Wybielanie zębów metodą nakładkową Wrocław

Synonimy: wybielanie zębów nakładkowo metodą domową

Filtruj wyniki

Wybielanie zębów metodą nakładkową Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Platinum Gabinet zabiegowy w Platinum

Naturalna barwa naszych zębów waha się między białą, a szaroniebieską i kremową, a wszystko zależy  od stopnia mineralizacji tkanek twardych zęba. Bardziej odporne na próchnicę od zębów białych czy mlecznych, o barwie szaroniebieskiej są zęby ze szkliwem kremowo-żółtym. Oprócz ogólnych przebarwień, spowodowanych m. in. farmakologią, fluorozą czy brakiem podstawowej higieny, często pojawiają się przebarwienia lokalne oraz te spowodowane wiekiem. Wszystkie te problemy możemy usunąć przez profesjonalne wybielenie zębów kilkoma metodami zarówno w gabinecie, jak i w domu.  

Domowy sposób na hollywoodzki uśmiech

Wybielanie metodą nakładkową należy do oferty Prywatnej Praktyki lek. dent. Krystyny Kołosowskiej, a terapia wymaga 2-3 wizyt, podczas których  pobrane zostają wyciski szczęki i żuchwy pacjenta, by następnie w laboratorium protetycznym wytłoczono je metodą próżniową tak, by idealnie przylegały do zębów. Gotowe nakładki oraz środek wybielający pacjent otrzymuje na kolejnej wizycie wraz z instrukcjami lekarza. Terapia, która polega na samodzielnym zakładaniu nakładek na noc trwa ok. trzech dni. Wybielanie poprzedza wizyta konsultacyjna oraz przegląd.

Vita-Dent Stomatologia to dwa gabinety zlokalizowane we Wrocławiu i w Kiełczowie. Standardowy proces wybielania nakładkowego poprzedzają tu dwie wizyty, a przeciwwskazaniami do jego wykonania jest ciąża lub okres karmienia oraz wiek poniżej 16. roku życia. Przed rozpoczęciem terapii, wymagane jest zabezpieczenie ognisk próchnicy znajdujących się w strefie wybielanej, a dla optymalnej estetyki ewentualne ubytki wypełnia się dopiero po wybieleniu zębów. Właścicielką Gabinetów jest lek. stom. Barbara Gdula, specjalista stomatologii ogólnej.

Cienkie silikonowe nakładki do wybielania domowego ze specjalną kieszonką na żel wybielający otrzymamy również w Dentalland będącym Praktyką Stomatologiczną lek. stom. Pawła Kosiora, chirurga. W stomatologii estetycznej, ortodoncji i endodoncji specjalizuje się dr n. med. Agnieszka Sieja i jak wyjaśnia, podczas wybielania zęby mogą się stać wrażliwe na zimno i ciepło, wówczas należy przerwać proces wybielania, a dolegliwości zwykle ustępują po 2-3 dniach. Placówka powstała w 1998 r. i oprócz stomatologii estetycznej specjalizuje się w implantologii oraz profilaktyce.

O naturalny i estetyczny wygląd naszych zębów zadbają lekarze stomatolodzy – Barbara i Adrian Maliccy, którzy w zakresie swojego Gabinetu Stomatologicznego stosują szeroką ofertę zabiegów estetycznych, m.in. metody nakładkowe z aplikacją żelu wybielającego bądź wybielanie gabinetowe z użyciem lampy Zoom. Oferta obejmuje również wybielanie pojedynczego zęba po leczeniu kanałowym. Dr n. med. Barbara Malicka jest specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz pracownikiem Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej i Dziecięcej Wrocławskiego UM.

Indywidualnie dopasowane szyny do wybielania nakładkowego zębów we współpracy z pracownią protetyczną wykonują specjaliści Gabinetów Stomatologicznych Tarabuła. Procedurę rozpoczyna pobranie wycisku masą alginatową, a następnie techniczne przygotowanie elastycznych nakładek, wraz z którymi pacjent otrzymuje żel wybielający. Codzienne, nocne nakładanie ich na zęby trwa do trzech tygodni. Współwłaścicielem Gabinetów jest lek. stom. Grzegorz Tarabuła, który specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz nowoczesnym leczeniu kanałowym. 

Wybielanie zębów żywych metodą Nite White oferuje Gabinet Aldent, a technikę pacjenci mogą stosować w domu po wcześniejszym wycisk łuku zębowego i przygotowaniu szyn. Metoda bazuje na substancji aktywnej podawanej w formie miętowego lub wiśniowego żelu, jaki pacjent nakłada strzykawką każdorazowo przed zastosowaniem. W większości przypadków po zakończeniu procesu wybielania, w celu wzmocnienia szkliwa Gabinet oferuje zabieg fluoryzacji. Oprócz nakładek, w ofercie placówki dostępne są również inne metody, m. in.: wybielanie lampą Beyond, Opalescence Xtra Boost oraz Pola Office.

Nakładkowe wybielanie zębów we Wrocławiu i w Devon (Wielka Brytania) – jaka cena?

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

Za zestaw do wybielania zębów w domu, w Hygeia Dental Care zapłacimy 275 £ (1,540 zł). To niemal o połowę wyższa cena w porównaniu do oferty w kraju. 

Wybielanie zębów metodą nakładkową - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 699 zł do 800 zł
 • Kraków od 300 zł do 900 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 500 zł do 1 050 zł
 • Łódź od 300 zł do 600 zł
 • Poznań od 450 zł do 650 zł
 • Gliwice od 700 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 500 zł
 • Bydgoszcz od 850 zł
 • Szczecin od 500 zł do 1 000 zł
 • Lublin od 600 zł do 800 zł
 • Gdynia od 600 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu wybielanie zębów metodą nakładkową także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.