Witmedica Specjalistyczna Praktyka Lekarska

poniedziałek
nieczynne
wtorek
14:00 - 18:00
środa
nieczynne
czwartek
12:00 - 18:00
piątek
14:00 - 19:00
sobota
11:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Gabinet konsultacyjny Witmedica Wygląd zewnętrzny Witmedica Gabinet konsultacyjny Witmedica Gabinet konsultacyjny Witmedica Witmedica Specjalistyczna Praktyka Lekarska - logo

Informacje ogólne o Witmedica

Witmedica jest przychodnią wielospecjalistyczną, w której pacjenci mogą skorzystać z konsultacji doświadczonych lekarzy wielu dziedzin medycyny. W naszej praktyce stawiamy na indywidualne, kompleksowe podejście do pacjenta oraz rzetelne badanie przyczyn schorzenia. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesną aparaturę medyczną, która, w połączeniu z doświadczeniem przyjmujących u nas specjalistów, gwarantuje wysoką skuteczność prowadzonej w ośrodku diagnostyki i terapii.

Witmedica oferuje usługi poradni neurologicznej, zapewniającej kompleksowe konsultacje w zakresie chorób układu nerwowego. Nasi neurolodzy specjalizują się w rozpoznawaniu i leczeniu zaburzeń pamięci, bólów oraz zawrotów głowy. Prowadzą również program wczesnego diagnozowania i terapii, skierowany do chorujących na zespoły otępienne oraz chorobę Alzheimera. Wśród usług naszej poradni neurologicznej znajduje się rozpoznawanie choroby zwyrodnieniowej stawów kręgosłupa oraz dyskopatii. Ponadto prowadzimy pacjentów ze stwardnieniem rozsianym, padaczką i chorobą Parkinsona czy osoby po przebytych udarach mózgu.

W naszej przychodni zajmujemy się także diagnozowaniem schorzeń narządu ruchu. Współpracujący z nami specjaliści ortopedii proponują kompleksową opiekę cierpiącym na choroby zwyrodnieniowe oraz deformacje. Podczas leczenia oferujemy sprawdzone procedury, jak również nowoczesne metody terapeutyczne, między innymi iniekcje dostawowe z kwasu hialuronowego i autogennych czynników wzrostu.

Prowadzona przez nas poradnia neurochirurgii zapewnia pacjentom dostęp do fachowych konsultacji z możliwością leczenia operacyjnego. Konsultujemy takie przypadki jak stany zwyrodnieniowe kręgosłupa, choroby naczyniowe mózgu (tętniaki, malformacje tętniczo-żylne), a także guzy ośrodkowego układu nerwowego (mózgu, rdzenia i kanału kręgowego). Do naszej przychodni należą również poradnie chirurgii naczyniowej oraz urologii.

Prowadzimy w placówce badania ultrasonograficzne. Nasi lekarze zajmują się obrazowaniem jamy brzusznej, węzłów chłonnych, gruczołów oraz jąder. Ponadto wykonujemy badania USG narządu ruchu, Doppler USG tętnic szyjnych oraz kręgowych. W zakres usług świadczonych przez Witmedica wchodzi również rehabilitacja medyczna prowadzona w przychodni, a także w domu pacjenta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Witmedica Specjalistyczna Praktyka Lekarska jest nowocześnie wyposażoną placówką zapewniającą pacjentom profesjonalne usługi lekarzy specjalistów oraz diagnostykę przebiegającą w miłej atmosferze. Naszym celem jest opieka medyczna indywidualnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Korzystającym z naszych usług zapewniamy wszystkie dostępne udogodnienia: 

  • Komfortowe gabinety – diagnostyka oraz konsultacje przeprowadzane są w funkcjonalnie wyposażonych gabinetach, w których pacjenci znajdują się pod opieką profesjonalistów posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie zawodowe. 
  • Miły i kompetentny personel – w Witmedica o dobre samopoczucie pacjentów zawsze dba profesjonalny oraz uśmiechnięty personel. 
  • Pracownia ultrasonograficzna – nasza placówka dysponuje własną pracownią USG, co umożliwia wykonanie niezbędnych badań obrazowych na miejscu. Pozwala to na przyspieszenie procesu diagnostyki, a pacjentom znacząco oszczędza czas na poszukiwanie odpowiedniego specjalisty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska