ocena 4.6 / 5 (14 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W Venavita zajmujemy się diagnostyką i nowoczesnym leczeniem chorób żył. Każdorazowo rodzaj terapii dostosowujemy do indywidualnych potrzeb leczących się u nas osób. Stan pacjenta i zaawansowanie choroby oceniamy na podstawie wnikliwego wywiadu lekarskiego oraz badań diagnostycznych.

Przeprowadzamy USG Doppler, badania dopplerowskie duplex-scan i fotopletyzmografię. Leczymy żylaki metodami bezoperacyjnymi – skleroterapią (również piankową) oraz mikroskleroterapią, stosowaną w zamykaniu drobnych zmian naczyniowych, opornych na inne metody leczenia.
Wykonujemy zabiegi laserowe u pacjentów z niewydolnością żył dużych oraz teleangiektazji (pajączków). Laseroterapia cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, skutecznością i znakomitym efektem kosmetycznym.
Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne i mikrochirurgiczne żylaków (metody Mullera i Varadego). Realizujemy je w trybie ambulatoryjnym (chirurgia jednego dnia), dzięki czemu pacjenci mogą opuścić placówkę w tym samym dniu.
Zajmujemy się leczeniem uciążliwych objawów niewydolności żylnej, do których zaliczają się bóle, obrzęki i owrzodzenia będące rezultatem zastojów żylnych oraz stany zapalne i zakrzepy. W leczeniu stosujemy kompresjoterapię i kriochirurgię.
Zajmujemy się także leczeniem żylaków odbytu (hemoroidów) metodami: laserową oraz Barrona, czyli tzw. gumkowaniem.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Venavita w Poznaniu.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Venavita Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska