Wizyta domowa - wszywanie esperalu

wizyty domowe esperal, esperal wszywki, esperal w domu pacjenta, implantacja disulfiramu

Wizyta domowa - wszywanie esperalu - informacje

Gabinet zabiegowy w E-Kosmea Paweł Dąbrowski Gabinet zabiegowy w E-Kosmea Paweł Dąbrowski

Istnieje wiele metod leczenia choroby alkoholowej, jednak powodzenie każdej z nich zależy od chęci chorego. Aby ułatwić ten proces, stosuje się metody farmakologiczne. Jedną z nich jest wszywanie pod skórę esperalu, który powoduje szereg nieprzyjemnych dolegliwości po zażyciu alkoholu etylowego. Pomaga to osobom uzależnionym w pozostaniu w trzeźwości, ponieważ kojarzą oni spożywanie alkoholu z nieprzyjemnymi objawami.

Możesz pokonać nałóg- razem znajdźmy dobrego lekarza

W Trójmieście wszczepianiem esperalu zajmuje się lek. med. Elżbieta Bednarczyk. Posiada tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, doświadczenie zdobywała pracując w Oddziale Chirurgii Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni, Oddziale Ginekologicznym Szpitala w Nowym Mieście Lubawskim, Oddziale Chirurgicznym w 7. Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku oraz w Wielospecjalistycznym Szpitalu z Przychodnią Clinica Medica w Gdyni. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne w obrębie żylaków kończyn dolnych, przepuklin oraz usunięcie pęcherzyka żółciowego. Istnieje możliwość wykonania drobnych zabiegów chirurgicznych w domu pacjenta, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

W Nowym Sączu wizyty domowe z wszczepieniem Esperalu ma w swojej ofercie Wielospecjalistyczne Centrum „Osteodex”. Zabiegi wykonuje lek. med. Bartłomiej Rokosz, który jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, pracował w Szpitalu Wojewódzkim w Lublinie, na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Krynicy-Zdroju, na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Miniinwazyjnej w Bartoszycach, Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu oraz pracował w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Szkolił się również poza granicami Polski, m.in. w Finlandii, Czechach i Stanach Zjednoczonych. Jego zawodowe zainteresowania skupiają się wokół zabiegów laparoskopowych, wykonuje również drobne zabiegi chirurgiczne i dermatochirurgiczne i zajmuje się leczeniem schorzeń odbytu i odbytnicy.

Będąc w Tychach, można skorzystać z pomocy właściciela Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej lek. med. Roberta Repecia. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, posiada tytuł specjalisty w zakresie chirurgii i onkologii. Posiada certyfikat CEDUS oraz certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii, które potwierdzają umiejętność oceny obrazu USG. Wykonuje badania ultrasonograficzne piersi, jamy brzusznej, tarczycy oraz naczyń krwionośnych. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne zarówno metodą laparoskopową jak i klasyczną.

Gabinet Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Malborku oferuje wykonanie drobnych zabiegów chirurgicznych w domu pacjenta. Zabiegi przeprowadza Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, lek. med. Janusz Sędzikowski. Specjalista chirurgii ogólnej, posiada certyfikat ukończenia Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Regularnie uczestniczy w polskich i międzynarodowych szkoleniach, gdzie podnosi zakres zawodowych kompetencji.

W Bielsku- Białej zabieg implantacji Esperalu ma w swojej ofercie specjalista chirurgii ogólnej lek. med. Janusz Pacułt. W swojej ofercie posiada szeroki zakres drobnych zabiegów chirurgicznych, w tym zabiegi dermatochirurgiczne, usuwanie wrastających paznokci, opracowywanie ran oraz leczenie żylaków i szczelin odbytu. Przeprowadza pełen zakres badań ultrasonograficznych oraz RTG. Wykonuje gastroskopie, rektoskopie i anoskopie. Zajmuje się chirurgią urazową skręceń, zwichnięć, złamań i stłuczeń. Posiada wiele certyfikatów, potwierdzających uczestnictwo w kursach i szkoleniach, gdzie poszerza zakres swojej wiedzy.

Ile kosztuje zabieg wszycia Esperalu?

Sala operacyjna w E-Kosmea Paweł Dąbrowski Sala operacyjna w E-Kosmea Paweł Dąbrowski

Farmakologiczne leczenie choroby alkoholowej jest w Polsce popularne, jednak za granicą jest ono stosowane rzadko. W Europie Zachodniej preferowane są metody psychoterapii, inne sposoby walki z nałogiem są stosowane tylko w szczególnych przypadkach. Wszycie Esperalu w domu pacjenta przez lek. med. Janusza Pacułta kosztuje od 400 do 600zł. Pacjenci mieszkający za granicą, zmagający się z uzależnieniem od alkoholu, powinni rozważyć tą metodę terapii i przyjazd do Polski w celu wykonania zabiegu. Pobyt można wydłużyć i pozwiedzać, gdyż do zobaczenia jest wiele. Każdy się zakocha w górach, które można podziwiać spacerując po szlakach wśród bujnej roślinności. Zwolennicy leniwego wypoczynku powinni się wybrać na Zakopiańskie Krupówki, na których panuje niepowtarzalny klimat o każdej porze roku.