Laserowe wybielanie odbytu Józefów i okolice

Synonimy: zabieg wybielania odbytu laserem, wybielanie analne, laserowe wybielanie odbytu, rozjaśnianie odbytu laserem więcej »

Bezpośrednio w Józefowie nie dysponujemy placówką wykonującą wybielanie odbytu laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Józefowa. Wybielanie odbytu laserem można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Nasmed w Warszawie (18 km od Józefowa) w cenie 1 000 zł lub w Horizon Medical Center w Warszawie (18 km od Józefowa) gdzie cena za wybielanie odbytu laserem wynosi 1 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa wybielanie odbytu laserem w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska