VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - C.H. Bonarka opinie

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 21:00
niedziela
10:00 - 21:00
Placówka VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - C.H. Bonarka została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna to specjalistyczna krakowska placówka medyczna, odznaczająca się nowoczesnością i profesjonalizmem w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, modelowaniu sylwetki oraz szeroko rozbudowanej laseroterapii. Dużą popularnością cieszy się lek. Agnieszka Droźniak. Zgodnie z opiniami Klientów dr Droźniak troszczy się o pacjentów i zawsze o wszystko szczegółowo dopytuje. Potrafi uspokoić i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z leczeniem lub zabiegiem. Jest bardzo rzeczowa, nie owija w bawełnę. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Wykazuje się wielką cierpliwością. Na zabiegi czeka się co prawda dość długo, ale naprawdę warto." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Luiza
5.0
Luiza
Dodano: 13 marca 2017
Zabieg:
Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline (marzec 2017)
Lekarz:
lek. Agnieszka Drożniak
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska