4,0 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Ważna informacja

Prezentowany cennik Vita-Medica Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Vita-Medica Centrum Medyczne

Nasza placówka oferuje szeroką gamę badań laboratoryjnych, badania histopatologiczne oraz diagnostykę obrazową. Wykonujemy pełen zakres USG, m.in. jamy brzusznej, pęcherza, nerek i prostaty. Za pomocą aparatury ultrasonograficznej przeprowadzamy badania narządów rodnych kobiet przez powłoki brzuszne oraz metodą transwaginalną. Przeprowadzamy badania dopplerowskie definiujące choroby żył, tętnic i naczyń krwionośnych. W Centrum Stomatologii pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnej aparatury rentgenowskiej. Wykonujemy zdjęcia pojedynczych zębów oraz pantomogram. Ponadto Vita-Medica proponuje badania przydatne w diagnostyce chorób serca, m.in. EKG, echo serca i inne.

W naszej ofercie znajdują się konsultacje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarzy specjalistów z zakresu m.in. laryngologii, ortopedii, diabetologii i innych dziedzin. Zajmujemy się leczeniem cukrzycy i jej powikłań. Kompleksowo diagnozujemy i leczymy choroby skóry, takie jak trądzik, łuszczyca, wyprysk alergiczny, a także zmiany o charakterze nowotworowym. Przeprowadzamy dermatoskopię. Dysponujemy bogatą ofertą z zakresu ginekologii. Prowadzimy diagnostykę chorób narządu rodnego, w tym USG i cytologię, dobieramy antykoncepcję i prowadzimy ciąże. Proponujemy także opiekę w połogu.

W Vita-Medica pomoc znajdą osoby z chorobami serca. Prowadzimy szeroką diagnostykę kardiologiczną oraz poradnictwo z zakresu kardiologii inwazyjnej. Współpracujący z nami ortopedzi zajmują się pourazowymi oraz zwyrodnieniowymi schorzeniami układu ruchu. W naszej placówce wykonywane są punkcje stawów i iniekcje dostawowe. Leczymy osteoporozę. W razie konieczności kwalifikujemy pacjentów do odpowiednich zabiegów chirurgicznych. W zakresie okulistyki wykonywane są badania wzroku i pomiar ciśnienia śródgałkowego, zajmujemy się także doborem szkieł korekcyjnych. Leczymy choroby oczu i usuwamy ciała obce.

Proponujemy profilaktykę oraz szczepienia osobom wyjeżdżającym do miejsc, w których istnieje zagrożenie chorobami zakaźnymi lub patogenami – medycyna podróży. Wykonujemy badania profilaktyczne oraz okresowe, a także wydajemy zaświadczenia w ramach oferty z zakresu medycyny pracy.

Centrum Stomatologii prowadzi diagnostykę, leczenie zachowawcze oraz endodontyczne chorób zębów. Zajmujemy się także chirurgią stomatologiczną – wykonujemy ekstrakcje zębów, zabiegi w obrębie tkanek miękkich jamy ustnej (m.in. nacięcie wędzidełka, kiretaż, nacinanie ropni) oraz zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej (w tym podniesienie zatoki szczękowej). Zajmujemy się doborem odpowiedniej metody leczenia wad zgryzu oraz korektą położenia zębów (aparaty ruchome i stałe). W naszej ofercie znajdują się również usługi protetyczne. Wykonujemy protezy częściowe i pełne oraz mosty. Stosujemy wkłady i nakłady (Inlay i Onlay) wykonane z materiałów kompozytowych i porcelanowych. Wykonujemy korony protetyczne z różnych materiałów oraz zakładamy licówki. Oferujemy Państwu pełen zakres usług implantologicznych.

W ramach Centrum Angiologii i Flebologii proponujemy diagnostykę oraz leczenie chorób naczyń krwionośnych, żył i tętnic. Za pomocą nowoczesnych technik leczymy żylaki (sklero- i kompresoterapia), zajmujemy się również leczeniem powikłań żylaków oraz zakrzepów kończyn dolnych.