Wszycie Esperalu Gdynia i okolice

Synonimy: Esperal wszywka, wszczepienie Disulfiramu, implantacja Esperalu, wszczepienie Esperalu

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą wszycie Esperalu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Gdyni. Wszycie Esperalu można przeprowadzić m.in. w Ultraderm Kowale (24 km od Gdyni) w cenie 750 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Wszycie Esperalu Gdynia - informacje

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Zabieg wszczepienia wszywki alkoholowej odbywa się w trybie ambulatoryjnym w znieczuleniu miejscowym. Chirurg nacina skórę na odpowiednią głębokość i umieszcza pod nią lek zawierający disulfiram. Następnie zakłada kilka szwów, a pacjent od razu po zabiegu może udać się do domu i wrócić do codziennych czynności. Disulfiram to środek, który umieszczony w organizmie człowieka, wpływa na metabolizm alkoholu etylowego poprzez hamowanie działania enzymu, odpowiedzialnego za utlenianie się aldehydu octowego, występującego w alkoholu, i przez to daje objawy silnego zatrucia alkoholowego.

Wszycie Esperalu w ofercie gdyńskich chirurgów

Wszczepienie Disulfiramu to propozycja medyczna przyjmującego pacjentów na terenie Gdyni lek. med. Jarosława Małysa, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1999 roku), który odbył wiele kursów specjalistycznych z zakresu chirurgii, m.in. uczestniczył w kursie mikrochirurgii w 2003 roku. Z innych drobnych zabiegów chirurgicznych wykonuje m.in. wycięcie tłuszczaków, kaszaków i brodawek oraz wycięcie znamion skóry czy leczenie wrastających paznokci. Zarówno wszycie Esperalu, jak i inne zabiegi małej chirurgii przeprowadza w znieczuleniu miejscowym.

Na implantację Esperalu zaprasza, przyjmujący pacjentów niedaleko Gdyni (w Gdańsku - 30 km od Gdyni) dr n. med. Marek Łącki, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1979 i II stopnia w 1983 roku) oraz chirurg onkologiczny (specjalizacja II stopnia od 2000 roku), który doświadczenie z zakresu przeprowadzania drobnych zabiegów chirurgicznych zdobywał w Szpitalu Specjalistycznym Św. Wojciecha w Gdańsku na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym. Zabiegi chirurgiczne wykonuje w swoim Gabinecie Chirurgicznym i Onkologicznym, gdzie oprócz wszywania Disulfiramu, wykonuje również usuwanie ciał obcych, nacięcie ropnia oraz wycinanie równych zmian skórnych - kaszaków, tłuszczaków, blizn czy znamion.

Wszycie Esperalu oferowane jest również przez lek. med. Elżbietę Bednarczyk, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia od 1988 i II stopnia od 1993 roku), która leczy swoich pacjentów w Gdyni i okolicach. Przeprowadzania zabiegów ambulatoryjnych, m.in. wszczepiania Disulfiramu, uczyła się w Wielospecjalistycznym Szpitalu z Przychodnią Clinica Medica w Gdyni (lata 1999-2003) a także na Oddziale Chirurgii Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni (lata 1985-1987). Wśród zabiegów ambulatoryjnych, przeprowadzanych w znieczuleniu miejscowym, oprócz implantacji Esperalu, można poddać się u niej także wycinaniu wrastających paznokci metodą fenolizacji, wycięciu guzków skórnych i podskórnych czy skleroterapii pajączków żylnych kończyn dolnych.

Jaka jest cena wszczepienia wszywki alkoholowej w Gdyni, a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

600 zł trzeba zapłacić w Gdyni za implantację Esperalu, natomiast w Wielkiej Brytanii na taki sam zabieg trzeba wydać 400 funtów (2 240 zł) w prywatnym gabinecie chirurgicznym, mieszczącym się w Londynie.

Wszycie Esperalu - ceny w Gdyni na tle innych miast

  • Kraków od 800 zł do 2 000 zł
  • Łódź od 400 zł do 1 500 zł
  • Kielce od 600 zł
  • Wrocław od 550 zł
  • Bydgoszcz od 650 zł
  • Kowale od 750 zł
  • Tomaszów Mazowiecki od 400 zł
Pokaż więcej »

Komentarze (2)

Adzi 5 dni temu

Ja też tak słyszałam a są reklamy Odpowiedz

Danuta miesiąc temu

Słyszałam że nigdzie w trójmieście nie ma esperalu Odpowiedz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.