r

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik MedicaLaser jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w MedicaLaser

Klinika MedicaLaser oferuje pacjentom zabiegi laserowe wykonywane przy użyciu systemu Fotona 4D. Świadczymy szereg procedur medycznych poprawiających wygląd i kondycję skóry, niwelujących niedoskonałości (blizny, przebarwienia), a także zmarszczki i pierwsze oznaki starzenia się skóry. Nasza klinika oferuje laserowy endolifting twarzy, stanowiący alternatywę dla zabiegów z użyciem wypełniaczy, oraz fotoodmładzanie skóry z technologią T3 i frakcjonowanie laserowe 3D i 4D. Wykonujemy peelingi laserowe, sprawdzające się w szybkiej poprawie wyglądu skóry.

Proponujemy Państwu nowatorskie zabiegi z wykorzystaniem technologii łączonych – laserowy endolifting twarzy 4D wzbogacony o ekstrakt komórek macierzystych. Jesteśmy pionierami w stosowaniu koncentratu osocza bogatoplytkowego HD bądź ekstraktu komórek macierzystych enzymowanych z tłuszczu w trakcie kolagenezy w połączeniu z liftingiem przy użyciu lasera.

Ponadto pomagamy pacjentom borykającym się z żylakami kończyn dolnych, wysiłkowym nietrzymaniem moczu oraz chrapaniem. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej kliniki: