Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Rzeszów

Synonimy: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Rzeszówul. Al. Kopisto 1 lok. 282 p.2

Klinika La Perla SPA Rzeszów

 • Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowy... od 700 zł
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 700 zł
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... od 700 zł
 • Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 700 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł
Rzeszówul. Naruszewicza 7/6

Face Institute

ocena 4.3 / 5 (3 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
 • Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowy... 800 zł
 • Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowy... 800 zł
 • Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym 800 zł
 • Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym 1 200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Rzeszów - informacje

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Osoby, które chcą zachować młody wygląd twarzy jak najdłużej oraz pozbyć zmarszczek mogą poddać się zabiegowi z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Zabieg jest bezpieczny i bezinwazyjny. Polega na iniekcji preparatu za pomocą cienkich igieł w miejsca naznaczone zmarszczkami. W rezultacie skóra jest nie tylko widocznie napięta oraz gładka, ale także jędrna i nawilżona. Efekty widoczne są praktycznie natychmiast. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, podawanym w postaci kremu i trwa ok. 30 min. Pacjent może tego samego dnia wrócić do codziennych obowiązków.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w Rzeszowie

W znajdującej się przy ul. Jagielońskiej klinice Dostych Estetic, specjaliści usuną zmarszczki stosując nie tylko kwas hialuronowy, ale także toksynę botulinową i liftingujące nici PDO. Właścicielem placówki jest dr Jan Dostych, internista i lekarz medycyny estetycznej, którego wiedzę potwierdzają certyfikaty, takie jak np. dyplom ukończenia szkolenia z zakresu mezoterapii oraz kosmetologii dla lekarzy.

Zmarszczki można usunąć w Salonie Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Laserowej przy ul. Granicznej. Pracujący tu specjaliści nie tylko pomagają zachować młody wygląd stosując kwas hialuronowy i botoks, ale także udzielają rad dotyczących zdrowia i urody w ogólnopolskich czasopismach oraz na stronach internetowych. Gabinet wyposażony jest w laser CO 2 Lutronic oraz laser diodowy Lightsheer firmy Coherent-Lumenis.

Przy ul. Geodetów mieści się centrum medycyny estetycznej „Carbonéro”, prowadzone przez lek. med. Teresę Trelińską-Nowosad, specjalistkę medycyny estetycznej i anti-aging oraz członka Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i anti-aging. W swoim gabinecie Pani doktor oferuje likwidację zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz nici PDO First Lift.

Osoby, które chcą uzyskać młody wygląd za pomocą kwasu hialuronowego mogą skorzystać z oferty dermatologa, lek. med. Ewy Mikuły, przyjmującej przy ul. Szopena. Pani doktor jest absolwentką Collegum Medicum UJ w Krakowie, a medycyną estetyczną zajmuje się od 2002 roku. Jest też członkiem wielu towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologii Estetycznej i Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej. Specjalistka zajmuje się również laserowym usuwaniem zmarszczek.

Niechcianych zmarszczek można pozbyć się w funkcjonującym na rzeszowskim rynku medycznym od 1996 roku gabinecie Max-Med. W placówce znajdującej się przy ul. Kujawskiej, specjaliści podejmą walkę z upływającym czasem stosując nie tylko kwas hialuronowy, ale także zabiegi laserowe. Prócz tego, pomogą pozbyć się rozstępów oraz przeprowadzą odmładzającą i regenerującą mikrodermabrazję.

Jeden ze swoich gabinetów w Rzeszowie prowadzi lekarz medycyny estetycznej Marzena Polak-Żurek, która ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Specjalistka cały czas poszerza wiedzę uczestnicząc w kursach i sympozjach organizowanych przez m.in. Polskie Towarzystwo Dermatologów Estetycznych, Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, które potwierdzają liczne certyfikaty. Pani doktor za pomocą kwasu hialuronowego nie tylko likwiduje zmarszczki, ale także powiększa usta, poprawia owal twarzy oraz modeluje policzki.

Wysoka jakość i niska cena zabiegów w Rzeszowie

Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia
W porównaniu do innych krajów Europy i Świata, jakość zabiegu usuwania zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest w Rzeszowie wysoka, a cena stosunkowo niska. Szpecące bruzdy można tu zlikwidować już od 500 zł za ampułkę. Dla porównania, w Oxygen Medical w Budapeszcie za iniekcję kwasu hialuronowego trzeba zapłacić 250 euro (ok. 1 050 zł), a w Dr. Fabian Mendoza's clinic w Meksyku 280 euro (ok. 1 192 zł).

Decydując się na zabieg w Rzeszowie warto bliżej poznać miasto. Można zwiedzić cmentarz żydowski na Czekaju bądź Stare Miasto, a także Pałac Biskupów Rzeszowskich. Warto też wziąć udział w odbywających się tu festiwalach, np. NoBorder Festival oraz Rzeszów Air show.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Julianów od 800 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Warszawa od 200 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 300 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 250 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 150 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 400 zł do 2 890 zł
 • Bydgoszcz od 550 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1 000 zł
 • Lublin od 100 zł do 1 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska