Wszycie Esperalu Wrocław

Szukasz skutecznej metody w walce z chorobą alkoholową? Zastanawiasz się co możesz zrobić, aby pomóc sobie lub bliskiej osobie? To właśnie dla Ciebie zebraliśmy w jednym miejscu kliniki z Wrocławia, które mają w swojej ofercie wszywkę alkoholową. Umów się na wizytę konsultacyjną, aby móc za pomocą esperalu wygrać z alkoholem.

Wszycie Esperalu Wrocław - informacje

Esperal polecana jest dla osób uzależnionych od alkoholu. Zawiera substancję czynną - disulfiram, która powoduje, iż alkohol w organizmie nie jest rozkładany na składniki nieszkodliwe i prowadzi do zatrucia, które może się objawiać inaczej u każdego pacjenta (np. nudności, wymioty, przyspieszona akcja serca czy duszność i zawroty głowy) oraz być zagrożeniem dla zdrowia i życia. Wszywka ta pomaga przezwyciężyć nałóg picia.

Metoda dla alkoholika

Centrum Medyczne T&T Medical na wrocławkich Krzykach, to placówka, gdzie z drobnych zabiegów chirurgicznych w znieczuleniu miejscowym można poddać się m.in. implantacji Esperalu. Zabieg wszycia Esperalu w placówce przeprowadza lek. med. Paweł Tuchendler oraz lek .med. Arkadiusz Gryglak. Są oni specjalistami w zakresie chirurgii.

W placówce Chirurgia.Wrocław.pl, w dzielnicy Psie Pole,  wykonywane są różne zabiegi w trybie ambulatoryjnym. Wśród nich można wymienić zabieg wszczepienia wszywki alkoholowej. Zabiegi w klinice przeprowadzane są przez wieloletnich praktyków w zakresie chirurgii – lek. Pawła Gołaszewskiego, który ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz lek. Błażeja Jasiuka, który jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu

Zabieg wszycia Esperalu można udać się również na wrocławskich Krzykach do placówki SURGERY1DAY. Pacjentami zajmuje się lek. Paweł Tuchendler, specjalista chirurgii ogólnej, który uzyskał dyplom i uprawnienia na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2013r. Pan Doktor czerpie satysfakcje z zadowolenia swoich pacjentów, dlatego też stara się pomóc im w chorobie alkoholowej.

Centrum Medyczne Mama i ja we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna w swoim zakresie usług ma świadczenia z zakresu drobnej chirurgii, jakim m.in. jest wszywka alkoholowa. Tutaj z drobnych zabiegów przeprowadzana jest m.in. implantacja wszywki (Esperalu). Zabiegi wykonuje doświadczony chirurg ogólny lek. med. Jacek Mikołajków.

 

Usługa wszycie esperalu we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu wszycie esperalu w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.