Wizyta ginekologiczna z badaniem USG Gniezno i okolice

Synonimy: wizyta u ginekologa z badaniem USG, wizyta ginekologiczna pierwszorazowa, kolejna wizyta ginekologiczna z badaniem USG,

Bezpośrednio Gniezno nie dysponujemy placówką wykonującą wizyta ginekologiczna z badaniem USG, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Gniezno. Wizyta ginekologiczna z badaniem USG można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (47 km od Gniezno) w cenie 130 zł lub w Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (47 km od Gniezno) gdzie cena za wizyta ginekologiczna z badaniem USG wynosi 250 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska