Wydłużenie prącia przez przecięcie więzadeł

chirurgiczne wydłużanie prącia, operacja przecięcia więzadła wieszadłowego prącia, wydłużanie członka za pomocą przecięcia więzadeł wieszadłowych więcej »

Wydłużenie prącia przez przecięcie więzadeł - informacje

Gabinet zabiegowy w Prywatny Gabinet Urologiczny - dr n.med. Krzysztof Dąbrowski Gabinet zabiegowy w Prywatny Gabinet Urologiczny - dr n.med. Krzysztof Dąbrowski

Kliniki chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej mają w swojej ofercie coraz więcej zabiegów, skierowanych do mężczyzn. Wśród nich znajduje się zabieg wydłużania penisa, stanowiący doskonałą, a co najważniejsze skuteczną alternatywę dla masaży, pigułek i maści, których oferty w ilościach hurtowych można znaleźć w internecie. W przeciwieństwie do nich, zabiegi przedłużania penisa prze pomocy kwasu hialuronowego, przeszczepów z własnego tłuszczu czy zabiegów chirurgicznych są naprawdę skuteczne, zwiększając długość penisa o kilka centymetrów.

Operacyjne wydłużanie penisa

Kompleksowym leczeniem problemów z przyrodzeniem zajmuje się prof. nadzw. dr hab. med. Wojciech Perdzyński, specjalista chirurgii ogólnej i dziecięcej, który pacjentów przyjmuje w Centrum Medycznym Malbad w Warszawie. Ma on w swojej ofercie zabiegi operacyjnego wydłużania penisa, co stanowi jedyną metodę, której efekty są trwałe (w przypadku przedłużania przeszczepem tłuszczu czy kwasem hialuronowym wstrzyknięte substancje z czasem ulegają stopniowej absorpcji, przez co prącie wraca do rozmiaru sprzed zabiegu). Ten doskonały specjalista, który doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych klinikach w Polsce i na świecie (staże naukowe w Yokohamie i Nowym Jorku) zajmuje się także chirurgicznym leczeniem skrzywienia prącia, stulejki, żylaków powrózka nasiennego i torbieli ujścia cewki moczowej.

Przedłużanie penisa z przeszczepem tłuszczu

Wśród klinik, które w swojej ofercie mają zabiegi przedłużania penisa przy pomocy przeszczepów własnego tłuszczu można wymienić przede wszystkim Prywatny Gabinet Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Ars Plastika w Zielonej Górze, gdzie tego typu operacje wykonuje lek. med. Robert Jamront. Ten doświadczony specjalista w zakresie chirurgii plastycznej systematycznie podnosi swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach (m.in. kurs, dotyczący powiększania penisa, organizowany w Sztokholmie w 2009 roku), jest też członkiem prestiżowych organizacji naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej IPRAS.

Przedłużanie penisa tłuszczem oferuje także Centrum Zdrowia Medycyna w Białymstoku. Ta ceniona placówka funkcjonuje na rynku już od 2006 roku, oferując swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, dermatologii, ginekologii, okulistyki, urologii i wielu innych dziedzin medycyny. Centrum Zdrowia Medycyna posiada zarejestrowany oddział chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej oraz Chirurgię Jednego Dnia. Zabiegami przeszczepu własnego tłuszczu w klinice zajmuje się dr Maciej Charaziński.

Wydłużanie penisa kwasem Macrolane

W Polsce znajduje się także wiele klinik, które oferują wydłużanie penisa przy pomocy kwasu hialuronowego Macrolane. Ta metoda zyskuje coraz większą popularność i wypiera zabiegi z użyciem tłuszczu, przede wszystkim dlatego, że gwarantuje bardziej spektakularne efekty (część tłuszczu po zabiegu zostaje wchłonięta przez organizm). Placówką, która w swojej ofercie ma właśnie zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego jest Poliklinikika Jolly Med w Warszawie, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wykonują dr Grażyna Nasińska-Jurek oraz dr Paweł Szymański.

Kolejną godną polecenia kliniką, oferującą pacjentom przedłużanie penisa kwasem hialuronowym jest Dr Pernak – uznana placówka, wykonująca różnorodne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym leczenie nadpotliwości i wypadania włosów, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego Meso Beauty, lifting nieoperacyjny i liposukcję Body Jet. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w placówce przeprowadza dr Mikołaj Pernak.

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu Macrolane można także wykonać w Wielospecjalistycznym Centrum Chirurgii Ambulatoryjnej Finezja w Suchym Lesie k. Poznania. W ofercie placówki znajdują się zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej ( plastyka brzucha, pośladków i ramion, lifting twarzy, korekcja uszu i nosa) oraz leczenia żylaków, w ośrodku istnieje także możliwość skorzystania z poradni chirurgicznej, laryngologicznej, logopedycznej oraz onkologicznej w ramach umowy z NFZ.

Również poznańska Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed przeprowadza zabiegi powiększania penisa z wykorzystaniem Macrolane. To nowoczesne i doskonale wyposażone centrum jest miejscem pracy znanych i cenionych specjalistów z zakresu chirurgii plastycznych, wśród których warto wymienić dr n. med. Tomasza Dydymskiego, dr Joannę Kurmanow czy dr n. med. Małgorzatę Kuźlan.

Po dłuższą męskość nad Wisłę

Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi

Ponieważ ceny chirurgicznego i niechirurgicznego wydłużania penisa w naszym kraju są o wiele niższe, niż ma to miejsce w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii czy Danii, panowie z tych krajów coraz chętniej odwiedzają polskie kliniki, by wydłużyć swoją męskość o kilka centymetrów. Zabieg medyczny stanowi także doskonały pretekst do zaznajomienia się z najbardziej interesującymi zabytkami polskich miast, które nieodmiennie przyciągają i zachwycają zagranicznych turystów.

Wydłużenie prącia przez przecięcie więzadeł - ceny w różnych miastach

  • Kraków od 15 000 zł do 18 000 zł
  • Lubin od 8 000 zł
  • Legnica od 8 000 zł
  • Tomaszów Mazowiecki od 7 500 zł do 9 500 zł
  • Głogów od 8 000 zł
  • Kamień Pomorski od 7 000 zł
Wydłużenie prącia przez przecięcie więzadeł cena »

Usługa wydłużenie prącia przez przecięcie więzadeł jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, urologa i chirurga plastycznego.

Autor: