Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem Wrocław

likwidacja blizn na twarzy własnym tłuszczem, korekcja blizn na twarzy własnym tłuszczem

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Lipotransfer należy do bezpiecznych metod modelowania zarówno ciała, jak i twarzy, redukując nie tylko oznaki starzenia, ale także skutecznie wypełniając ubytki tkankowe w postaci blizn (trądzikowe, pourazowe), stanowiąc naturalny wypełniacz bez ryzyka reakcji alergicznej. Zawarte w przeszczepie żywe komórki macierzyste, z uwagi na swoje właściwości regeneracyjne, rewitalizują obszar i poprawiają jego strukturę, dając efekt wypełnienia. Procedura jest dwuetapowa i wymaga wcześniejszego pobrania tkanki tłuszczowej z miejsc depozytowych podczas liposukcji, a następnie, po odpowiednim przygotowaniu, następuje implantacja tłuszczu w blizny.  

Korekcja blizn własnym tłuszczem – zabiegi we Wrocławiu

Lipotransfer w procedurach kosmetycznych oraz medycznych stosuje dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, specjalista chirurg plastyk II stopnia. Oprócz leczenia blizn, tkankę tłuszczową wykorzystuje w procedurach anti-aging do wypełniania zmarszczek i bruzd oraz modelowania i powiększania wskazanych partii ciała (piersi, policzki, usta). Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Oprócz medycyny i chirurgii kosmetycznej, specjalizuje się w leczeniu nowotworów skóry.

Dwuetapową procedurę odsysania i przeszczepu tłuszczu, stosowaną m.in. w celu wypełniania ubytków pourazowych i pooperacyjnych własną tkanką, a także usuwania głębokich bruzd i fałd nosowo-wargowych, oferuje Prestige Clinic. Zabieg odsysania tłuszczu przeprowadzany jest tu nowoczesną metodą liposukcji ultradźwiękowej N.I.L, a pobrany z brzucha i ud materiał, po selekcji, zostaje oczyszczony i przeznaczony do wypełnienia ubytków. Implantacja odbywa się przy użyciu cienkich kaniul, w znieczuleniu miejscowym. Oprócz korekcji blizn, lipotransfer ma tu zastosowanie także w zakresie modelowania biustu, łydek i ujędrniania pośladków.

Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem należy do panelu zabiegów medycyny estetycznej, które oferuje Bella Estetica Klinika Wójcicki. Zabieg przeprowadzany jest techniką Sydneya Colemana, zapewniając lepszą trwałość komórek tłuszczowych poprzez odpowiednie pobranie, obróbkę tłuszczu (wirowanie 3 min/3000 obrotów) i podanie w docelowe miejsce strzykawkami o pojemności 1 ml. Procedura stosowana jest w korekcji blizn potrądzikowych, zagłębionych i pozaciąganych, które są następstwem urazu bądź operacji.

Wypełnienie blizn własnym tłuszczem – porównanie cen we Wrocławiu i w USA

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Według American Society for Dermatologic Surgery (ASDS), średnia cena leczenia blizn autologicznym przeszczepem tkanki tłuszczowej w USA wynosi od 1 500 - 4 000 $ (5 700 - 15 200 zł). We Wrocławiu natomiast cena takiej procedury wynosi około 3 000 zł.

Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 2 200 zł do 3 000 zł
 • Warszawa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Katowice od 3 500 zł
 • Łódź od 3 000 zł do 4 800 zł
 • Poznań od 2 500 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Kraków od 3 500 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Gdynia od 2 900 zł do 4 900 zł
 • Toruń od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Lublin od 4 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł
Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem cena »

Usługa wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.