Vanquish - pakiet 4 zabiegów Warszawa i okolice

Vanquish promocyjna cena 4 zabiegów

Vanquish - pakiet 4 zabiegów Warszawa - informacje

Vanquish to zabieg urządzeniem, które redukuje oraz na trwale usuwa tkankę tłuszczową u osób otyłych, z cellulitem a także walczących z lokalną otyłością, szczególnie na brzuchu, boczkach, udach czy pośladkach. Jeden zabieg trwa około 30 minut, a najlepsze efekty można uzyskać przy poddaniu się serii 4 zabiegów w kilkudniowych odstępach, dlatego pakiet 4 zabiegów jest idealny dla pacjentów, którzy oczekują widocznego wyszczuplenia i wymodelowania problematycznych partii ciała. Zabieg przeprowadza lekarz medycyny estetycznej, który układa pacjenta w pozycji leżącej pod panelem nie dotykającym ciała, a ustawionym od 1 do 2 centymetrów od okolicy, która ma być wyszczuplona. Vanquish bezdotykowo podgrzewa tkankę tłuszczową za pomocą energii w systemie RF, przyczyniając się do naturalnej śmierci tych komórek, które później zostaną wydalone naturalną drogą przez organizm pacjenta.

Pakiet 4 zabiegów Vanquish w ofercie warszawskich klinik medycyny estetycznej

Na pakiet 4 zabiegów Vanquish zaprasza do Warszawy klinika Gold Clinic Medycyna Estetyczna, mieszcząca się na rogu ul. Wielickiej i ul. Ksawerów. Placówka ta ma w swojej ofercie także inne zabiegi modelujące i odmładzające ciało, w tym zabiegi endermologie urządzeniem LPG Cellu M6 Endermolab (modelowanie sylwetki), zabiegi mezoterapii bezigłowej techniką Aquaforezy (laser połączony z impulsami elektrycznymi) i zabiegi Exilis, łączące terapię ultradźwiękami z radiofrekwencją (rozpuszczanie tkanki tłuszczowej).

Vanquish - pakiet 4 zabiegów oferowany jest także przez warszawskie Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic. Takie zabiegi przeprowadzane są tutaj urządzeniem Vanquish firmy BTL Aesthetics. Ponadto, wśród zabiegów wyszczuplających pacjent może poddać się tutaj także liposukcji ultradźwiękowej 3D, lipolizie iniekcyjnej i kriolipolozie a także laserowym ujędrnianiu i odmładzaniu skóry czy likwidacji tkanki tłuszczowej za pomocą zabiegu Exilis. 

Kolejną warszawską placówką, oferującą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym nieoperacyjne modelowanie sylwetki urządzeniem Vanquish, jest klinika Macadamia City Spa. Urządzeniem Vanquish, działającym w technologii LAHF (Large Area High- frequency Field) kosmetolog może tutaj zredukować tkankę tłuszczową wybranej przez pacjenta okolicy z zakresu brzucha, ud czy pośladków. Inną metodą modelowania sylwetki jest tutaj endermomasaż, polegający na masażu próżniowym z falami radiowymi. 

Ile kosztuje odchudzanie metodą Vanquish składające się z pakietu 4 zabiegów w Warszawie, a ile za granicą?

2 000 zł trzeba zapłacić w warszawskich klinikach medycyny estetycznej za nieoperacyjne modelowanie sylwetki urządzeniem Vanquish, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 2 000 funtów (11 200 zł) w klinice Parmar Aesthetics, mieszczącej się w Londynie.

Vanquish - pakiet 4 zabiegów - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Kraków od 3199 zł
  • Łódź od 1600 zł
  • Białystok od 4000 zł
Vanquish - pakiet 4 zabiegów cena »

Usługa vanquish - pakiet 4 zabiegów w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.