Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa

Synonimy: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

Czas jest nieubłagany dla wszystkich. Całe szczęście, można dziś choć trochę go oszukać i usunąć ślady starzenia się – paradoksalnie, dzięki naturze. Nasz organizm produkuje kwas hialuronowy, biopolimer wiążący wodę w skórze i nadający jej jędrność, czyli inaczej zdrowy i młody wygląd. Z wiekiem jest go coraz mniej, skóra wiotczeje i pojawiają się zmarszczki. W klinikach medycyny estetycznej można poddać się zabiegowi z użyciem preparatów kwasu hialuronowego, co na nowo uelastyczni skórę i wizualnie odmłodzi naszą twarz.

Tego typu operacje są krótkie (ok. 40-45 minut) i stosunkowo bezbolesne (znieczulenie miejscowe, krem Emla). Efekt jest widoczny natychmiast i zaraz po zabiegu pacjent może opuścić klinikę.

Warszawa – centrum urody i odmładzania

W wielu miastach funkcjonują kliniki oferujące klientom odmładzanie skóry. W przypadku usuwania zmarszczek nie musi być to nawet klinika chirurgii plastycznej – to prosty zabieg, który można wykonać w studium urody bądź w ośrodku stanowiącym połączenie salonu kosmetycznego i SPA. Takie placówki wyjątkowo licznie występują w Warszawie. Prostota zabiegu nie oznacza, że wykonują go mało doświadczeni lekarze. Wręcz przeciwnie, wielu z nich to profesjonaliści, którzy doskonalili się za granicą pod okiem mistrzów zawodu.

Dobrym przykładem może być dr Beata Sparażyńska-Cholewa (Studio Medycyny Estetycznej), absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Przez kilka lat przebywała w Belgii, dzięki czemu nawiązała współpracę ze Szpitalem Klinicznym Saint-Luc w Brukseli. Przeszła również szereg szkoleń Francuskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Zmarszczki wypełnia kwasem hialuronowym(Surgiderm, Juvederm, Restylan i Stylage), a zmarszczki mimiczne niweluje przy użyciu Botoxu.

Kolejna specjalistka, dr Monika Kuźmińska (Yonelle Zwolińska Beauty Institute), to absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Pracowała w University of Southern California, University of California Los Angeles oraz California State University Long Beach. Jest głównym wykonawcą części klinicznych grantów naukowych dla National Institute of Health. Współpracująca z nią dr Ewa Rybicka, absolwentka PSME, posiada spore doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia (Radiesse). Podczas zabiegów usuwania zmarszczek korzysta także z systemu Sculptra.

Z kolei dr n. med. Paweł Rujna (Klinika Murano) jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest także szkoleniowcem z zakresu stosowania wypełniaczy i induktorów tkankowych do modelowania sylwetki i redukcji zmarszczek. W ośrodku zajmuje się, między innymi, wygładzaniem głębokich zmarszczek przy użyciu lasera frakcyjnego CO2. Mgr Agnieszka Zbrzeżny (dyrektor kliniki) przeprowadza lifting i redukcję wiotkości skóry z zastosowaniem fal radiowych.

Usuwanie zmarszczek w klinikach medycyny estetycznej

Preparaty kwasu hialuronowego stosowane są przy redukcji tzw. kurzych łapek, zmarszczek wokół ust i na czole, „zmarszczek marionetki" i innych. Stosuje je wielu warszawskich specjalistów, między innymi lek. med. Michał Tarkiewicz (Juvemed oraz Bemo-Dent), korzystający z preparatów Juvederm i Teosyal, a także dr Roman Prończuk (Medi-Derm).

Lek. med. Dariusz Kołodziejczak oraz lek. med. Rafał Sowa (Aleja Piękna) wygładzają zmarszczki mimiczne Botoxem i wypełniają je kwasem hialuronowym. Stosują także mezoterapię igłową skóry twarzy i szyi – system Juvelift, Mesolis, Mesolift, NCTF, NCTF z kwasem hialuronowym. Zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym.

W Siluetta Studio (Żoliborz) zmarszczki wypełnia się preparatem Stylage. Natomiast dzięki preparatowi Voluma przywraca się twarzy objętość – jest to przydatne w szczególności dla osób chcących nieco zaokrąglić swoje rysy. Zabiegi w placówce przeprowadza mgr kosmetologii (medycyna estetyczna) Karolina Broniś.

Umów wizytę przy okazji pobytu w Warszawie

Kadra w StomaCare Kadra w StomaCare

Warszawa jest nie tylko centrum biznesowym, ale także kulturalnym ośrodkiem, interesującym dla zwiedzających oraz dla turystów medycznych. Ludzie przyjeżdżają tu z całego świata – w tym z Niemiec, Włoch czy USA – żeby wypocząć i poddać się zabiegom za niższą niż na Zachodzie cenę. W jednej z wielu klinik medycyny estetycznej mogą błyskawicznie odjąć sobie lat, a później poświęcić się poznawaniu zabytków, muzeów (np. Muzeum Powstania Warszawskiego) i innych pięknych miejsc, w które obfituje stolica.  Należą do nich, między innymi, Starówka i malownicze Łazienki Królewskie.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 200 zł do 3 000 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Kraków od 300 zł do 4 500 zł
 • Wrocław od 250 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 150 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 400 zł do 2 890 zł
 • Bydgoszcz od 550 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1 000 zł
 • Lublin od 100 zł do 1 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska