4,3 / 5  - 75 ocen »
Recepcja, poczekalnia Wromed Recepcja, poczekalnia Wromed Gabinet zabiegowy Wromed Gabinet konsultacyjny Wromed Gabinet konsultacyjny Wromed Gabinet konsultacyjny Wromed Gabinet zabiegowy Wromed Aparatura, sprzęt zabiegowy Wromed Certyfikaty, dyplomy Wromed Wnętrza, wystrój Wromed Wnętrza, wystrój Wromed Wromed Praktyka Lekarska Iwona i Sławomir Wróblewscy - logo

Informacje ogólne o Wromed

Radomska placówka Wromed to prowadzona od 2000 roku przez lekarzy Iwonę i Sławomira Wróblewskich specjalistyczna praktyka lekarska. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej skierowanych do pacjentów, którzy chcą wymodelować swoją sylwetkę i poprawić wygląd. Doświadczenie personelu oraz nowoczesny sprzęt gwarantują wysoką jakość świadczonych usług.

Wromed posiada w swojej ofercie metodę laserowego usuwania tkanki tłuszczowej z jednoczesnym thermoliftingiem skóry – Palomar SlimLipo 3D. Wykonuje się ją tylko w pięciu miastach w Polsce, w tym właśnie w Radomiu. Liposukcja laserowa to obecnie najbezpieczniejsza z inwazyjnych metod usuwania tkanki tłuszczowej. Dzięki tej przełomowej metodzie można wymodelować dowolną partię ciała. Wykorzystuje się w niej laser o dwóch długościach fal. Pierwsza z nich rozpuszcza tkankę tłuszczową, która później jest odsysana, zaś druga – wzmacnia i odbudowuje włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra staje się jędrna, a kontury ciała wyraźniejsze. W wyniku zabiegu pozbywamy się tkanki tłuszczowej, a skóra staje się równomiernie wygładzona i jędrna. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest natychmiastowy powrót do normalnego trybu życia i brak konieczności rekonwalescencji.

W celu poprawy kondycji skóry, redukcji zmarszczek, przebarwień czy gruntownej odnowy polecamy bogatą gamę zabiegów medycyny estetycznej. Wiele z nich wykonuje się na bazie kwasu hialuronowego. Jedną z takich procedur jest mezoterapia, polegająca na iniekcjach substancji odżywczych i kwasu hialuronowego – mieszanki, która znakomicie wpływa na odnowę skóry i poprawia jej wygląd. Naturalnie występujący w przyrodzie kwas hialuronowy jest wykorzystywany także w procesie redukcji zmarszczek (między innymi, przy wypełnianiu kwasem „doliny łez”) czy w zabiegach wolumetrii twarzy. Dzięki wykorzystaniu właściwości preparatu z kwasem hialuronowym Voluma modelowanie twarzy bez użycia skalpela jest prostym i bezpiecznym sposobem korekty owalu twarzy.

Znakomity efekt przywrócenia skórze twarzy napięcia i jędrności przynosi również wykorzystanie nici liftingujących. Lekarz wszczepia pod skórę rozpuszczalne nici, które sukcesywnie rozpuszczają się, stymulując syntezę kolagenu i fibroblastów. W efekcie skóra staje się gładsza, zmarszczki ulegają spłyceniu, owal twarzy podnosi się tak jak po liftingu. Zaletą zabiegu jest wysoka skuteczność, natychmiastowy rezultat, bezpieczeństwo, a co najważniejsze – brak nacięć i blizn.

Specjalnych nici liftingujących używa się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Vaginal Narrower to wchłanialne nici chirurgiczne dające możliwość rekonstrukcji pochwy oraz liftingu krocza.

Wromed wykonuje również zabiegi medycyny estetycznej z zastosowaniem urządzenia emitującego falę pulsacyjną IPL (z ang. Intense Pulsed Light). Dzięki wysoko skoncentrowanej energii cieplnej jesteśmy w stanie osiągnąć efekt fotoodmłodzenia skóry, redukcji przebarwień oraz trądziku, a także likwidacji zbędnego owłosienia czy też teleangiektazji (pękających naczynek krwionośnych).

W ofercie gabinetu znajdują się zabiegi pozwalające pozbyć się przebarwień hormonalnych i blizn przy użyciu specjalnych preparatów. Jednym z nich jest kuracja Cosmelan, dwuetapowy proces wybielania skóry, przebiegający najpierw w gabinecie lekarskim, a później w domu pacjenta. Terapia cechuje się wysoką skutecznością i znakomitym efektem. Najpierw lekarz, po uprzednim oczyszczeniu skóry, nakłada maskę, a później przez określony czas pacjent utrwala efekt wybielenia poprzez stosowanie specjalnego kremu już w domu.

Znakomite rezultaty w procesie redukcji przebarwień i walki z bliznami potrądzikowymi przynoszą również peelingi chemiczne, oczyszczające skórę z martwego naskórka i bakterii, a także terapia z retinoidami i zabiegi z wykorzystaniem fali pulsacyjnej IPL.

W ofercie gabinetu znajdują się również zabiegi niwelujące kłopotliwe dolegliwości, jak na przykład leczenie nadpotliwości przy użyciu toksyny botulinowej, usuwanie zbędnego owłosienia dzięki zastosowaniu urządzenia IPL oraz leczenie łysienia i poprawę kondycji włosów przy użyciu specjalnych mieszanek aminokwasowo-witaminowych.

Gabinet Wromed oferuje fachowe porady i konsultacje w zakresie ginekologii (w tym pomoc w leczeniu niepłodności, prowadzenie ciąży, badania ultrasonograficzne) oraz endokrynologii.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Prywatna praktyka lekarska Wromed powstała z myślą o pacjentach, którzy chcą się leczyć według europejskich standardów. Założyciele gabinetu, państwo Wróblewscy, dołożyli wszelkich starań, aby ich podopieczni w trakcie całego procesu leczenia czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Pacjenci oczekują na zaplanowane konsultacje i zabiegi w przestronnej poczekalni. Wnętrza placówki zostały urządzone tak, aby zapewnić im maksymalny komfort i wygodę. Wysoka jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny i częste rabaty pozwalają dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona pacjentów.

Osiągnięcia i certyfikaty Wromed

Gabinet Wromed jest kameralnym ośrodkiem, a jego założyciele i jednocześnie pracujący w nim lekarze specjaliści dokładają  wszelkich starań, aby móc zaoferować pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Dlatego też nieustannie doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nowe doświadczenia poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach, szkoleniach i warsztatach, czego dowodem są liczne certyfikaty indywidualne dla Iwony i Sławomira Wróblewskich.

Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed Klinika Wromed