Wybielanie warg sromowych laserem Swarzędz i okolice

Synonimy: zabieg wybielania warg sromowych laserem, laserowe wybielanie warg sromowych, srom rozjaśnianie metodą laserową więcej »

Bezpośrednio Swarzędz nie dysponujemy placówką wykonującą wybielanie warg sromowych laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Swarzędz. Wybielanie warg sromowych laserem można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (11 km od Swarzędz) w cenie 300 zł lub w Centrum Medyczne MedHeart Kórnik (18 km od Swarzędz) gdzie cena za wybielanie warg sromowych laserem wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz wybielanie warg sromowych laserem Swarzędz?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska