Wszycie Esperalu Kraków

Osoby z problemem alkoholowym, zapewne wielokrotnie zastanawiały się nad wszczepieniem Disulfrantu czyli implantacją Esperalu, znaną potocznie jako wszywka alkoholowa. Więcej o Esperalu dowiesz się umawiając na konsultację z specjalistą. Poniżej lista renomowanych Krakowskich Klinik w których można wykonać zabieg.

Wszycie Esperalu Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Wszycie Esperalu to ambulatoryjny zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym, który trwa około 30 minut. Chirurg nacina skórę, umieszcza kilka tabletek zawierających disulfiram i zeszywa skórę. Głównym miejscem aplikacji jest pośladek albo obszar pod łopatką. Lek ten działa na psychikę pacjenta - hamuje jego sięganie po alkohol, gdyż skutki wypicia nawet małej ilości alkoholu już po 5-10 minutach mogą być bardzo ciężkie - zatrucie organizmu, w niektórych przypadkach konieczne jest zawiezienie pacjenta do szpitala. 

Esperal w Krakowie

Na zabieg wszycia Esperalu w Krakowie można udać się do dr. Janusza Srogi, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1995 i II stopnia od 2000 roku) oraz chirurgii naczyniowej (od 2006 roku), który swoje doświadczenie zdobywał w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie w Klinice Chirurgii Ogólnej oraz na licznych kursach i zjazdach w kraju i za granicą. Pan doktor małe zabiegi chirurgiczne wykonuje ambulatoryjne w gabinecie - wśród nich znajduje się również wszczepienie Disulframu.

W Krakowie oraz w gabinetach partnerskich w terenie całej Polski, wszycie Esperalu oferuje również Czas na Zdrowie. Zabiegi przeprowadzane są przez zespół doświadczonych chirurgów w komfortowych i bezpiecznych warunkach. W ofercie placówki znajdują się także inne usługi z zakresu drobnej chirurgii.

Na podskórne umieszczenie wszywki - tabletki zawierającej Disulfiram zaprasza także w Krakowie Galmedic Centrum Medyczne. Oferta placówki jest widoczna w serwisie Tourmedica od 2019 roku. Z oferowanych tutaj usług medycznych można wymienić: detoks alkoholowy, kroplówki witaminowe oraz psychoterapię uzależnień.

W Krakowie implantacji Esperalu można poddać się także w Naszym Gabinecie. Tutaj stosowane są również inne metody leczące alkoholizm oraz zatrucie alkoholowe - alkoholoodtrucie Detox (podanie odpowiednoch dawek płynów i leków) oraz alkoholoodtrucie Vip (leczenie detoksyzacyjne połączone z kontrolą parametrów życiowych za pomocą sprzętu monitorującego) - jedno i drugie przeprowadzane może być zarówno w gabinecie, jak i w domu u pacjenta. Ponadto można poddać się tutaj leczeniu niewydolności wątroby za pomocą dożylnej sylibininy.

 

Wszycie Esperalu - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 500 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 400 zł do 750 zł
 • Warszawa od 600 zł do 700 zł
 • Kielce od 350 zł do 800 zł
 • Wrocław od 600 zł do 650 zł
 • Lublin od 800 zł
 • Bydgoszcz od 700 zł
 • Częstochowa od 800 zł
 • Piotrków Trybunalski od 700 zł
 • Kowale od 650 zł
 • Wejherowo od 1 000 zł
 • Tomaszów Mazowiecki od 1 300 zł
Wszycie Esperalu cena »

Usługa wszycie esperalu w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu wszycie esperalu w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.