Wybielanie warg sromowych laserem Poznań

Synonimy: zabieg wybielania warg sromowych laserem, laserowe wybielanie warg sromowych, srom rozjaśnianie metodą laserową więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wybielanie warg sromowych laserem Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Medikor Gabinet zabiegowy w Medikor

Zbyt duże wargi sromowe mniejsze są przyczyną dyskomfortu kobiety. Dotyczy on nie tylko sfery higieny osobistej, ale także utrudnia aktywne uprawianie sportu oraz zabiera satysfakcję towarzyszącą współżyciu. Dobrym wyjściem jest zabieg chirurgii plastycznej poprawiający wygląd problematycznych stref intymnych lub zabieg laserowej labioplastyki.

Poprawić wygląd mniejszych warg sromowych

Klinika Promienista w swoim szpitalu przeprowadza operacje z zakresu kosmetoginekologii. Wśród nich można wymienić: zabiegi zmniejszenia warg sromowych mniejszych, a także plastykę przedniej i tylnej ściany pochwy, operacje plastyczne szyjki macicy, operacje zwężeń i zrośnięć pochwy oraz wycięcie endometriozy i skorygowanie blizn po cięciu cesarskim. Pacjentkami zajmuje się tutaj dr n. med. Natalia Fischer, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 2000 roku, która w tym samym roku uzyskała także tytuł doktora nauk medycznych). W swojej praktyce zajmuje się także medycyną estetyczną (ginekologiczną), z zakresu której odbyła zagraniczne szkolenia na oddziale chirurgii plastycznej Uniwersytetu London, Kanada.

W Klinice Ziębickiej z różnych zabiegów chirurgii plastycznej pacjentka może umówić się na plastykę warg sromowych mniejszych w celu ich zmniejszenia oraz korekcji asymetrii. Innymi zabiegami wykonywanymi w tej klinice jest plastyka pośladków, ud oraz mała plastyka brzucha. Jednym z lekarzy jest tutaj dr Piotr Skupin, specjalista chirurgii ogólnej oraz specjalista chirurgii plastycznej, z której nabywał wiedzę i umiejętności w Szpitali Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (pod okiem prof. Kazimierza Kobusa) oraz doszkalał się na kursach i stażach za granicą z chirurgii plastycznej i estetycznej.

Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed posiada bogatą ofertę zabiegów chirurgii plastycznej, m.in. można poddać się tutaj zabiegom plastyki narządów płciowych. Oprócz zmniejszenia warg sromowych mniejszych lekarze przeprowadzają także operacje przywrócenia objętości warg sromowych większych, zwężenia wejścia do pochwy czy waginoplastyki z odmłodzeniem pochwy. Operacje plastyczne wykonuje tutaj m.in. dr n. med. Małgorzata Kuźlan,  specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej, która doświadczenie z tej ostatniej dziedziny zdobywała w Polsce i za granicą, np. w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz na stypendium w Karolinska Institute w Sztokholmie (lata 1999, 2000 oraz 2004).

Centrum Medyczne Lekarze to prywatna klinika specjalistyczna, gdzie wśród różnych specjalizacji lekarskich swoje usługi oferuje także ginekologia estetyczna, z której pacjentka może poddać się m.in. laserowej korekcie warg sromowych zarówno mniejszych, jak i większych (laserem CO2). Ponadto wykonywane są tutaj także zabiegi wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym Desirial oraz lifting krocza nićmi Vaginal Narrower. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr Joanna Babik, ginekolog i położnik, która specjalizuje się m.in. w zabiegach estetyki ginekologicznej. Swoje doświadczenie zdobywa w Szpitalu Miejskim  im. Franciszka  Raszei w Poznaniu na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym z Patologią Ciąży. 

W Specjalistycznym Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym dr Dariusz Szpurek można umówić się na zabieg DLV (laser diodowy), czyli laserowego modelowania zewnętrznych narządów płciowych. Najczęściej wykonywanym tu zabiegiem jest laserowa labioplastyka - modelowanie warg sromowych mniejszych jak również laserowe modelowanie krocza i sromu. Zabiegami tymi zajmuje się dr n. med. Dariusz Szpurek, ginekolog i położnik, który oprócz laserowych zabiegów przeprowadza także plastykę warg sromowych mniejszych (i większych). Doświadczenie zdobywał w Klinice Ginekologii Operacyjnej UM w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu.

W klinice Gromadziński Zespół Medyczny z zakresu ginekologii kosmetycznej można poddać się zabiegowi chirurgicznego usunięcia części warg sromowych (zmniejszenie warg sromowych mniejszych), a także zabiegowi zwiększenia warg sromowych większych oraz korekcji sromu. Pacjentki przyjmuje m.in. dr n. med. Zbigniew Szewierski, ginekolog i położnik oraz ginekolog onkolog, który pracuje w Wielkopolskim Centrum Onkologii oraz dokształca się na kursach i konferencjach naukowych.

Cena plastyki mniejszych warg sromowych w Poznaniu i za granicą

5,5 tys. zł zapłaci pacjentka chcąca zmniejszyć swoje wargi sromowe mniejsze w Poznaniu (np. w Klinice Ziębickiej), natomiast jeśli podda się temu zabiegowi w Hiszpanii  wyda kwotę 6-8 tys. zł w Ocean Clinic w Marbelli.

Wybielanie warg sromowych laserem - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 300 zł do 1 200 zł
 • Warszawa od 700 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 350 zł do 799 zł
 • Wrocław od 800 zł do 900 zł
 • Kraków od 500 zł do 1 100 zł
 • Kielce od 700 zł do 1 000 zł
 • Gdynia od 800 zł
 • Częstochowa od 590 zł
 • Białystok od 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 700 zł
 • Katowice od 990 zł
 • Kowale od 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu wybielanie warg sromowych laserem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska