Wszycie Esperalu Warszawa

Synonimy: Esperal wszywka, wszczepienie Disulfiramu, implantacja Esperalu, wszczepienie Esperalu

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wszycie Esperalu Warszawa - informacje

Sala operacyjna w E-Kosmea Paweł Dąbrowski Sala operacyjna w E-Kosmea Paweł Dąbrowski

Disulfiram to związek chemiczny zawarty w Esperalu - leku, którego nazwa jest używana od 2009 roku. Hamuje on działanie w organizmie enzymu odpowiedzialnego za rozkładane alkoholu do nieszkodliwych substancji przez co powoduje objawy zatrucia tzw. reakcja disulfiramowa. Pacjent z wszytym Esperalem odczuwa lęk przed skutkami ubocznymi tj. wymioty, przyspieszona akcja serca czy zawroty głowy, dlatego nie spożywa alkoholu. Jest to forma leczenia alkoholizmu, którą można zaliczyć do terapii awersyjnej.

Wszycie Esperalu w Warszawie

Poddać się implantacji Esperalu można w Warszawie przychodząc do dr. n. med. Tomasza Wołoszko, specjalisty chirurgii ogólnej od 2011 roku. Swoje doświadczenie z zakresu chirurgii ogólnej zdobywał on podczas pracy w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej Centralnego Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zabiegi wykonuje w swoim gabinecie chirurgicznym. Oprócz wszycia Disulfiramu wśród zabiegów chirurgii ambulatoryjnej wykonywanych przez niego można wymienić: usuwanie znamion z oceną histopatologiczną, łyżeczkowanie zmian skórnych, pielęgnacja ran i odleżyn a także konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej - choroby pęcherzyka żółciowego i jelit, przepukliny brzuszne oraz choroby tarczycy.

Na wszczepienie Disulfiramu można udać się także w Warszawie do Gabinetu Medycyny Estetycznej Kos-Med. Zabieg ten przeprowadzany jest w ramach zabiegów ambulatoryjnych z zakresu chirurgii ogólnej i kosmetycznej, z których można wymienić: wycięcie zmian w obrębie skóry i tkanki podskórnej (np. brodawki, włókniaka, kaszaka), korekcję blizn, usunięcie ciała obcego a także nacięcie i drenaż ropnia i zastrzału, zdjęcie płytki paznokciowej oraz operację wrastającego paznokcia. Ponadto lekarze zlikwidują tutaj również teleangiektazję i wenulektazję, czyli pajączki naczyniowe i pękające naczynka.

Zabieg wszycia Esperalu oferuje również inny warszawski lekarz dr n. med. Wojciech Tur, specjalista chirurgii ogólnej od 2013 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2011 roku. Swoje doświadczenie zawodowe z zakresu chirurgii zdobywał w I  Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz East Sussex Hospitals NHS Trust w Anglii i w Szpitalu Medicover w Warszawie. Wśród wykonywanych przez niego zabiegów chirurgicznych można wymienić: wycięcie zmiany skórnej, wycięcie znamion skórnych z plastyką, nacięcie lub drenaż czyraka lub ropnia a także szycie rany czy zabieg zdjęcia paznokcia.

Jaka jest cena wszycia Esperalu w warszawskich gabinetach chirurgicznych a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w E-Kosmea Paweł Dąbrowski Gabinet zabiegowy w E-Kosmea Paweł Dąbrowski

600 zł - taką kwotę zapłaci pacjent udający się do warszawskiego chirurga na implantację Esperalu. W Wielkiej Brytanii wyda na to samo 400 funtów (2,4 tys. zł) w prywatnych gabinetach chirurgicznych.

Wszycie Esperalu - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 550 zł do 700 zł
 • Łódź od 400 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 450 zł do 650 zł
 • Kraków od 500 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł
 • Kowale od 650 zł
 • Gliwice od 700 zł
 • Toruń od 500 zł
 • Poznań od 490 zł
 • Kielce od 800 zł
 • Lublin od 800 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu wszycie esperalu także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock lub Grodzisk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.