Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Gdynia

Synonimy: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Gdynia - informacje

Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak

Wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego ma na celu poprawę wyglądu skóry twarzy. Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej lub specjalistę dermatologa. Przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, poprzez naniesienie na skórę specjalnego kremu. Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się od 6 do 18 miesięcy, w zależności od wielu czynników, jak wiek, zdrowie, ilość podanego preparatu, a także ogólna kondycja skóry.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Gdyni

W Gdyni usuwanie zmarszczek przy zastosowaniu kwasu hialuronowego możliwe jest u dr n. med. Karoliny Kondej, lekarza medycyny estetycznej i specjalisty chirurgii plastycznej. Jest ona absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, a także członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Swoje doświadczenie zdobywała dzięki pracy w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego można przeprowadzić u dr n.med. Anny Gołębiowskiej, specjalisty dermatologii i wenerologii. Swoje doświadczenie zdobyła pracując m.in. w Klinice Dermatologii i Wenerologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest ona członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Alergologicznego. Wykonuje ona wszelkiego rodzaju zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, w tym także modelowanie rysów twarzy kwasem hialuronowym, mezoterapię, czy wypełnianie bruzd.

W Gdyni niwelowaniem zmarszczek zajmuje się dr hab. n. med. Wioletta Barańska-Rybak, specjalista dermatolog wenerolog. Jest ona członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, a także European Society for Dermatological Research. Swoje doświadczenie zdobywała podczas pracy w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku, a także w Szpitalu Specjalistyczny im. Św. Wojciecha Alberta w Gdańsku.

Zabieg likwidowania zmarszczek kwasem hialuronowym przeprowadza dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska Wojdyło, specjalista dermatolog wenerolog. Jest ona absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging oraz World Society Interdyscyplinary Anti-Aging Medicine. Swoje doświadczenie zdobyła m.in. podczas stażu w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Bonn, a także dzięki uczestniczeniu licznych kursach, jak Szkolenie „Złoty standard nieinwazyjnych metod odmładzania twarzy” czy warsztaty szkoleniowe z zakresu stosowania wypełniacza Radiesse do korekcji tkanki miękkiej.

Będąc w Gdyni, zabieg redukowania zmarszczek można wykonać w Centrum dermatologii laserowej, estetycznej i dermatochirurgii Laser Medica. W tym miejscu wykonywane są wszelkiego rodzaju zabiegi mające na celu poprawę stanu skóry, również mezoterapia mikroigłowa, rewitalizacja skóry czy peeling chemiczny. Obiekt posiada wysokiej klasy sprzęt, m.in. IPL Vasculight Elite do redukcji zaczerwienień, plam starczych i drobnych zmarszczek, Laser Fraxel re:store do regeneracji skóry czy urządzenie do hydradermabrazji JetPeel-3.

Na zabieg wygładzania zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego można wybrać się do Prywatnej Przychodzi EVI-Med w Gdyni. Obiekt otrzymał Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008 w zakresie: opieki ambulatoryjnej, diagnostyki, rehabilitacji i stomatologii. Został on także wyróżniony licznymi nagrodami, w tym Certyfikatem „Solidna Firma 2006”,Certyfikatem „Polski Sukces 2001” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki RP czy Nagrodą Pomorską 2002 „Gryf Gospodarczy”.

Cena usuwania zmarszek przy użyciu kwasu hialuronowego za granicą

Kadra w Esteemed Kadra w Esteemed

Wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego w The Gillian Institute w miejscowości Indianapolis w Stanach Zjednoczonych kosztuje od 250 $ (ok.994 zł), podczas gdy w Gdyni cena zaczyna się od 450 zł. Będąc w Gdyni warto poznać atrakcje miasta, m.in.  Akwarium Gdyńskie, Żaglowiec Dar Pomorza oraz Molo w Gdyni Orłowo.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 450 zł do 2 000 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Tarnowo Podgórne od 600 zł do 900 zł
 • Warszawa od 200 zł do 2 800 zł
 • Kraków od 300 zł do 4 500 zł
 • Wrocław od 250 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 150 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 400 zł do 2 890 zł
 • Bydgoszcz od 550 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1 100 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Wejherowo.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska