Prywatny Szpital Weiss Klinik - cennik

ocena 4.2 / 5 (23 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Prywatny Szpital Weiss Klinik specjalizuje się w laserowych zabiegach korekcji wad wzroku. Podczas operacji korygujących wykorzystujemy laser excimerowy MEL 80 firmy Carl Zeiss. U pacjentów ze schorzeniami siatkówki wykonujemy witrektomię, natomiast u osób dotkniętych starczowzrocznością przeprowadzamy laserowy zabieg metodą LASIK bądź leczenie poprzez wszczepienie soczewki wewnątrzgałkowej. Specjalizujemy się także w okulistyce dziecięcej – u najmłodszych pacjentów przeprowadzamy m.in. rehabilitację widzenia i ortokorekcję. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury. Wykonujemy USG, UBM i pomiar grubości rogówki oraz badamy funkcje widzenia. Przeprowadzamy optyczną koherentną tomografię (OCT), a także angiografię fluorosceinową i indocyjaninową. Badamy zmiany zwyrodnieniowe na obwodzie siatkówki oraz kąt tęczówkowo-rogówkowy, zwany też kątem przesączania. Zajmujemy się również określaniem kąta zeza, badaniem śródbłonka rogówki, oceniamy długość gałki ocznej i poszczególnych struktur wewnątrz oka.

Weiss Klinik oferuje pacjentom także zabiegi plastyczne piersi – zajmujemy się powiększaniem piersi implantami Mentor, podniesieniem i zmniejszaniem piersi. Wykonujemy również korektę kształtu nosa, powiek i uszu. Prócz tego wysmuklamy sylwetki pacjentów podczas plastyki brzucha i zabiegu Body Jest.

Co leczymy

Nasz Szpital specjalizuje się w leczeniu rozmaitych schorzeń oczu. Pomagamy pacjentom z jaskrą i zaćmą – także powikłaną i wtórną. Posiadamy kilka rodzajów soczewek wewnątrzgałkowych: asferyczne, żółte z filtrem światła niebieskiego, toryczne, multifokalne oraz multifokalne toryczne. W naszej klinice pomoc uzyskają również osoby z zezem, błoną przedsiatkówkową i otworem w plamce. Leczymy pacjentów z retinopatią cukrzycową, przy której stosujemy laseroterapię siatkówki, natomiast w przypadku zmętnienia tylnej torebki soczewki przeprowadzamy kapsulotomię laserową. Leczymy też jaskrę prostą, wykonując w tym celu zabieg trabekuloplastyki laserem argonowym.

Na pomoc naszych specjalistów mogą liczyć kobiety, które przeszły zabieg mastektomii – w ich przypadku przeprowadzamy rekonstrukcję gruczołów piersiowych. Zajmujemy się również korekcją wad wrodzonych, takich jak opadanie górnej powieki czy palcozrosty rąk i stóp. Usuwamy zmiany nowotworowe i guzki skóry, a także znamiona barwnikowe. W naszym ośrodku można poddać się zabiegowi korekcji blizn pooparzeniowych i pourazowych, prócz tego przeprowadzamy operacje u mężczyzn z problemem ginekomastii.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Prywatny Szpital Weiss Klinik w Chorzowie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Weiss Klinik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska