Wszycie Esperalu Wrocław

Synonimy: Esperal wszywka, wszczepienie Disulfiramu, implantacja Esperalu, wszczepienie Esperalu

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz wszycie esperalu we Wrocławiu? Dołącz do nas! »

Wszycie Esperalu Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w SURGERY1DAY Gabinet zabiegowy w SURGERY1DAY

Wszywka Esperal polecana jest dla osób uzależnionych od alkoholu. Zawiera substancję czynną - disulfiram, która powoduje, iż alkohol w organizmie nie jest rozkładany na składniki nieszkodliwe i prowadzi do zatrucia, które może się objawiać inaczej u każdego pacjenta (np. nudności, wymioty, przyspieszona akcja serca czy duszność i zawroty głowy) oraz być zagrożeniem dla zdrowia i życia. Wszywka ta pomaga przezwyciężyć nałóg picia.

Metoda dla alkoholika

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed posiada Poradnię Chirurgii Ogólnej, gdzie z drobnych zabiegów chirurgicznych w znieczuleniu miejscowym można poddać się m.in. implantacji Esperalu. Ponadto lekarz przy wykorzystaniu tego samego znieczulenia wytnie znamiona barwnikowe, kaszaki i tłuszczaki a także wyleczy brodawki wirusowe czy usunie wrastające paznokcie. Lekarzem tym jest dr n. med. Beata Wojtczak, specjalista chirurgii ogólnej (od 2010 roku) oraz endokrynologii (od 2014 roku), która doktorem nauk medycznych została w roku 2006. W swojej praktyce chirurgicznej oprócz drobnych zabiegów przeprowadza także leczenie operacyjne.

W Poradni Chirurgii Ogólnej Dolnośląskiego Centrum Medycznego wykonywane są różne zabiegi w trybie ambulatoryjnym. Wśród nich można wymienić zabieg wszczepienia wszywki zawierającej disulfiram, a także leczenie zmian ropnych skóry, zastrzałów czy oparzeń i odmrożeń jak również interwencje w zakresie chirurgii urazowej, tj. skręcenia bądź złamania. Do kadry specjalistów należy tutaj dr n. med. Maciej Garbień, chirurg ogólny I stopnia od 200 roku, który doświadczenie w swoje dziedzinie zdobywał na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu.

Medical Complex to przychodnia specjalistyczna, udzielająca pomocy pacjentom w różnych poradniach. Jedną z nich jest poradnia chirurgiczna, gdzie mogą udać się osoby, mające problem z nadużywaniem alkoholu, na zabieg wszycia Esperalu. Z innych drobnych zabiegów można wymienić: wycinanie zmian skórnych (tj. guzy podskórne, kaszaki, tłuszczaki czy znamiona barwnikowe), nacięcie ropnia lub usunięcie szwów. Pacjentami zajmuje się m.in. dr Jacek Dębski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1989 roku i II stopnia od 1995 roku), który swoje doświadczenie chirurgiczne zdobywał w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu.

Poradnia Chirurgii Ogólnej znajduje się też na terenie Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią EuroMediCare. Tutaj z drobnych zabiegów przeprowadzana jest m.in. implantacja wszywki (Esperalu) a także pełen zakres tzw. małej chirurgii, czyli: leczenie oparzeń i odmrożeń, wycinanie zmian skórnych itp. Jednym z lekarzy jest tutaj dr Krzysztof Paśko,  specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia do 1994 oraz II stopnia od 1998 roku), który umiejętności w swojej dziedzinie medycyny nabywał, pracując na Oddziale Chirurgii Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu.

Do Przychodni Multi-Medyk można udać się w celu poddania się zabiegowi podskórnego wszycia tabletki zawierającej disulfiram. Personel lekarski podejmuje się tutaj także innych zabiegów małej chirurgii tj. szycie ran, usuwanie szwów, nacięcia ropni a także usuwania wrastających paznokci czy zmian skórnych (znamion, brodawek, kaszaków). Takie i inne zabiegi przeprowadza tutaj dr n. med. Anna Małolepsza-Bazan, specjalista chirurgii ogólnej, która tytuł I stopnia z tej dziedziny uzyskała w 1999 roku, natomiast specjalistą II stopnia została w roku 2006, a dwa lata później - 2008 - otrzymała tytuł doktora nauk medycznych.

Gabinet Chirurgiczny ATD-MED Lancet oferuje swoim pacjentom m.in. drobne zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej. Należy do nich m.in. zabieg wszycia Esperalu. Ponadto można się tutaj umówić na konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz na leczenie chorób układu tętniczego i krwionośnego. Pacjentom udziela pomocy prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz, chirurg ogólny (I i II stopnia) oraz chirurg naczyniowy. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte nie tylko w Polsce podczas pracy w poradniach chirurgicznych, ale także na zagranicznych stażach naukowych, m.in. w Szwajcarii i Niemczech.

Wszycie Esperalu - cena zabiegu we Wrocałwiu i za granicą

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne T&T Medical Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne T&T Medical

Za zabieg implantacji Esperalu we wrocławskich poradniach chirurgii ogólnej trzeba zapłacić kwotę od 500 zł. Za granicą w Londynie jest to cena od 300 do 400 funtów (w prywatnych gabinetach chirurgicznych).

Wszycie Esperalu - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 650 zł
 • Kraków od 600 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 400 zł do 1 500 zł
 • Kielce od 800 zł
 • Kowale od 400 zł
 • Lublin od 300 zł
 • Warszawa od 700 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 700 zł
 • Opole od 600 zł
 • Wejherowo od 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu wszycie esperalu także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.