Witmedica - cennik

poniedziałek
nieczynne
wtorek
14:00 - 18:00
środa
nieczynne
czwartek
12:00 - 18:00
piątek
14:00 - 19:00
sobota
11:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Witmedica Specjalistyczna Praktyka Lekarska oferuje dostęp do doświadczonych lekarzy specjalistów przeprowadzających rzetelną diagnostykę różnorodnych chorób. Prowadzimy poradnie: neurologiczną, neurochirurgiczną, ortopedyczną oraz urologiczną. Ponadto w naszej przychodni zapewniamy konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej oraz diagnostykę ultrasonograficzną.

Nasze usługi skierowane są do pacjentów cierpiących na takie schorzenia neurologiczne jak: bóle i zawroty głowy, zaburzenia pamięci, guzy układu nerwowego czy udary mózgu. Współpracujący z przychodnią specjaliści neurologii pracują również nad innowacyjnym programem wczesnego wykrywania i leczenia zespołów otępiennych oraz choroby Alzheimera. Ponadto w naszej klinice oferujemy leczenie zaburzeń narządu ruchu. Oferujemy pomoc chorującym na dyskopatie, stany zwyrodnieniowe odcinków szyjnego oraz lędźwiowego kręgosłupa. Zajmujemy się również leczeniem zwyrodnienia stawów kończyn dolnych, nabytymi deformacjami stóp oraz chorobami ręki i kończyny górnej.

Wśród naszych świadczeń znajdują się konsultacje urologiczne przeznaczone dla pacjentów z chorobami układu moczowego, a także usługi chirurga naczyniowego. W przychodni Witmedica znajduje się zakład diagnostyki USG, gdzie prowadzimy badania, między innymi jamy brzusznej, gruczołów oraz narządu ruchu.

Pełen zakres świadczonych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Witmedica Specjalistyczna Praktyka Lekarska jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska