Plastyka brzucha
w Weiss Klinik (Chorzów)

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
W klinice Weiss Klinik zabiegi z zakresu plastyka brzucha wykonuje lek. Sybilla Piekarska. Koszt za zabieg plastyka brzucha wynosi 8000 zł (Korekcja powłok brzusznych bez przemieszczenia pępka;).
lek. Sybilla Piekarska
lek. Sybilla Piekarska
Rejestracja wizyt telefonicznie:
32 661pokaż numer 32 661 83 73

lek. Sybilla Piekarska

chirurg plastyczny Chorzów, chirurg ogólny

Lek. Sybilla Piekarska jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu – w 1997 roku ukończyła Wydział Lekarski.  W 2006 roku, kierowana przez  prof. Jacka Starzewskiego, zdobyła specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej....

Więcej

Plastyka brzucha - cennik:
  • Plastyka brzucha 8 000
    (Korekcja powłok brzusznych bez przemieszczenia pępka;)
Umawianie wizyt
Rejestracja wizyt u lek. Sybilla Piekarska telefonicznie
pod numerem:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska