Wybielanie zębów

Synonimy: profesjonalne wybielanie zębów

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Wybielanie zębów - informacje

Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Każdy z nas marzy o idealnie białym uśmiechu. Niestety kawa, herbata czy papierosy powodują powstawanie przebarwień, których nie da się usunąć przy pomocy samego szczotkowania zębów. Z pomocą przychodzą zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, czyli profesjonalne wybielanie zębów.

Razem znajdziemy gabinet, w którym profesjonalnie wybielisz zęby!

Będąc w Krakowie, można skorzystać z oferty Nila Dent Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej wykonuje tu Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, lek. dent. Barbara Czopik. Posiada tytuł specjalisty w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Pracuje jako Asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Instytutu Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest autorem lub współautorem wielu publikacji naukowych, z dziedziny materiałoznawstwa stomatologicznego, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. Pacjentom proponuje wybielanie zębów metodą nakładkową, w której pacjent nakłada w domu na zęby nakładki z specjalnym żelem, lub metodę gabinetowego wybielania zębów, w której efekt uzyskuje się już po godzinie spędzonej na fotelu stomatologicznym.

Stomatologia Dentopolis w Poznaniu to miejsce, w którym zęby wybielane są metodą BEYOND. Sposób ten wymaga jedynie 25- 45 min na fotelu dentystycznym. Zabiegi wykonuje lek. dent. Magdalena Zielnik, która specjalizuje się w endodoncji i stomatologii zachowawczej. Zajmuje się leczeniem zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zakres swoich kompetencji podnosi poprzez uczestnictwo w szkoleniach, takich jak "Mechaniczne opracowywanie kanału korzeniowego, wypełnienie ciekłą gutaperką na ciepło i zimno", "Wkłady z włókien szklanych. Przygotowanie i opracowanie kanału, osadzenie wkładu, odbudowa korony zęba" oraz "Międzynarodowa sesja Naukowo-Szkoleniowa „Dental News V” ".

W Olsztynie w Klinice Stomatologii Estetycznej Sujka, wybielanie zębów odbywa się przy pomocy Akceleratora BeyondDent POLUS, dzięki któremu zęby są wybielone już po 60 min. Zabiegi wykonuje Absolwent Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Gdańsku, lek. dent. Karol Sujka. W 2011r otrzymał dyplom Master in Prosthodontics Uniwersytetu Medycznego w Sienie we Włoszech. Dokształca się w Dr J.Kois Center w Seattle, gdzie uczestniczy w programie "Postęp w Stomatologii poprzez doskonałość".

Gabinet EstheDent w Warszawie ma w swojej ofercie wybielanie zębów przy pomocy popularnej w Stanach Zjednoczonych lampy ZOOM. Zabiegi wykonuje lek. dent. Iwona Fibiger. Jest Absolwentką Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, posiada tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii ogólnej. Zajmuje się przede wszystkim stomatologią estetyczną, endodoncją oraz protetyką. Szczególnie dba o to, żeby wszystkie zabiegi przeprowadzać bez bólu. Od 2010r przeprowadza również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Wybielić zęby podczas godzinnej wizyty w gabinecie, lub przy pomocy metody nakładkowej można w Centrum Stomatologii "Studio Uśmiechu" w Tychach. Pracuje tutaj Absolwentka Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, lek. dent. Agnieszka Kurkowska- Doniec. Bierze udział w licznych szkoleniach, na których zdobywa nową wiedzę i umiejętności. Wymienić tutaj można "Odbudowa zniszczonych zębów za pomocą wkładów koronowo- korzeniowych z włókien szklanych", "Uzupełnienia protetyczne- praktyczne sposoby na funkcjonalne rekonstrukcje" oraz "Konfrontacje włoskich autorytetów stomatologii: Kompozyt czy porcelana- czy jeszcze leczyć endodontycznie czy zdecydować się na implant?"

Ile kosztuje profesjonalne wybielenie zębów?

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

W Nila Dent Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie, za zabieg gabinetowego wybielenia zębów trzeba zapłacić 600zł. Taka procedura w London Dental Centre w Londynie to koszt 450£ (około 2500zł). Czterokrotna różnica cen skłania do rozważenia wykonania zabiegu w Polsce. Mieszkaniec Londynu może przylecieć do jednego z polskich miast i w nim wybielić zęby, a następnie zwiedzić okolicę. Krajobraz Polski jest zróżnicowany i każdy znajdzie miejsce, w którym miło spędzi czas. Wybrać można Rynek w Krakowie z dziesiątkami klimatycznych pubów lub połączenie historii i nowoczesności, które mieszają się na każdym kroku w Warszawie. Osoby, które chcą uciec od zgiełku miasta mogą się wybrać do jednego z mniejszych miast, z których można się wybrać na długie spacery na łonie natury.

Wybielanie zębów - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 299 zł do 1 600 zł
 • Kraków od 300 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 550 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 450 zł do 2 000 zł
 • Gdańsk od 500 zł do 1 600 zł
 • Katowice od 500 zł do 1 000 zł
 • Szczecin od 600 zł do 1 300 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 500 zł
 • Gliwice od 700 zł do 1 200 zł
 • Rzeszów od 750 zł do 1 100 zł
 • Lublin od 600 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa wybielanie zębów jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Komentarze (1)

Ola 3 lata temu

Ja wybrałam wybielanie w domu systemem iWhite i jestem bardzo zadowolona :) Cena jest zdecydowanie niższa, efekty są widoczne i utrzymują się długo, a nadwrażliwość mi się nie pojawiła :) Więc polecam :) Odpowiedz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska