Wrastające paznokcie - leczenie laserem

Synonimy: laserowe leczenie wrastających paznokci, zabieg laserowego leczenie wrastającego paznokcia

Filtruj wyniki

Wrastające paznokcie - leczenie laserem - informacje

dr Igor Michajłowski dr Igor Michajłowski

Laserowa metoda leczenia wrastających paznokci stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgicznych. Zaletą zabiegu laserowego jest jego mała inwazyjność, brak krwawienia oraz występowanie minimalnych dolegliwości bólowych. Dodatkowo laser ma działanie antybakteryjne i odkażające, dzięki czemu można go stosować nawet wtedy, gdy w palcu toczy się proces zapalny.

Koniec z wrastającymi paznokciami! Razem znajdźmy specjalistę

W Łaziskach Śląskich, na Śląsku leczeniem paznokci wrastających laserem CO2 zajmuje się lek. med. Aneta Majrzchak- Habryka, która pracuje w Aneta Clinic. Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, pracowała w Poradni Chirurgicznej, gdzie zajmowała się leczeniem ran, a od 2008r przeprowadza zabiegi medycyny estetycznej. W 2009r ukończyła kurs dotyczący stosowania, bezpieczeństwa i działania biologicznego laserów, który odbył się w Niemczech. Uczestniczy w licznych kursach dotyczących zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej.

Z pomocy lek. med. Jacka Ściborowicza można skorzystać w Tarnowie, w gabinecie MediVita. Specjalista chorób wewnętrznych, w 2008r w Wyższej Szkole Głównej Handlowej w Katowicach ukończył studia "Kosmetologia dla lekarzy". Bierze udział w sympozjach naukowych i warsztatach, m.in. z zakresu medycyny estetycznej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, z technik laserowych w Łodzi oraz z zastosowania aparatów IPL w Zakliczynie. Wykonuje szereg zabiegów, wśród których znajduje się leczenie wrastających paznokci oraz usuwanie zmian skórnych przy pomocy lasera CO2.

Laserowe zabiegi chirurgiczne są wykonywane w Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii w Szczecinie, przez dr n. med. Marcina Wiśniowskiego. Posiada tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, a tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w dziedzinie chirurgii transplantacyjnej. Wykonuje zabiegi obejmujące zakresem medycynę estetyczną, dermatochirurgię i laseroterapię. Ukończył szkolenie z obsługi lasera diodowego VELAS 60 oraz aparatu do elektrochirurgii.

Będąc w Łodzi, wyleczyć wrastający paznokieć można w Gabinecie Nefretete. Zabiegi laserowe i procedury wymagające intensywnego źródła światła wykonuje tutaj specjalista chirurgii ogólnej, lek. med. Mariusz Wojtczak. Jest Absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Obecnie jest zatrudniony jako asystent w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach oraz kursach dotyczących laseroterapii.

 W Centrum Chirurgii i Medycyny Estetycznej Laser- Medical w Chełmie zabiegi z wykorzystaniem laserów wykonuje lek. med. Piotr Kiwiński. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, jest specjalistą chirurgii onkologicznej oraz medycyny ratunkowej. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując na Oddziale Chirurgii w Chełmie. W zależności od rodzaju zmian z jakimi zgłosi się pacjent, do dyspozycji jest laser CO2, eCO2 oraz Lumenis One (system IPL oraz laser Nd:YAG). Posiada szereg certyfikatów, które potwierdzają ukończenie szkoleń uprawniających do stosowania wyżej wymienionych laserów. Uczestniczy w warsztatach i sympozjach, gdzie poszerza zakres swojej wiedzy.

Centrum Terapii Laserowej we Wrocławiu to miejsce, w którym zabiegi chirurgii laserowej wykonuje lek. med. Dorota Bałazińska. Specjalista chirurgii ogólnej, fascynuje się medycyną naturalną i starohinduską (ayurveda). Od ponad 20 lat zajmuje się medycyną z użyciem lasera. Pracowała w III Klinice Chirurgii AM we Wrocławiu, Oddziale Chirurgii Plastycznej OSK we Wrocławiu oraz w Centrum Ortopedyczno- Rehabilitacyjnym w Trzebnicy.

Zastanawiasz się, gdzie wykonać zabieg?

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

Koszt laserowego leczenia wrastającego paznokcia w Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii w Szczecinie to 300- 500zł. Taki zabieg w The North London Nail Laser Clinic w Londynie to wydatek 300£ (około 1700zł). Mieszkaniec Zachodniej Europy powinien rozważyć leczenie wrastających paznokci w Polsce i pozostanie tutaj na kilka dni. Rekonwalescencja z pewnością przyjemnie upłynie w Japońskim Ogrodzie we Wrocławiu, Szczecińskim Parku Krajobrazowym "Puszcza Bukowa" lub w jednym z klimatycznych pubów na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Ciekawą może się okazać wizyta w Chełmie, gdzie można zwiedzić Chełmskie Podziemia Kredowe, Cerkiew św. Jana Teologa lub podziwiać widoki z dzwonnicy, która znajduje się na Wzgórzu Unickim.

Wrastające paznokcie - leczenie laserem - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 249 zł do 900 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 350 zł
 • Łódź od 100 zł
 • Białystok od 400 zł
 • Poznań od 450 zł do 550 zł
 • Kraków od 600 zł
 • Gliwice od 350 zł do 600 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 400 zł
 • Lubin od 100 zł
 • Międzyzdroje od 150 zł do 350 zł
 • Racibórz od 300 zł do 500 zł
 • Piotrków Trybunalski od 250 zł
Pokaż więcej »

Usługa wrastające paznokcie - leczenie laserem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska