4,8 / 5  - 309 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Venavita w Poznaniu, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Venavita Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Venavita Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków

W Venavita zajmujemy się diagnostyką i nowoczesnym leczeniem chorób żył. Każdorazowo rodzaj terapii dostosowujemy do indywidualnych potrzeb leczących się u nas osób. Stan pacjenta i zaawansowanie choroby oceniamy na podstawie wnikliwego wywiadu lekarskiego oraz badań diagnostycznych.

Przeprowadzamy USG Doppler, badania dopplerowskie duplex-scan i fotopletyzmografię. Leczymy żylaki metodami bezoperacyjnymi – skleroterapią (również piankową) oraz mikroskleroterapią, stosowaną w zamykaniu drobnych zmian naczyniowych, opornych na inne metody leczenia.
Wykonujemy zabiegi laserowe u pacjentów z niewydolnością żył dużych oraz teleangiektazji (pajączków). Laseroterapia cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, skutecznością i znakomitym efektem kosmetycznym.
Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne i mikrochirurgiczne żylaków (metody Mullera i Varadego). Realizujemy je w trybie ambulatoryjnym (chirurgia jednego dnia), dzięki czemu pacjenci mogą opuścić placówkę w tym samym dniu.
Zajmujemy się leczeniem uciążliwych objawów niewydolności żylnej, do których zaliczają się bóle, obrzęki i owrzodzenia będące rezultatem zastojów żylnych oraz stany zapalne i zakrzepy. W leczeniu stosujemy kompresjoterapię i kriochirurgię.
Zajmujemy się także leczeniem żylaków odbytu (hemoroidów) metodami: laserową oraz Barrona, czyli tzw. gumkowaniem.