poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W klinice Vitalis specjalizujemy się w diagnostyce, leczeniu i rehabilitacji chorób serca oraz naczyń krwionośnych. Pacjenci mogą skorzystać z porady kardiologa, a także poddać się wysokospecjalistycznym badaniom, do tej pory dostępnym głównie w warunkach szpitalnych. W naszej placówce wykonujemy echokardiografię przezprzełykową (UKG/echo serca przezprzełykowe), która służy dokładnej ocenie zastawek lub wad serca oraz ułatwia poszukiwanie skrzeplin. Przeprowadzamy także echokardiografię wysiłkową (Stress Echo), stosowaną w diagnostyce choroby niedokrwiennej serca oraz przy kwalifikacji do zabiegów kardiochirurgicznych. Ponadto pacjenci ośrodka mają dostęp do badania Tilt Test, które pozwala ustalić, czy zasłabnięcia i utraty przytomności są spowodowane nieprawidłowym działaniem układu nerwowego, polegającym na zwolnieniu czynności serca i spadku ciśnienia tętniczego krwi.

W ramach diagnostyki chorób serca w Vitalis wykonujemy także m.in. badania EKG, UKG (echo serca, echokardiografia) oraz testy Holter EKG i RR.

Do dyspozycji naszych pacjentów jest szereg poradni specjalistycznych: ortopedyczna, psychiatryczna, a także neurologiczna, w której można wykonać m.in. badanie EEG, pozwalające ocenić bioelektryczną czynność mózgu i zdiagnozować wiele chorób tego organu, w tym np. padaczkę.

W klinice działa poradnia gastrologiczna, w której wykonujemy różnego rodzaju badania endoskopowe: dolnego odcinka przewodu pokarmowego, czyli kolonoskopię, oraz gastroskopię, będącą najskuteczniejszą metodą diagnostyczną dla oceny części przewodu pokarmowego – przełyku, żołądka lub dwunastnicy. Istnieje możliwość przeprowadzenia tych procedur w znieczuleniu ogólnym. Badania endoskopowe umożliwiają wczesne wykrycie nowotworów oraz zmian zapalnych. 

W ośrodku znajduje się także poradnia endokrynologiczna. Leczymy w niej zaburzenia funkcji tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, przysadki mózgowej i innych gruczołów wydzielania wewnętrznego. Wykonujemy badania diagnostyczne biopsji cienkoigłowej. Uzyskany w jej wyniku materiał jest następnie poddawany skrupulatnej ocenie pod mikroskopem przez naszego znakomitego patomorfologa.

Klinika świadczy również usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. W ośrodku znajduje się doskonale wyposażony gabinet ginekologiczny (USG 3D, głowica przezpochwowa, KTG) oraz Szkoła Rodzenia, w której przyszli rodzice mogą zdobyć wiedzę na temat okresu ciąży, porodu, połogu i opieki nad noworodkiem. W ramach zajęć przeprowadzane są też ćwiczenia na sali rehabilitacyjnej, niwelujące dolegliwości bólowe ciężarnych.

W Vitalis przeprowadzamy rehabilitacje. Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci ustalają z pacjentem indywidualny program ćwiczeń z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Zajęcia odbywają się w świetnie zaopatrzonej sali gimnastycznej. W ofercie placówki znajduje się także pełen zakres usług fizykoterapii (w tym elektroterapia, magnetoterapia, krioterapia i inne).

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom naszych pacjentów, świadczymy usługi z dziedziny medycyny estetycznej. Wykonujemy zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (botoks) i kwasu hialuronowego, a także mezoterapie igłowe. Istnieje możliwość powiększenia ust usieciowanym kwasem hialuronowym oraz aplikacji nici liftingujących.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki Vitalis, którą znajdą Państwo w cenniku poniżej:
Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Vitalis jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska