Wromed - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 19:00
wtorek
10:00 - 19:00
środa
10:00 - 19:00
czwartek
10:00 - 19:00
piątek
10:00 - 16:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Gabinet Wromed oferuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, mających na celu poprawę wyglądu, przeciwdziałanie pierwszym oznakom starzenia się skóry, pomoc w walce z niedoskonałościami skórnymi takimi jak przebarwienia czy blizny potrądzikowe. Likwidujemy kłopotliwe dolegliwości typu nadpotliwość, eliminujemy zbędne owłosienie, a także pomagamy osobom dotkniętym problemem nadmiernego łysienia.

Oferujemy nowoczesny i niezwykle skuteczny zabieg pozwalający pozbyć się depozytów tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym thermoliftingu skóry – procedurę o nazwie SlimLipo 3D.

Doświadczeni specjaliści kierujący gabinetem udzielają pacjentom porad i konsultacji w zakresie endokrynologii i ginekologii.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą poszczególnych zabiegów, którą znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Wromed Praktyka Lekarska Iwona i Sławomir Wróblewscy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska