Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem

likwidacja fałd na twarzy własnym tłuszczem, likwidacja bruzd na twarzy własnym tłuszczem

Wczytaj więcej wyników

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem - informacje

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Zmarszczki na twarzy można wygładzić laserem, kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową. Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem to nowoczesny trend w medycynie estetycznej. Tkanka tłuszczowa pacjenta cechuje się dużą zgodnością biologiczną, a wypełnione nią bruzdy wyglądają naturalnie. Tłuszcz własny pacjenta pobiera się wcześniej z innego obszaru ciała, np. podczas liposukcji. Lipofiling twarzy stwarza ogromne możliwości nie tylko w przypadku wypełniania zmarszczek, ale też modelowania jej konturów. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem

Likwidacja fałd na twarzy własnym tłuszczem jest możliwa w warszawskiej klinice AGKlinik Klinika Sztuk Pięknych, której personel brał udział w kilkutygodniowym cyklu pt. "Klinika Sztuk Pięknych" w programie Pytaniu na Śniadanie w TVP2. Pracuje tu chirurg estetyczny dr Adam Gumkowski. Lekarz poleca microlipofiling SNIF czyli wypełnianie zmarszczek tkanką tłuszczowa pacjenta z użyciem specjalistycznych mikroigieł. Oprócz tego w AgKlinik pacjenci mogą skorzystać z zabiegu Thread Lift (niechirurgiczny lifting twarzy).

Sopocka Fabryka Urody w Trójmieście oferuje przeszczep tkanki tłuszczowej w obrębie całej twarzy. W klinice zabiegi wykonuje chirurg plastyczny dr nauk med. Janusz Zdzitowiecki, posiadający certyfikat uczestnictwa w konferencji naukowo-szkoleniowej pt. "Nowoczesne metody leczenia ubytków tkanek miękkich i korekcji defektów estetycznych skóry". W Sopockiej Fabryce Urody można też poddać się takim zabiegom jak lifting z odessaniem podbródka oraz przeszczepem tkanki tłuszczowej oraz resurfacing laserowy twarzy.

Osoby, które chciałyby zlikwidować zmarszczki własnym tłuszczem, mogą udać się również do Centrum Liposukcji Lipoline w Katowicach. Placówka specjalizuje się w autogennych przeszczepach tłuszczu. Pracuje tu chirurg plastyk dr Konrad Januszek, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lekarz zajmuje się też powiększaniem ust tkanką tłuszczową i modelowaniem konturów twarzy tłuszczem własnym pacjentów.

W Krakowie likwidacją bruzd na twarzy własnym tłuszczem zajmuje się chirurg plastyk dr n. med. Grzegorz Mocny, który odbył szkolenie z technik podstawowych preparatami Surgiderm. Lekarz konsultuje pacjentów w prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej i estetycznej Dr Mocny. Pacjentom proponuje m.in. wygładzanie zmarszczek mimicznych autogenną tkanką tłuszczową. Popularnym zabiegiem jest też likwidacja lwiej bruzdy tłuszczem własnym pacjenta.

Klinika chirurgii plastycznej Bella Estetica we Wrocławiu oferuje usunięcie zmarszczek marionetki tkanką tłuszczową pacjenta, pobraną wcześniej z innego rejonu ciała. W Bella Estetica zatrudniony jest chirurg plastyczny dr prof. dr hab. Piotr Wójcicki, który odbywał staż chirurgiczny w Universitatsklinik Fur Plastische und Wiederherstellundschirurgie w Insbruku. Lekarze z kliniki stosują również syntetyczne wypełniacze zmarszczek, np. kwas hialuronowy do wygładzania zmarszczek palacza czy podnoszenie kącików ust toksyną botulinową.

Mieszkańcy Torunia na wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem mogą wybrać się do Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej, gdzie dermatolog i kosmetolog dr Artur Markowski przywraca równowagę tkanki tłuszczowej na twarzy, tzw. FAT rebalancing. Lekarz należy do Światowego Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej (WOSAAM). Lekarze z Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej stosują również osocze bogatopłytkowe do rewitalizacji skóry twarzy i spłycania kurzych łapek. Gabinet dysponuje też laserem diodowym Varilit oraz laserem Fraxel Ristore.

Likwidacja bruzd na twarzy własnym tłuszczem

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

W londyńskiej klinice Skin & Beauty by The Private Clinic cena transferu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta w celu wypełnienia jego zmarszczek, zaczyna się od 2800 funtów. W koszt wliczona jest liposukcja, w trakcie której lekarz pobiera autologiczną tkankę tłuszczową. W przeliczeniu na złotówki koszt zabiegu wynosi ok. 15 000 zł. Turyści medyczni, którzy chcieliby zaoszczędzić sporą kwotę, mogą wygładzić zmarszczki w Polsce, gdzie cena jest o wiele niższa niż w UK. W zależności od miasta, w którym zlokalizowana jest wybrana przez pacjenta klinika, można na zwiedzić najładniejsze zabytki i miło spędzić czas na wiele sposobów. W Gdańsku warto zażyć jodu i wypocząć na Morzem Bałtyckim (plaża Stogi). W Krakowie głównym obiektem zwiedzania jest Kościół Mariacki, natomiast w Warszawie warto wybrać się na Starówkę, aby zobaczyć wysoką Kolumnę Króla Zygmunta III Wazy.

 

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem - ceny w różnych miastach

 • Plewiska od 4 500 zł
 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 12 000 zł
 • Poznań od 3 500 zł do 8 000 zł
 • Wrocław od 1 700 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 3 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 4 800 zł
 • Bydgoszcz od 1 968 zł do 3 000 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Kielce od 6 000 zł
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem cena »

Usługa wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Autor: