Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Bydgoszcz

Synonimy: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Bydgoszcz - informacje

Gabinet zabiegowy w LASERMED Gabinet zabiegowy w LASERMED

Zmarszczki grawitacyjne i statyczne, które pojawiają się na twarzy, szyi i dekolcie, można usuwać za pomocą botoxu, kwasu hialuronowego (HA) i laserem frakcyjnym. W przypadku wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym lekarze medycyny estetycznej spłycają bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki lub kurze łapki. Usuwanie zmarszczek polega na wstrzyknięciu pod skórę wypełniaczy na bazie HA. Zabieg zwykle należy powtórzyć po 6 - 12 miesiącach.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w klinice w Bydgoszczy

W klinice medycyny estetycznej Esteticmed lekarze usuwają bruzdy nosowo-wargowe preparatem stabilizowanego kwasu hialuronowego Surgiderm, który ma jeszcze zastosowanie w remodelingu policzków. Lekarz medycyny estetycznej dr Ilona Wnuk-Bieńkowska, która w 2011 roku ukończyła szkolenie z technik zaawansowanych preparatem Sculptra, wypełnia płytkie zmarszczki wokół oczu monofazowym kwasem hialuronowym Succeev. W Esteticmed można też poddać się termoliftingowi Zaffiro, uelastyczniającego skórę twarzy.

Klinika dermatologii estetycznej i laserowej oraz dermatochirurgii Fenomed oferuje wygładzanie zmarszczek wokół ust i na dekolcie kwasem hialuronowym z linii dermokosmetyków Restylane. Dermatolog-wenerolog dr n. med. Paweł Skory wykonuje tu lifting wolumetryczny z użyciem HA, zwiększający objętość twarzy, w której wraz z wiekiem ubywa tkanki podskórnej. Współpracownikiem dr Skorego jest dermatolog dr Anita Mazur, posiadająca drugą specjalizację o zasięgu międzynarodowym z Medycyny Przeciwstarzeniowej. Lekarz przeprowadza laserowy zabieg fotoodmładzania za pomocą urządzenia IPL, który częściowo odwraca skutki tzw. fotostarzenia.

W klinice stomatologii estetycznej i chirurgii Alfa Med można wypełnić zmarszczki nie tylko HA, ale także botoxem, który dobrze spisuje się przy zmarszczkach mimicznych. Oprócz tego placówka wykonuje zabieg stabilizowanym kwasem hialuronowym Hydrobalans, polecany przy odmładzaniu okolic oczu i powierzchni grzbietowej dłoni. Lekarz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej dr n. med. Sylwia Oczachowska-Szafkowska, należąca do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, korzysta z nici hialuronowych podczas likwidowania tzw. chomików na twarzy podczas soft liftingu.

Dr Sylwia Oczachowska-Szafkowska pracuje także w gabinecie Esteticclinic przy ul. Pszczelnej, gdzie wypełnia zmarszczki palacza i policzkowe kwasem hialuronowym o żelowej konsystencji. Do lekarza można zapisać się również na zabieg stabilizowanym HA Restylane Skinboosters, w efekcie którego skóra zostaje maksymalnie nawilżona i zrewitalizowana.

Lekarz medycyny estetycznej ze specjalistycznego gabinetu Dormed - dr n. med. Dorota Lorkowska-Czosnyka, certyfikowana przez Polskie Towarzystwo ME (medycyny estetycznej), wypełnia bruzdy w okolicy tzw. doliny łez preparatem Voluma, który zawiera HA o dużej gęstości. Oprócz tego w Dormed wykonuje się Botoxlift, podczas którego dr Lorkowska-Czosnyka uderza w zmarszczki podwójną siłą - toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

Dermatolog dr n. med. Sławomir Urbanowski, współautor sprawozdania z pierwszej światowej konferencji "anti-anging" w Paryżu, wygładza linie smutku, które są zmarszczkami grawitacyjnymi, preparatem Juvederm z usieciowanym kwasem hialuronowym. Lekarz pracuje w gabinecie dermatologii ogólnej, estetycznej i laserowej Dermest, gdzie wykonuje jeszcze laserowe usuwanie piegów i peeling medyczny yellow peel.

Zmarszczki na brodzie, powodujące opadanie kącików ust, można wypełnić w centrum medycznym Laser-Med, a oprócz tego usunąć drugi podbródek podczas lipolizy iniekcyjnej po uprzednim rozbiciu komórek tłuszczowych fosfatydylocholiną. W Leser-Med zmarszczki i bruzdy są minimalizowane jeszcze ultradźwiękami, przyspieszającymi metabolizm skóry.

Cena usuwanie zmarszczek w Bydgoszczy i w Wielkiej Brytanii

Kadra w Klinika Urody La Belle Kadra w Klinika Urody La Belle

Cena zabiegu usunięcia zmarszczek wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego w manchesterskiej klinice Dermakurve zaczyna się od 1300 zł. Jest to nieco więcej niż w polskich, w tym bydgoskich, klinikach. Różnica w cenie zabiegu sprawia, że przyjazd do Polski w celu korekcji zmarszczek staje się opłacalny, zwłaszcza że można połączyć wizytę w gabinecie medycyny estetycznej z wypoczynkiem i zwiedzaniem, między innymi Starego Rynku czy Wsypy Młyńskiej. Pracownicy polskich klinik znają języki obce w stopniu komunikatywnym, w tym język angielski, dzięki czemu bez problemu porozumiewają się z turystami medycznymi. Kliniki zajmują się również rezerwacją noclegów.

 

 

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 550 zł do 1 500 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 200 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 300 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 250 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 150 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 400 zł do 2 890 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 550 zł do 1 000 zł
 • Lublin od 100 zł do 1 100 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym także w miastach pobliżu Bydgoszczy, takich jak: Inowrocław lub Toruń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.