Wszycie Esperalu Gdynia i okolice

Synonimy: Esperal wszywka, wszczepienie Disulfiramu, implantacja Esperalu, wszczepienie Esperalu

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą wszycie Esperalu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gdyni. Wszycie Esperalu można przeprowadzić m.in. w Sim-Med Przychodnia w Wejherowie (20 km od Gdyni) w cenie 500 zł lub w Ultraderm Kowale (24 km od Gdyni) gdzie cena za wszycie Esperalu wynosi 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Wszycie Esperalu Gdynia - informacje

Gabinet zabiegowy w Sim-Med Gabinet zabiegowy w Sim-Med

Zabieg wszczepienia wszywki alkoholowej odbywa się w trybie ambulatoryjnym w znieczuleniu miejscowym. Chirurg nacina skórę na odpowiednią głębokość i umieszcza pod nią lek zawierający disulfiram. Następnie zakłada kilka szwów, a pacjent od razu po zabiegu może udać się do domu i wrócić do codziennych czynności. Disulfiram to środek, który umieszczony w organizmie człowieka, wpływa na metabolizm alkoholu etylowego poprzez hamowanie działania enzymu, odpowiedzialnego za utlenianie się aldehydu octowego, występującego w alkoholu, i przez to daje objawy silnego zatrucia alkoholowego.

Wszycie Esperalu w ofercie gdyńskich chirurgów

Wszczepienie Disulfiramu to propozycja medyczna przyjmującego pacjentów na terenie Gdyni lek. med. Jarosława Małysa, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1999 roku), który odbył wiele kursów specjalistycznych z zakresu chirurgii, m.in. uczestniczył w kursie mikrochirurgii w 2003 roku. Z innych drobnych zabiegów chirurgicznych wykonuje m.in. wycięcie tłuszczaków, kaszaków i brodawek oraz wycięcie znamion skóry czy leczenie wrastających paznokci. Zarówno wszycie Esperalu, jak i inne zabiegi małej chirurgii przeprowadza w znieczuleniu miejscowym.

Na implantację Esperalu zaprasza, przyjmujący pacjentów niedaleko Gdyni (w Gdańsku - 30 km od Gdyni) dr n. med. Marek Łącki, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1979 i II stopnia w 1983 roku) oraz chirurg onkologiczny (specjalizacja II stopnia od 2000 roku), który doświadczenie z zakresu przeprowadzania drobnych zabiegów chirurgicznych zdobywał w Szpitalu Specjalistycznym Św. Wojciecha w Gdańsku na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym. Zabiegi chirurgiczne wykonuje w swoim Gabinecie Chirurgicznym i Onkologicznym, gdzie oprócz wszywania Disulfiramu, wykonuje również usuwanie ciał obcych, nacięcie ropnia oraz wycinanie równych zmian skórnych - kaszaków, tłuszczaków, blizn czy znamion.

Wszycie Esperalu oferowane jest również przez lek. med. Elżbietę Bednarczyk, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia od 1988 i II stopnia od 1993 roku), która leczy swoich pacjentów w Gdyni i okolicach. Przeprowadzania zabiegów ambulatoryjnych, m.in. wszczepiania Disulfiramu, uczyła się w Wielospecjalistycznym Szpitalu z Przychodnią Clinica Medica w Gdyni (lata 1999-2003) a także na Oddziale Chirurgii Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni (lata 1985-1987). Wśród zabiegów ambulatoryjnych, przeprowadzanych w znieczuleniu miejscowym, oprócz implantacji Esperalu, można poddać się u niej także wycinaniu wrastających paznokci metodą fenolizacji, wycięciu guzków skórnych i podskórnych czy skleroterapii pajączków żylnych kończyn dolnych.

Jaka jest cena wszczepienia wszywki alkoholowej w Gdyni, a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w Sim-Med Gabinet zabiegowy w Sim-Med

600 zł trzeba zapłacić w Gdyni za implantację Esperalu, natomiast w Wielkiej Brytanii na taki sam zabieg trzeba wydać 400 funtów (2 240 zł) w prywatnym gabinecie chirurgicznym, mieszczącym się w Londynie.

Wszycie Esperalu - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Kraków od 600 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 400 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 650 zł
 • Kowale od 400 zł
 • Warszawa od 700 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 700 zł
 • Opole od 600 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł
 • Kielce od 800 zł
 • Chełm od 250 zł
 • Wejherowo od 500 zł
Pokaż więcej »

Komentarze (2)

Adzi 5 miesięcy temu

Ja też tak słyszałam a są reklamy Odpowiedz

Danuta 6 miesięcy temu

Słyszałam że nigdzie w trójmieście nie ma esperalu Odpowiedz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.