronowym oraz Botoxem. Gabinet powstał w 2009 r. i mieści się przy ul. Wojska Polskiego 3B. 

Fixer jest nowością również w Gabinecie Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Estetis w Chorzowie, gdzie poleca się go w przypadku atonicznej i zmęczonej skóry oraz poza twarzą – na zwiotczałe obszary brzucha, ramion i kolan. Protokół zabiegów zastrzega podawanie go metodą płytkich iniekcji śródskórnych. Jest alternatywą dla innych zabiegów mezoterapii igłowej oraz Botoxu. Gabinet w 2003 r. stworzyła lek. med. Teodozja Arkuszewska, która jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała Certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej. Od 2002 r. jest członkiem Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.  

Redukcję głębokich zmarszczek koktajlem Fixer poprzez ich rozciąganie i odżywianie, posiada w swojej ofercie, w zakresie zabiegów estetycznych Błękitny Motyl Medical SPA & Wellness należący do Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA. Doskonałe miejsce na odnowę biologiczną w pięknie położonym kompleksie, pośrodku Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w Beskidzie Sądeckim. Sprzyja temu 12 indywidualnych gabinetów zabiegowych w SPA oraz liczne strefy relaksu. Fixer stanowi tu uzupełnienie procedur odmładzających takich, jak Mezobotox czy kwas hialuronowy.

Botoks organiczny Fixer w Polsce i w Niemczech – ceny zabiegu

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Zabiegi wykonywane preparatem Fixer są zdecydowanie rzadsze, mniej popularne za granicą i tańsze od tych, z wykorzystaniem botuliny, za którą u chirurga plastycznego, dr med. Stephana Günthera w jego klinice w Düsseldorfie, zapłacimy od 250 € (1050 zł). Nieco mniej wydamy w Karlsruhe, u chirurga plastycznego, dr med. Luttenbergera Klausa, który Botoxem usuwa zmarszczki w cenie od 150-450 € (630-1890 zł).

Usługa usuwanie zmarszczek botoksem organicznym fixer jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.