Vanquish - modelowanie sylwetki, usuwanie tkanki tłuszczowej

odchudzanie metodą Vanquish, nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej metodą Vanquish, nieoperacyjne modelowanie sylwetki Vanquish więcej »

Kraków, ul. Dobrego Pasterza 118C lok. 11

VESUNA

4,8 / 5  (145 opinii)  rozwiń
 • Vanquish - modelowanie sylwetki, usuwanie tkanki tłuszczowej od 1 000 zł
 • Vanquish - modelowanie brzucha i boczków od 1 000 zł
 • Vanquish - modelowanie ud i pośladkówzadzwoń
 • Vanquish - pakiet 2 zabiegówzadzwoń
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Białystok, ul. 1000 Lecia Państwa Polskiego 10 lok. 21A

Revita

 • Vanquish - modelowanie sylwetki, usuwanie tkanki tłuszczowej od 1 500 zł
 • Vanquish - modelowanie brzucha i boczków 1 500 zł
 • Vanquish - modelowanie ud i pośladków od 1 500 zł
 • Vanquish - pakiet 2 zabiegów 2 500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  80 zł

Vanquish - modelowanie sylwetki, usuwanie tkanki tłuszczowej - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki

Pozbycie się zbędnych kilogramów jest możliwe nie tylko bez skalpela, ale w ogóle bezdotykowo. Umożliwia to technologia Vanguish, która modeluje sylwetkę i usuwa tkankę tłuszczową oddzialywując na komórki tłuszczowe energią, jednocześnie nie uszkadzając innych tkanek. Zabieg trwa 30 minut, operator ustawia maszynę w odległości 1 – 2 cm od powierzchni skóry i dogląda jego prawidłowego przebiegu. Technologia Large Area High-Frequecy Field pozwala na działanie nawet na głęboko położone komórki. Efekty odchudzania wyraźne są już po pierwszym zabiegu, ale najlepszych wyników można spodziewać się po czterech sesjach, przeprowadzanych z 3- 4 dniami przerwy. Cała procedura jest bezdotykowa, pacjent może opuścić gabinet o własnych siłach, hospitalizacja nie jest konieczna.

Polskie gabinety korzystające z technologii Vanquish

W Warszawie modelowaniem sylwetki za pomocą tej bezdotykowej metody zajmuje się Gold Clinic – Medycyna i Ginekologia Estetyczna, która do 2012r. funkcjonowała pod nazwą Miejska Farma Piękności. Właścicielem i założycielem placówki jest dr Maciej Rogala, anestezjolog i lekarz medycyny  estetycznej. Wykładowca w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, specjalizuje się w zabiegach z zakresu modelowania i wyszczuplania sylwetki. Należy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologii Estetycznej. Również Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna posiada w swojej ofercie bezdotykowy zabieg odchudzający firmy Vanquish. Placówki firmy znajdują się w dwóch krakowskich centrach handlowych: Krokus i Bonarka. Pracuje tutaj Agnieszka Drożniak, lekarz medycyny estetycznej i dermatologii, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Jej współpracownikiem jest lek. med. Piotr Glanowski, który ukończył staż zawodowy w Long Island Jewish Hospital w Nowym Jorku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i wiceprezesem Stowarzyszenia Kosmetologów. W gabinecie poza Vanquish można znaleźć na przykład TriLipo Maximus Med, urządzenie służące do odmładzania i modelowania skóry i spłycania zmarszczek.

Kolejna warta wymienienia placówka to Klinika Ambroziak Estederm w Warszawie, założona w 2000r. przez Joannę i Marcina Ambroziaków. Pracuje tutaj dr Marcin Ambroziak, lekarz dermatologii, który przez wiele lat związany był z Kliniką Dermatologiczną Akademii Medycznej w Warszawie. Należy do European Society for Dermatological Research i jest jednym z założycieli Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Bezdotykowe usuwanie tkanki tłuszczowej

W Poznaniu zabiegowi urządzeniem Vanquish można poddać się w Iuveo – Nowej Medycynie Estetycznej. Pracuje tutaj elektrokardiolog Maria Gębala, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W gabinecie poza Vanquish znajduje się między innymi także Protege, które również stosuje się do redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy wyglądu skóry. Tym, którym wygodniej jest przyjechać do Bielsko-Białej, polecić można salon Esteuroda – Medycyna Estetyczna. Założycielem kliniki jest Artur Sandlewski, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Brał udział w VII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej zorganizowanym przez Sekcję Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Do redukcji tłuszczu wykorzystuje się tutaj także technologię SmartLipo, gdzie komórki tłuszczowe niszczy się za pomocą lasera.

Cena zabiegu Vanquish w Polsce niższa niż za granicą

Gabinet zabiegowy w Drzazga Clinic Gabinet zabiegowy w Drzazga Clinic

Dla wymienionych wyżej polskich klinik technologia Vanquish to tylko jeden ze sposobów na walkę ze złogami tłuszczu. Oznacza to, że przyjezdny turysta medyczny może liczyć na dobranie metody najbardziej odpowiedniej do swojego problemu. W Polsce jednorazowy zabieg na brzuch i boczki to koszt 1500zł – tak jest w Iuveo i Vesunie. Dla porównania…

Vanquish - modelowanie sylwetki, usuwanie tkanki tłuszczowej - ceny w różnych miastach

 • Kraków od 1 000 zł do 3 199 zł
 • Białystok od 1 500 zł do 4 000 zł
 • Łódź od 500 zł
 • Chorzów od 800 zł do 1 000 zł
Vanquish - modelowanie sylwetki, usuwanie tkanki tłuszczowej cena »

Usługa vanquish - modelowanie sylwetki, usuwanie tkanki tłuszczowej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.