4,5 / 5  - 66 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Velvet Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Velvet Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Nasza klinika specjalizuje się w laseroterapii. Przeprowadzamy zabiegi depilacji laserowej, laserowego zamykania zmian naczyniowych, fotoodmładzania oraz usuwania laserowo blizn, przebarwień i rozstępów.

Świadczymy usługi w zakresie szeroko pojętej kosmetologii i medycynie estetycznej. W służbie pięknu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do modelowania sylwetki i odmładzania twarzy. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów stosujemy tylko sprawdzone preparaty i kosmetyki. Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak: lipoliza iniekcyjna, lipotransfer czy terapia osoczem bogatopłytkowym (PRP). Wykonujemy też mezoterapię oraz zabiegi z kwasem hialuronowym i toksyną botulinową.

W ramach chirurgii naczyniowej przeprowadzamy konsultacje i zabiegi skleroterapii.