Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Nowy Sącz

Synonimy: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Nowy Sączul. Barbackiego 24a lok. 2

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med

  • Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowy... od 700 zł
  • Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowy... od 700 zł
  • Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 700 zł
  • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 700 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł

Usługa usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Nowym Sączu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Nowego Sącza, w miejscowościach: Szczawnica, Krynica-Zdrój, Muszyna oraz Tarnów.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska