r

Wazektomia

Wazektomia to forma antykoncepcji dla mężczyzn, która zapewnia 99-procentową skuteczność. Jeśli chcesz poddać się temu zabiegowi, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 20 klinik z całej Polski, które są w stanie zaproponować go swoim pacjentom. Zobacz profile lekarzy i porównaj cenniki, by wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Z nami wygodnie zapiszesz się zarówno na konsultację u specjalisty, jak i sam zabieg!

Antykoncepcja dla mężczyzn - informacje

Urologiczne zamknięcie światła nasieniowodów, polegające na odcięciu dopływu plemników do ich końcowej części przez nałożenie tytanowych klipsów, jest obecnie jedną z najskuteczniejszych (99,9%) oraz coraz bardziej popularnych metod antykoncepcji dla mężczyzn. Procedura jest małoinwazyjna („bez skalpela”) i odwracalna. Nie ma żadnego niekorzystnego wpływu na funkcje seksualne mężczyzny oraz jego zdrowie.

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Gdzie na wazektomię w Polsce?

Na terenie kraju znajduje się wiele placówek oferujących swoich pacjentom zabieg, jakim jest wazektomia. Pacjenci z południa mogą wybrać się na operację na przykład do Krakowa. W Europejskim Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique wazektomię przeprowadza dr n. med. Rafał Pabiańczyk, chirurg plastyczny. W Szpitalu Dworska zabieg ten wykonuje z kolei lek. Witold Smoleński, urolog. Placówka położona .... dołączyła do naszego serwisu w 2019 roku. Mężczyźni, którzy poszukują odpowiedniej kliniki na Śląsku, mogą zgłosić się na przykład do katowickiego Specjalistycznego Centrum Medycznego SAD-MED. Dobrym wyborem będzie również zlokalizowana w Tychach placówka Medicus Estetic Owczarska.

Antykoncepcja dla mężczyzn

Wazektomię we Wrocławiu można wykonać na przykład w Centrum Medycznym T&T Medical. Zabieg ten jest tutaj przeprowadzany przez dr n. med. Tomasza Tuchendlera, urologa o dużym doświadczeniu zawodowym. Pacjenci z północnej części kraju na wazektomię powinni wybrać się do położonego w Gdyni Gabinetu urologicznego dra Wiesława Moszczyńskiego, specjalisty urologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pozytywnymi opiniami cieszy się również gdański Gabinet Urologiczny dra n.med. Artura Rucińskiego.

Pozostałe placówki w Polsce oferujące wazektomię to m.in.:

 • Klinika Galena (Bielsko-Biała)
 • Ultraderm (Kowale)
 • MediSpace – Przychodnia Lekarska (Warszawa)
 • Gabinet Lekarski Piotr Świniarski (Bydgoszcz)

Pozostałe polskie kliniki

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Bez bólu, bez skalpela, bez szwów. Zabieg techniką mikrochirurgiczną półotwartą wykonuje w Bydgoszczy specjalista urolog chirurg lek. med. Wiesław Jaskulski. Cena zabiegu uwzględnia USG moszny (jąder), oraz procedurę operacyjną wraz z opieką pooperacyjną.

Dwa sposoby techniki operacyjnej: podwiązanie nasieniowodu przez jedno wkłucie i wykłucie igły oraz bardzo małe rozwarstwienie (technika bez skalpela) lub przecięcie i uniedrożnienie nasieniowodów, stosuje w swojej praktyce specjalista chirurg, urolog, dr n. med. Krzysztof Dąbrowski w zakresie usług Prywatnego Gabinetu Urologicznego – USG w Tomaszowie Mazowieckim.

Męską antykoncepcją na Podkarpaciu zajmuje się specjalista urolog, lek. med. Hubert Kuźniar w ramach praktyki Specjalistycznego Gabinetu Urologicznego w Rzeszowie. Oprócz wazektomii, w zakresie jego usług jest również diagnostyka i leczenie męskiej niepłodności, a także pełna oferta diagnostyczna chorób układu moczowego, z kwalifikacją do zabiegów operacyjnych i urologią 1-dnia włącznie. Oprócz prywatnej praktyki, doktor Kuźniar pracuje m.in. na Oddziale Urologii Szpitala Miejskiego w Rzeszowie oraz w NZOZ Uro-Medical.

Wazektomia. Cena antykoncepcji dla mężczyzn

Za wazektomię najmniej zapłacimy w Gdańsku i Gdyni - ceny w tych miastach zaczynają się już od 1500 zł. Koszt zabiegu w Bydgoszczy, Wrocławiu czy Łodzi to już wydatek rzędu 2000 zł.

Wazektomia - ceny w różnych miastach

 • Kraków od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Gdańsk od 2 000 zł
 • Tychy od 1 900 zł
 • Gdynia od 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 000 zł
 • Sosnowiec od 2 000 zł
 • Wrocław od 2 000 zł
 • Warszawa od 1 800 zł
 • Tomaszów Mazowiecki od 2 000 zł
 • Kowale od 1 900 zł
 • Chojnice od 3 000 zł
 • Bielsko-Biała od 2 000 zł
Wazektomia cena »

Usługa wazektomia jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Autor:
Opublikowano: