4,8 / 5  - 145 ocen »
Gabinet VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - C.H. Bonarka Gabinet VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - C.H. Bonarka Gabinet VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - C.H. Bonarka Gabinet VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - C.H. Bonarka Gabinet VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - C.H. Bonarka Gabinet VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - C.H. Bonarka Gabinet VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - C.H. Bonarka

Informacje ogólne o VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii w C.H. Bonarka

Nasza klinika to bardzo nowoczesna placówka oferująca pacjentom szeroką paletę zabiegów z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Swoje usługi kierujemy zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Jako jedni z nielicznych w Małopolsce posiadamy wyjątkowo bogatą ofertę zabiegów modelowania sylwetki. Wykorzystujemy przy tym urządzenia do likwidacji miejscowej otyłości różnymi metodami: poprzez rozpuszczanie tkanki tłuszczowej ciepłem i falami ultradźwiękowymi (Exilis), falami radiowymi oraz technologią DMA (TriLipo Maximus Med), a także prądem o wysokiej częstotliwości (Vanquish BTL). To tylko część posiadanych przez nas aparatów – wykorzystujemy również nowoczesne systemy laserowe firmy Fotona, stosując je m.in. do peelingu oraz resurfacingu, usuwania zmian skórnych oraz przebarwień. Przy pomocy lasera diodowego Vectus firmy Palomar bezboleśnie i skutecznie usuwamy zbędne owłosienie. Natomiast u pacjentek zainteresowanych zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej przeprowadzamy zabieg laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu oraz obkurczania pochwy. Wykonujemy również nieinwazyjny zabieg ujędrniania i obkurczania warg sromowych EXILIS® ELITE™ Intima.

Przeprowadzamy tzw. frakcjonowanie z efektem ablacji „Smooth”, wygładzamy skórę i dodajemy jej świeżości i blasku. Osobom ze skórą suchą, z niedoskonałościami bądź oznakami starzenia proponujemy peelingi medyczne oraz mezoterapię igłową. Chętni mogą się poddać również dogłębnie oczyszczającej mikrodermabrazji diamentowej. Odmładzamy skórę odwiedzających nas pacjentów przy zastosowaniu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego i Botoxu. Iniekcje toksyny botulinowej wykorzystujemy też przy leczeniu nadpotliwości i migren. Wykonujemy nanopeelingi oraz szereg zabiegów na ciało i twarz. Oferujemy pacjentom igłowy thermolifting RF przy użyciu aparatu Vivace. Przy pomocy urządzenia regenerujemy skórę, odmładzamy ją, a także leczymy zmiany typu trądzik (dzięki wykorzystaniu czerwonego światła). Usuwamy przebarwienia przy pomocy preparatu Cosmelan. Zajmujemy się wykonywaniem lipolizy iniekcyjnej, a także leczymy chrapanie metodą NightLase.

Nasi lekarze służą pacjentom radą i pomocą w ich problemach poprzez konsultacje dermatologiczne, na których indywidualnie dobierają zabiegi do ich potrzeb. W naszym gabinecie można spotkać się z dietetykiem klinicznym oraz poddać się terapii przeprowadzanej przez lekarzy medycyny estetycznej, dyplomowanych kosmetologów i kosmetyczki.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy nowoczesną kliniką dysponującą zaawansowanym technologicznie wyposażeniem. Duża liczba sprzętów medycznych, jakie wykorzystujemy podczas zabiegów, jest jednym z naszych największych atutów. Dzięki nim możemy oferować pacjentom innowacyjne zabiegi cechujące się dużą skutecznością, krótkim czasem trwania oraz zminimalizowaniem dolegliwości bólowych w okresie rekonwalescencji. Wśród posiadanej przez nas aparatury znajduje się, między innymi:

 • Laser Fotona Dualis SP – profesjonalny laser medyczny cechujący się wielofunkcyjnością. Wykorzystujemy go do różnego typu zabiegów, wśród których można wymienić epilację, fotoodmładzanie, a także usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn potrądzikowych. System jest wyposażony w najnowszej generacji skaner, umożliwiający skrócenie czasu trwania procedury.
 • Laser Fotona XP-2 Focus – nowoczesny laser neodymowo-yagowy o długości fali 1064 nm. To laser chirurgiczny, którego promień cechuje się głębokim stopniem penetracji, dzięki czemu może niszczyć naczynia umiejscowione głęboko pod skórą. Jego zaawansowana technologia umożliwia zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia tkanek.
 • Laser diodowy Palomar Vectus – system laserowy o długości fali 810 nm, którym posługujemy się podczas zabiegów depilacji skóry. Jako wyposażony w technologię Advanced Contact Cooling SM, a także, jako jedyny laser na świecie, w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze Skintel. System posiada certyfikat FDA.
 • TriLipo Maximus Med – innowacyjne urządzenie wykorzystywane przez naszych specjalistów do odmładzania i regeneracji skóry. Pomaga nam wymodelować sylwetkę, spłycić zmarszczki i ujędrnić skórę z widocznymi oznakami starzenia. Aparat posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa FDA, potwierdzający jego skuteczność.
 • EXILIS® BTL™ – urządzenie do nieinwazyjnego likwidowania lokalnej otyłości oraz modelowania sylwetki. Służy również do redukcji cellulitu, a także do ujędrniania skóry. Jest wyposażone w technologię RID, umożliwiającą korektę obszarów z tkanką tłuszczową niepoddającą się ćwiczeniom i diecie. Działanie aparatu opiera się na energii fal ultradźwiękowych, które wyodrębniają pojedyncze komórki tłuszczowe, przerywając zwłóknienia w tkance tłuszczowej. Ponadto tkanka ulega działaniu wysokiej temperatury, stymulującej proces lokalnej lipolizy.
 • Exilis Elite Intima – urządzenie służące do tzw. remodelowania kolagenu. Stanowi alternatywę dla kobiet, które nie chcą przechodzić chirurgicznej labioplastyki, ponieważ wykonywane przy jego pomocy zabiegi obkurczania pochwy są na tyle małoinwazyjne, iż nie wymagają znieczulenia i nie wiążą się z długą rekonwalescencją.
 • EXILIS® ELITE™ – urządzenie przeznaczone do bezoperacyjnego liftingu skóry. Jest wyposażone w specjalną głowicę umożliwiającą wykorzystanie dwukrotnie większej mocy zabiegowej, co znacznie minimalizuje czas trwania terapii z jego użyciem – efekt napięcia skóry uzyskuje się już po pierwszym zabiegu. Dzięki aparatowi można ujędrnić i wygładzić skórę nie tylko twarzy, lecz również biustu, dekoltu oraz okolic szyi.
 • Vivace – nowatorski aparat, którego technologia opiera się na wielopunktowym oddziaływaniu na kolejne warstwy skóry, dzięki czemu umożliwia uzyskanie przestrzennego efektu 3D jej ujędrniania. Urządzenie jest wyposażone w ergonomiczny i lekki aplikator ze światłem LED, kompatybilny z różnymi rodzajami końcówek.
 • EAT Skin Shock – urządzenie bazujące na energii fal akustycznych i elektrycznych. Zabieg z jego wykorzystaniem stymuluje regenerację i odbudowę tkanek, a połączone fale oddziałują na wybrany obszar za pomocą opatentowanej głowicy.
 • Vanquish LAFT – urządzenie firmy BTL  Aesthetics służące do likwidowania zbędnej tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje technologię LAHF (wielkoobszarowe pole prądu wysokiej częstotliwości), usuwając dzięki niej tkankę tłuszczową zlokalizowaną w głębszych partiach skóry.
 • Endermologie Cellu M6 Keymodule I2 – aparatura wykorzystywana do zabiegu o nazwie endermologia, czyli terapii zwalczającej miejscową otyłość i cellulit. Posiada dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w specjalnej hermetycznej komorze. Bazując na technologii podciśnienia, oddziałują na skórę i tworzą fałdę, która zostaje poddana stymulacji.
 • Cryo 6 Derma Cooler – chłodziarka stosowana podczas zabiegów laserowych. Technologia zimnego powietrza kierowanego na powierzchnię obszaru zabiegowego zwiększa komfort pacjenta, pozwalając na wykorzystanie większych mocy i skrócenie czasu trwania usługi. System jest wyposażony w program 9-stopniowej regulacji prędkości przepływu wydmuchiwanego powietrza.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Nasz zespół medyczny przykłada wiele starań do zapewnienia pacjentom jak najlepszej jakości usług. Pragniemy, aby czuli się u nas komfortowo, a także, aby czas spędzony w naszej klinice był dla nich wyłącznie przyjemnością. Otaczamy ich kompleksową opieką od pierwszej chwili, gdy przekraczają próg gabinetu. W celu zapewnienia odwiedzającym nas gościom poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

 • Nowoczesny gabinet – wszystkie zabiegi wykonujemy w nowoczesnym gabinecie, przy wykorzystaniu szeregu zaawansowanych technologicznie urządzeń.
 • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację lub zabiegi nasi pacjenci spędzają w przestronnej, ale przytulnej poczekalni, w której mogą się odprężyć i zrelaksować.
 • Indywidualne podejście do pacjenta – każda osoba jest przez nas traktowana indywidualnie. Służymy jej profesjonalną pomocą, udzielając szeregu wskazówek i dobierając najlepszą metodę leczenia, dostosowaną do jej potrzeb.
 • Bogata oferta zabiegów – nasza klinika wyróżnia się niezwykłą różnorodnością oferowanych usług medycznych. Zawdzięczamy to sukcesywnemu wzbogacaniu wyposażenia, a także ciągłemu doskonaleniu się zespołu medycznego, systematycznie podnoszącego swoje kwalifikacje.
 • Leczenie na raty – w trosce o komfort naszych pacjentów umożliwiamy im rozłożenie płatności za wykonane w naszych gabinetach zabiegi na dogodne raty.
 • Duży wybór miejsc parkingowych – ponieważ nasza klinika mieści się w galerii handlowej, odwiedzający nas pacjenci nie mają żadnych problemów ze znalezieniem miejsca do zaparkowania.

Osiągnięcia i certyfikaty VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii w C.H. Bonarka

Wszystkie zabiegi oferowane przez naszą klinikę są wykonywane przez znakomicie wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje, przechodząc kolejne szkolenia, kursy i warsztaty doskonalące, dzięki którym zdobywamy nie tylko wiedzę, ale i uprawnienia pozwalające nam wykorzystywać innowacyjne techniki zabiegowe. Możemy się poszczycić licznymi dyplomami i certyfikatami potwierdzającymi nasze umiejętności. Uczestniczymy w konferencjach i zjazdach naukowych, podczas których zapoznajemy się z najnowszymi doniesieniami medycznymi, by następnie włączyć je do zakresu wykonywanych przez nas usług.

Bogate wyposażenie gabinetu stanowi naszą dumę. Jako jedni z nielicznych w regionie wykorzystujemy innowacyjne systemy, takie jak Vivace producenta BTL Industries Limited czy Vanquish firmy BTL Aesthetics oraz MAXIMUS MED by POLLOGEN. Dzięki wyjątkowo zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie dobrać do każdego pacjenta najlepszą, indywidualnie dopasowaną metodę. Dysponujemy kilkoma rodzajami aparatury medycznej do zabiegów odmładzających skórę oraz różnymi modelami urządzeń do niwelowania zbędnej tkanki tłuszczowej. Wykorzystywane przez nas technologie posiadają certyfikaty jakości (w tym FDA), co potwierdza ich skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Filmy VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - C.H. Bonarka