Wszycie Esperalu Warszawa

Synonimy: Esperal wszywka, wszczepienie Disulfiramu, implantacja Esperalu, wszczepienie Esperalu

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wszycie Esperalu Warszawa - informacje

Sala operacyjna w E-Kosmea Paweł Dąbrowski Sala operacyjna w E-Kosmea Paweł Dąbrowski

Disulfiram to związek chemiczny zawarty w Esperalu - leku, którego nazwa jest używana od 2009 roku. Hamuje on działanie w organizmie enzymu odpowiedzialnego za rozkładane alkoholu do nieszkodliwych substancji przez co powoduje objawy zatrucia tzw. reakcja disulfiramowa. Pacjent z wszytym Esperalem odczuwa lęk przed skutkami ubocznymi tj. wymioty, przyspieszona akcja serca czy zawroty głowy, dlatego nie spożywa alkoholu. Jest to forma leczenia alkoholizmu, którą można zaliczyć do terapii awersyjnej.

Wszycie Esperalu w Warszawie

Poddać się implantacji Esperalu można w Warszawie przychodząc do dr. n. med. Tomasza Wołoszko, specjalisty chirurgii ogólnej od 2011 roku. Swoje doświadczenie z zakresu chirurgii ogólnej zdobywał on podczas pracy w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej Centralnego Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zabiegi wykonuje w swoim nowocześnie wyposażonym gabinecie chirurgicznym na Saskiej Kępie. Pan Doktor zapewnia pełną dyskrecję, profesjonalizm, nowoczesne, bezbolesne leczenie oraz sterylność wykonania gwarantujące najwyższą jakość usług. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Oprócz wszywki alkoholowej w gabinecie wykonywane są również inne zabiegi chirurgii ambulatoryjnej.

Na wszczepienie Disulfiramu można udać się także w Warszawie do Gabinetu Medycyny Estetycznej Kos-Med. Zabieg ten przeprowadzany jest w ramach zabiegów ambulatoryjnych z zakresu chirurgii ogólnej i kosmetycznej.

Una Medica Centrum  Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia to kolejna placówka która w swojej ofercie ma wszycie Esperalu. Specjaliści z tego centrum ściśle ze sobą współpracują, stosując oprócz najnowszych wytycznych medycyny akademickiej, zalecają zmiany w stylu życia, które wielokrotnie przynoszą rezultaty porównywalne z terapią farmakologiczną, bez efektów ubocznych.

Zabieg wszycia Esperalu oferuje również inny warszawski lekarz specjalista Paweł Dąbrowski jest to lekarz z ponad 30-letnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Doktor Dąbrowski przeprowadza ambulatoryjne zabiegi w ramach chirurgii ogólnej oraz kwalifikuje pacjentów do leczenia operacyjnego. Zajmuje się leczeniem choroby alkoholowej – również w warunkach domowych. Świadczy usługi w zakresie odtruć alkoholowych i wszycia Esperalu (implantacja disulfiramu).

 

Sala operacyjna w E-Kosmea Paweł Dąbrowski Sala operacyjna w E-Kosmea Paweł Dąbrowski

Wszycie Esperalu - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 550 zł do 700 zł
 • Łódź od 400 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 450 zł do 650 zł
 • Lublin od 800 zł
 • Częstochowa od 800 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł
 • Kowale od 650 zł
 • Kielce od 800 zł
 • Toruń od 500 zł
 • Piotrków Trybunalski od 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu wszycie esperalu w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska