Wazektomia Wrocław

Synonimy: męska antykoncepcja, trwała męska antykoncepcja, vasotomia, skuteczna antykoncepcja dla mężczyzn więcej »

Filtruj wyniki
Wrocławul. Przyjaźni 6/U1

Centrum Medyczne T&T Medical

4,68 / 5  (1479 opinii)  rozwiń

Sam fakt, że ktoś grzebie przy jajkach to wiadomo - nie należy do najprzyjemniejszych, ale to trzeba się odblokować psychicznie. Podczas samego zabiegu najgorsze przed oczami, ale teraz jak jest po wszystkim twierdze, że to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie, nawet w tych najgorszych momentach jest w stanie podbudować pacjenta, a nawet rozśmieszyć. Polecam każdemu kto swoje dzieci już ma, nie lubi lateksu i nie chce faszerować swojej kobiety tabletkami. Dosłownie 2 nacięcia, których nie widać, 15 minut i po zawodach.- Robert (dr n. med. Tomasz Tuchendler, wazektomia)

  • Wazektomia 2 000 zł
  • Konsultacja urologiczna (przedzabiegowa)  150 zł

Usługa wazektomia we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Pacjenci szukali zabiegu wazektomia w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska