Wybielanie warg sromowych laserem

Synonimy: zabieg wybielania warg sromowych laserem, laserowe wybielanie warg sromowych, srom rozjaśnianie metodą laserową więcej »

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Wybielanie warg sromowych laserem - informacje

Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed

Okolice intymne są obszarem, który – choć rzadko wystawiany na działanie promieni słonecznych – szczególnie silnie narażony jest na powstawanie przebarwień. U większości kobiet wargi sromowe są naturalnie ciemniejsze od reszty ciała, co u niektórych pań budzi poczucie skrępowania i wstydu. Ponieważ estetyczny wygląd tych okolic ma dla kobiet coraz większe znaczenie, rośnie popularność zabiegów rozjaśniania warg sromowych. Wybielanie warg sromowych można przeprowadzić w domu, z pomocą dostępnych w internecie preparatów rozjaśniających, jednak znacznie lepsze efekty daje laserowe wybielanie w gabinecie.

Jak przeprowadzany jest zabieg?

Zabieg laserowego wybielania warg sromowych przeprowadzany jest przy użyciu lasera erbowego Fotona, którym lekarz naświetla skórę warg sromowych. Ponieważ zabieg może wywoływać u pacjentki uczucie dyskomfortu, okolice intymne znieczula się nawiewem zimnego powietrza. Warto także dodać, że zabieg wybielania warg sromowych wiąże się z uzyskaniem efektu odmłodzenia okolic intymnych, co dla wielu pań także ma istotne znaczenie. Po zabiegu skóra może być podrażniona i wymaga intensywnego nawilżania przez okres kilku dni. Co ważne, w zależności od kolorytu skóry miejsc intymnych konieczne może być wykonanie kilku zabiegów dla uzyskania całkowicie satysfakcjonującego pacjentkę efektu.

Popularne kliniki ginekologii estetycznej

Jedną z placówek, oferujących swoim pacjentkom zabiegi wybielania warg sromowych jest stołeczna Klinika Medifem, mieszcząca się w nowoczesny, komfortowo wyposażonym budynku. Zabiegi z zakresu ginekologii intymnej w placówce przeprowadza dr n. med. Andrzej Barwijuk – doświadczony ginekolog-położnik z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dr Barwijuk jest członkiem wielu prestiżowych stowarzyszeń naukowych, w tym Amerykańskiego Towarzystwa Kosmetoginekologicznego, Amerykańskiego Instytutu Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Ginekologii Laparoskopowej.

Wśród placówek, mających w swojej ofercie zabiegi laserowego wybielania warg sromowych warto też wymienić warszawską Gold Clinic – Medycyna i Ginekologia Estetyczna. Pacjentki kliniki mają także możliwość wykonania innych zabiegów ginekologii estetycznej: w ofercie placówki znajduje się laserowe wybielanie odbytu, obkurczanie pochwy czy wypełnianie i rewitalizacja warg sromowych. Zabiegi tego typu przeprowadza dr Maciej Roagala – członek Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej oraz wykładowca w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

Gdzie można wybielić wargi sromowe?

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Kolejną placówką, oferującą swoim pacjentkom zabiegi laserowego wybielania okolic intymnych jest Klinika Ziemlewski, posiadająca swoje placówki w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje dr Agnieszka Osińska. Dr Osińska specjalizuje się w zabiegach laseroterapii oraz technikach iniekcyjnych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Przeprowadza rewitalizację narządów intymnych, zajmuje się także korekcją defektów poporodowych narządów płciowych oraz zabiegami, poprawiającymi jakość współżycia, takimi jak powiększanie punktu G.

Tego typu zabiegi wykonywane są także w krakowskim Studio Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna. W ofercie znajdują się też inne zabiegi, przeznaczone dla kobiet niezadowolonych z wyglądu swoich narządów płciowych bądź pragnących podnieść jakość życia seksualnego, w tym zabiegi laserowego obkurczania pochwy oraz laserowego leczenia nietrzymania moczu. Procedury ginekologii estetycznej w placówce wykonuje dr Róża Sobocińska – doświadczony lekarz, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa.

Wybielanie okolic intymnych ma w swojej ofercie również Gabinet Ginekologii Estetycznej i Medycyny Estetycznej w Lublińcu, gdzie tego typu zabiegi przeprowadza dr Marek Kowalik. Dr Kowalik wykonuje również inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym powiększanie i pomniejszanie warg sromowych, laserowe ujędrnianie warg sromowych oraz laserowe zwężenie światła pochwy.

Zabiegi wybielania warg sromowych, jeszcze kilka lat temu niemal całkowicie nieznane,obecnie cieszą się coraz większą popularnością wśród Brytyjek, Niemek czy mieszkanek Stanów Zjednoczonych, które jednak muszą liczyć się ze stosunkowo wysokimi kosztami tego typu zabiegów – w USA średni koszt jednego zabiegu to około 1000$. Z tej przyczyny coraz większą popularnością cieszą się polskie gabinety, w których ceny tego typu zabiegów rozpoczynają się od 1000zł. Wizyta w Polsce jest dla zagranicznych pacjentek także doskonałą okazją do odpoczynku i zapoznania się z atrakcjami polskich miast, takich jak Warszawa czy Kraków.

Wybielanie warg sromowych laserem - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 700 zł do 3 000 zł
  • Łódź od 350 zł do 800 zł
  • Wrocław od 800 zł do 900 zł
  • Kraków od 500 zł do 1 100 zł
  • Kielce od 700 zł do 1 000 zł
  • Poznań od 300 zł do 1 200 zł
  • Tychy od 500 zł
  • Częstochowa od 590 zł
  • Białystok od 1 200 zł
  • Bydgoszcz od 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa wybielanie warg sromowych laserem jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska