Wycięcie torbieli włosowej

Synonimy: operacja zatoki włosowej, wycięcie torbieli pilonidalnej, chirurgiczne usunięcie torbieli włosowej okolicy guzicznej więcej »

Filtruj wyniki
Wrocław  ul. Dąbrowskiego 36A lok. 1U

Chiroplastica

ocena 4.6 / 5 (99 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Podobało mi się tak na prawdę wszystko. Pierwszy raz mnie operowano, pierwszy raz musiałem poradzić sobie z tego typu problemem. Ekipa z placówki Chiroplastica z doktorem Pawłem Stajniakiem na czele pomogła mi przejść przez te ciężkie (dla mnie) dwa dni z wielkim luzem i profesjonalizmem jednocześnie. Wszyscy uśmiechnięci. W pokoju czystko (super sale). Dobre jedzenie. I oczywiście świetna opieka. Usługa wykonana bardzo dobrze." 
Wczytaj więcej wyników

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska