Wizyta domowa chirurga Warszawa

chirurg na telefon, chirurgiczna wizyta domowa, domowa wizyta chirurga

Wizyta domowa chirurga Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w E-Kosmea Paweł Dąbrowski Gabinet zabiegowy w E-Kosmea Paweł Dąbrowski

Nierzadko zdarza się, że nie mamy możliwości szybkiego udania się do lekarza – stan zdrowia jest zbyt poważny, by móc udać się do niego samodzielnie lub z innego powodu wolimy wezwać specjalistę do domu. Wielu lekarzy oferuje pacjentom takie wizyty, w ramach których przeprowadzają rzetelne badanie i drobne zabiegi chirurgiczne. Do usług medycznych, wykonywanych w domu chorego, należy m.in. zakładanie szwów, leczenie odparzeń, odleżyn i trudno gojących się ran. Chirurdzy są wzywani również do przypadków ostrego zatrucia alkoholowego oraz do pacjentów, którzy chcą wszyć sobie Esperal.

Wizyta chirurgiczna w domu chorego

Mieszkańcy Warszawy, którzy z powodu stanu zdrowia nie są w stanie udać się do gabinetu chirurga, mogą skorzystać z możliwości rezerwacji wizyty domowej. Przykładowo, Lecznica Omega, ośrodek zlokalizowany w warszawskim Śródmieściu, zajmuje się m.in. domowym leczeniem odleżyn. Kolejna stołeczna placówka, Centrum Medyczne NZOZ Alcor, oferuje zakładanie cewników i kroplówek oraz leczenie trudno gojących się ran.

Polecaną placówką jest również Poradnia Chorób Naczyń Obwodowych, w której pracuje dr Marek Zarembowski. Chirurg  odwiedza pacjentów po telefonicznym uzgodnieniu terminu, a w ramach wizyty zdejmuje szwy, wykonuje blokady odstawowe oraz przeprowadza konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej. Zajmuje się także wycinaniem odleżyn, owrzodzeniami, miażdżycą tętnic i niedokrwieniem kończyn

Drobne zabiegi chirurgiczne w ramach wizyt domowych oferuje również kolejny stołeczny specjalista, lek. med. Jerzy Konarzewski (Gabinet Ortopedyczno-Urazowy dr J. Konarzewski). To chirurg, ortopeda i traumatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W domu pacjenta zajmuje się przeprowadzaniem implantacji disulfiramu, czyli wszywaniem Esperalu. Wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne, takie jak usuwanie wrastającego paznokcia, stosuje przeciwbólowe blokady farmakologiczne i niweluje bóle stawów i kręgosłupa. Oferuje także pomoc osobom w stanie zatrucia alkoholowego.

Kolejnym specjalistą, który wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne w domu pacjenta, jest lek. med. Andrzej Eberhardt (Prywatna Praktyka Lekarska lek. med. Andrzej Eberhardt). Odwiedza chorych na terenie całej Warszawy, a w ramach wizyt zajmuje się leczeniem stopy cukrzycowej, trudno gojących się ran i owrzodzeń podudzi. Zakłada opatrunki, szwy, przeprowadza też implantację disulfiramu (wszycie Esperalu).

Lekarze chirurdzy na telefon

Pacjenci, chcący skorzystać z pomocy chirurga, mogą umówić się na wizytę także z lek. med. Pawłem Konradem. To specjalista chirurgii ogólnej, który przeprowadza zabiegi z zakresu tzw. małej chirurgii w miejscu zamieszkania chorego. Na co dzień pracuje w warszawskim Szpitalu Czerniakowskim oraz w NZOZ Legionowo. Prócz tego od kilku lat kieruje Samodzielną Praktyką Lekarską.

Wizyty domowe oferuje m.in. lek. med. Wiesław Czynowski, specjalista chirurg z ośrodka AB&BA. Wśród wykonywanych przez niego zabiegów z zakresu małej chirurgii znajduje się usuwanie brodawek, kaszaków, kurzajek i blizn, a także zabiegi usunięcia wrastających paznokci. Lekarz pomaga pacjentom z zespołem stopy cukrzycowej, a w razie potrzeby zmienia chorym opatrunki.

Niedomagających pacjentów odwiedza w ich domach również dr hab. n. med. Krzysztof Piechna, chirurg ogólny i urolog z II stopniem specjalizacji. Na co dzień specjalista pracuje w Szpitalu Banacha oraz w Lecznicy Profesorsko-Ordynatorskiej Alfa-Lek, gdzie wraz z nim zabiegi z zakresu chirurgii i urologii wykonuje dr n. med. Jerzy Golański oraz prof. dr hab. n. med. Sławomir Dutkiewicz.

Domowa wizyta chirurga – cena usługi

Sala operacyjna w E-Kosmea Paweł Dąbrowski Sala operacyjna w E-Kosmea Paweł Dąbrowski

Z możliwości wezwania do domu chirurga korzystają nie tylko warszawiacy, ale i odwiedzający stolicę goście z innych miast i krajów. Nierzadko ulegają drobnym wypadkom w czasie pobytu w Warszawie (np. podczas imprez integracyjnych) i wtedy decydują się na telefoniczne wezwanie specjalisty. Powodów umówienia się na wizytę domową może być wiele, począwszy od chęci usunięcia dokuczliwych odleżyn, a skończywszy na odtruciu poalkoholowym. Różne są także koszty takiej wizyty – np. lek. med. Jerzy Konarzewski za odwiedzenie pacjenta pobiera opłatę opłaty w wysokości 200 zł, zaś w przypadku zamówienia wizyty dr Pawła Konrada cena konsultacji wynosi 150 złotych. Końcowy koszt wizyty zależy od przyczyny wezwania chirurga i długości dojazdu.

Wizyta domowa chirurga - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 250 zł
  • Wrocław od 500 zł
  • Częstochowa od 250 zł
  • Łódź od 500 zł
Wizyta domowa chirurga cena »

Pacjenci szukali zabiegu wizyta domowa chirurga w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.