Venus 4D - odmładzanie twarzy i ciała Sosnowiec i okolice

Synonimy: Venus Legacy Venus Legacy™ to najlepszy sposób na walkę z upartym tłuszczykiem i cellulitem. poprawa wyglądu twarzy i ciała zabiegiem Venus, nieinwazyjne konturowanie twarzy i ciała metodą Venus, niechirurgiczne odmładzanie skóry urządzeniem Venus więcej »

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą venus 4D - odmładzanie twarzy i ciała, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Sosnowca. Venus 4D - odmładzanie twarzy i ciała można przeprowadzić m.in. w Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm w Tychach (19 km od Sosnowca) w cenie 500 zł lub w Medicus Estetic w Tychach (19 km od Sosnowca) gdzie cena za venus 4D - odmładzanie twarzy i ciała wynosi 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa venus 4d - odmładzanie twarzy i ciała w Sosnowcu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska