poniedziałek
8:00 - 22:00
wtorek
8:00 - 22:00
środa
8:00 - 22:00
czwartek
8:00 - 22:00
piątek
8:00 - 22:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika MedicaLaser oferuje pacjentom zabiegi laserowe wykonywane przy użyciu systemu Fotona 4D. Świadczymy szereg procedur medycznych poprawiających wygląd i kondycję skóry, niwelujących niedoskonałości (blizny, przebarwienia), a także zmarszczki i pierwsze oznaki starzenia się skóry. Nasza klinika oferuje laserowy endolifting twarzy, stanowiący alternatywę dla zabiegów z użyciem wypełniaczy, oraz fotoodmładzanie skóry z technologią T3 i frakcjonowanie laserowe 3D i 4D. Wykonujemy peelingi laserowe, sprawdzające się w szybkiej poprawie wyglądu skóry.

Proponujemy Państwu nowatorskie zabiegi z wykorzystaniem technologii łączonych – laserowy endolifting twarzy 4D wzbogacony o ekstrakt komórek macierzystych. Jesteśmy pionierami w stosowaniu koncentratu osocza bogatoplytkowego HD bądź ekstraktu komórek macierzystych enzymowanych z tłuszczu w trakcie kolagenezy w połączeniu z liftingiem przy użyciu lasera.

Ponadto pomagamy pacjentom borykającym się z żylakami kończyn dolnych, wysiłkowym nietrzymaniem moczu oraz chrapaniem. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej kliniki:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik MedicaLaser jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska