Uwypuklenie łechtaczki

clitoroplastyka, lifting łechtaczki, uwypuklenie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki, odkrycie łechtaczki więcej »

Uwypuklenie łechtaczki - informacje

Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Clitoroplastykę najczęściej wykonuje się ze względów czysto kosmetycznych, jednocześnie poprawiając doznania seksualne bądź w celu odtworzenia struktur anatomicznych uszkodzonych w wyniku okaleczenia (m. in. obrzezanie). Redukcja napletka łechtaczki polega na wycięciu nadmiaru fałdu skórnego, który ją pokrywa i jej uwypuklenie. Odwrotnie, procedura wiąże się z ukryciem zbyt wyeksponowanej clitoris, a obydwa zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. 

Chirurgia intymna – plastyka łechtaczki

Czynniki fizjologiczne i funkcjonalne mają istotny wpływ na komfort życia kobiety, stąd tak istotna rola ginekologii estetycznej. Panel zabiegów dedykowanych strefie intymnej kobiet i jej korekcji estetycznej stanowi ofertę Zięba Clinic w Katowicach, gdzie obok laserowych procedur obejmujących zewnętrzne narządy płciowe, wykonywana jest chirurgiczna korekta napletka łechtaczki. Procedura odsłonięcie i jej uwypuklenie jest tu wskazaniem dla tych osób, które pragną wzmocnić swoje doznania seksualne i przy okazji poprawić estetykę miejsca.

Ginekologia estetyczna należy także do oferty NZOZ Medyk Centrum – placówki zlokalizowanej w Częstochowie, gdzie oprócz laserowych zabiegów waginoplastyki, labioplastyki czy leczenia atrofii narządów płciowych, zespół medyczny w ramach ginekologii plastycznej wykonuje nie tylko clitoroplastykę, ale także zabieg nacięcia (hymenotomię ) lub zszycia (hymenoplastykę) błony dziewiczej. Pozostałą część oferty stanowią zabiegi z zużyciem kwasu hialuronowego oraz ginekologia operacyjna. Do zespołu lekarskiego należy m. in. lek. med.  Małgorzata Nita–Nowak, specjalista ginekolog-położnik.

Chcąc podnieść poziom doznań seksualnych, poprawić wygląd sfery intymnej możemy skorzystać z konsultacji w klinice Gyncentrum Ginekologia Plastyczna, która w Częstochowie posiada swój punkt konsultacyjny. To jeden z największych ośrodków w Polsce, który specjalizuje się w zabiegach ginekologii estetycznej i operacyjnej. Odkrycie i uwypuklenie łechtaczki poprzez redukcję okrywających ją fałdów skóry, jak również ukryciu zbyt wyeksponowanej, to 30–minutowa procedura wykonywana laserowo w znieczuleniu miejscowym. Wszystkie zabiegi ginekologii plastycznej realizowane są w Katowicach.  

Narządy płciowe kobiety wraz z upływem czasu, zmieniają swój wygląd, budowę  anatomiczną oraz funkcje czynnościowe. Mają na to wpływ przebyte porody i operacje, jak również zmiany hormonalne, które prowadzą do utraty prawidłowego napięcia tkankowego, a w konsekwencji obniżają jej samopoczucie oraz relacje intymne. Problemy te leczy w ramach swojego Gabinetu Ginekologiczno-Położniczego w Krotoszynie lek. med. Tomasz Wojno, specjalista położnictwa i ginekologii, wykonując clitoroplastykę w zakresie ginekologii plastycznej.  

Waginoplastyka, labioplastyka, usuwanie wad rozwojowych narządów płciowych oraz liporedukcja okolic intymnych, to zakres oferty warszawskiej Kliniki Kobiet Medifem. Należy do niej również plastyka łechtaczki, wykonywana standardowo – w celu poprawy jakości życia seksualnego. Krótki zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a jedynie dwutygodniowej absencji seksualnej. Właścicielem Kliniki, a zarazem członkiem zespołu medycznego jest Prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, Założyciel  i wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, dr n. med. Andrzej Barwijuk, ginekolog plastyk. 

W Słupsku, problemy natury estetycznej i seksualnej, wynikające ze spadku funkcji narządów płciowych, skonsultujemy – i w razie wskazań  podejmiemy terapię – w Klinice Perfectmed. W zakresie placówki działa kilka specjalistycznych gabinetów medycznych oraz zabiegowych, wśród których usługi świadczą także ginekolodzy, m. in. dr n. med. Zbigniew Studziński, specjalista ginekolog, położnik. Jego ofertę, oprócz ginekologii diagnostycznej oraz zabiegowej stanowi również ginekologia plastyczna oraz liczne zabiegi plastycznej i laserowej korekcji dysfunkcji w zakresie narządów płciowych, w tym także clitoroplastyka.

Clitoroplastyka w USA – ile zapłacimy za zabieg?

Gabinet zabiegowy w Szpital na Klinach Gabinet zabiegowy w Szpital na Klinach

Średnia cena plastyki łechtaczki to 2,000-4,000 $ (7,600-15,200 zł) w zależności od zakresu procedury i lokalizacji gabinetu, podaje serwis WhereismyDoctor.com.

Uwypuklenie łechtaczki - ceny w różnych miastach

  • Łódź od 2 500 zł
  • Kraków od 800 zł
  • Bydgoszcz od 1 500 zł
  • Katowice od 2 000 zł
  • Wrocław od 2 500 zł
  • Rybnik od 2 000 zł
Uwypuklenie łechtaczki cena »

Usługa uwypuklenie łechtaczki jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.