Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową

Synonimy: usuwanie zmarszczek botoksem, usuwanie zmarszczek botoxem, usuwanie zmarszczek azzalure więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową - informacje

Gabinet zabiegowy w Lea Clinic Gabinet zabiegowy w Lea Clinic

Nie ma chyb kobiety, która nie boi się zmarszczek. Na szczęście zabiegi współczesnej medycyny estetycznej pozwalają odgonić widmo pobrużdżonej twarzy. Przy pomocy prostych zabiegów można szybko, bezboleśnie i skutecznie wygładzić zmarszczki i odmłodzić twarz – wszystko dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej, znanej też pod nazwą botoksu. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, przy użyciu bardzo cienkiej igły. Botox, wstrzyknięty pod skórę, powoduje rozluźnienie mięśni, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek, przy jednoczesnym normalnym funkcjonowaniu pozostałych mięśni twarzy.

Najlepsze polskie kliniki medycyny estetycznej

Pacjenci, pragnący na dłużej zatrzymać młodą i gładką twarz mają do wyboru wiele polskich klnik chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, które w swojej ofercie mają zabiegi wygładzania zmarszczek toksyną botulinową. Jedną z nich jest Klinika Esteticmed, która swoje placówki ma w Częstochowie i Bydgoszczy. Te nowoczesne, doskonale wyposażone centra medycyny estetycznej oferują swoim pacjentom szeroki wachlarz zabiegów odmładzających, modelujących i rewitalizujących, w tym zabiegi z użyciem nowoczesnego lasera Micro Fraxel oraz jedynego cyfrowego systemu do mikroabrazji naskórka kryształkami kordunu Silk Peel. Zabiegi usuwania zmarszczek toksyną botulinową przeprowadzają dr Ilona Wnuk-Bieńkowska oraz dr n. med. Marcin Bieńkowski.

Kolejną doskonałą polską placówką, która w swojej ofercie ma zabiegi usuwania zmarszczek toksyną botulinową jest katowicka Klinika Chirurgii Mazan, mieszcząca się w nowoczesnym, komfortowo wyposażonym budynku. Zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii w klinice przeprowadza mgr Arleta Macierzyńska, która oferuje pacjentom m.in. laserowe zabiegi korekcji niedoskonałości skóry, lifting twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, mikrodermabrazję oraz lecznicze peelingi chemiczne.

Odmładzanie toksyną botulinową w polskich klinikach

Wśród klinik, przeprowadzających zabiegi redukcji zmarszczek warto wymienić także szczecińskie Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dernatochirurgii Laser-Medica, gdzie zabiegi z wykorzystaniem botoksu wykonują dr n. med. Sylwia Farfał-Kałucka, dr Joanna Stosio-Rostecka oraz dr Marcin Wiśniowski. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, w tym szereg urządzeń z certyfikatem FDA: Vasculight Elite, laser Fraxel re:store, LightSheer Duet oraz Accent Elite.

Kolejną placówką, oferującą swoim pacjentom zabiegi wygładzania zmarszczek przy użyciu botoksu jest Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite w Warszawie. Zabiegi dermatologii i medycyny estetycznej w placówce wykonuje dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka, a klinika ma w swojej ofercie szeroki wachlarz procedur z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, w tym peelingi lekarski, mezoterapię oraz mikrodermabrazję.

Pacjenci chętnie odwiedzają także Kriocentrum – Medycyna Estetyczna i Chirurgia Ogólna w Otwocku. Placówka ma w swojej ofercie szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej, w tym nowoczesne zabiegi na bazie kwasu polimlekowego Sculptra, mezoterapię igłową i bezigłową oraz uelastyczniający skórę zabieg RF Thermacool Face Lift. Wśród pracujących w klinice lekarzy warto wymienić dr Marka Batijewskiego oraz dr Tomasza Kłosa.

W celu pozbycia się zmarszczek i wygładzenia twarzy warto udać się również do poznańskiej Kliniki Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed, gdzie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadza dr Maciej Lichaj. Dr Lichaj jest specjalistą w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii, a także absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie oraz Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej.

Kolejną doskonałą placówką, w której można się poddać zabiegom odmładzającym i wygładzającym zmarszczki jest Centrum Dermatologii Laserowej Epi-Centrum, mające swoją siedzibę w Warszawie. Istniejąca od 1998 roku placówka ma na swoim koncie już ponad 140 000 wykonanych zabiegów, a liczba pacjentów kliniki przekracza 20 000. Zabiegi wygładzania zmarszczek z użyciem toksyny botulinowej wykonuje dr Dariusz Dziwura.

Niskie ceny usuwania zmarszczek botoxem

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

Ponieważ ceny usuwania zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej są w Polsce o wiele tańsze niż w innych krajach europejskich, coraz większa liczba zagranicznych pacjentów decyduje się na przyjazd do polskich klinik chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Na przykład w londyńskich klinikach Face Clinic i Sk:n zabieg na jedną partię twarzy to koszt co najmniej 200£ (900zł), podczas gdy w Polsce zabiegi są dwukrotnie tańsze. Niemcy, Brytyjczycy, Norwegowie czy Irlandczycy wybierają przede wszystkim kliniki w dużych polskich miastach, takich jak Kraków, Warszawa czy Poznań, charakteryzujące się doskonałymi połączeniami lotniczymi i rozwiniętą bazą noclegową. Pobyt w Polsce to dla nich także okazja do doskonałego odpoczynku i zapoznania się z ciekawostkami i zabytkami naszego kraju.

Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową - ceny w różnych miastach

 • Plewiska od 200 zł do 450 zł
 • Warszawa od 200 zł do 1 900 zł
 • Kraków od 40 zł do 1 980 zł
 • Wrocław od 200 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 700 zł
 • Poznań od 150 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 200 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 900 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 000 zł
 • Gdańsk od 350 zł do 1 000 zł
 • Lublin od 300 zł do 1 000 zł
 • Gdynia od 200 zł do 800 zł
Pokaż więcej »

Usługa usuwanie zmarszczek botoxem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska