Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Kraków

likwidacja fałd na twarzy własnym tłuszczem, likwidacja bruzd na twarzy własnym tłuszczem

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej (lipofilling) stanowi doskonałą alternatywę do wypełnienia zarówno defektów estetycznych ciała, jak i  ubytków po zabiegach rekonstrukcyjnych. Zabieg jest małoinwazyjny i bez ryzyka wystąpienia powikłań. A ponieważ tkanka tłuszczowa jest materiałem, który ulega naturalnej absorpcji, procedura zakłada możliwość powtórzeń aż do momentu uzyskania pożądanego efektu estetycznego.  

Młodość z komórek tłuszczowych

Bez ryzyka reakcji alergicznej czy komplikacji związanych z wypełnieniem, tkankę tłuszczową w zabiegach poprawiających wygląd twarzy z powodzeniem stosuje dr n. med. Grzegorz Mocny, specjalista II stopnia z chirurgii, który świadczy swoje usługi w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz transplantologii. Dwuetapowy zabieg stanowi liposukcja oraz po uprzednim przygotowaniu – przeszczep tkanki tłuszczowej we wskazane miejsca w celu m.in. korekcji zmarszczek i bruzd. Oferta realizowana jest m.in. w Olkuszu – w Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim Centermed i w Krakowie, w ramach Chirurgii Plastycznej i Estetycznej oraz I Katedry Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej CM UJ.

Dr n. med. Grzegorz Mocny związany jest również z krakowskim Artclinique, gdzie w zakresie oferty Chirurgii Plastycznej oraz zabiegów na twarz możemy wykonać przeszczep tłuszczu w celu jej modelowania. Certyfikowany w zakresie zastosowania preparatów Macrolane, członek m.in. Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, dr Mocny jest jednym ze specjalistów, a w zespole chirurgów plastycznych zabiegi wykonuje również lek. med. Robert Małek, specjalista chirurg plastyczny, specjalista chirurg ogólny. Lipofilling twarzy uzupełnia procedura Body Tite – chirurgiczny zabieg usuwanie tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnianiem.

Pełen zakres chirurgicznego leczenia w zakresie estetyki ciała świadczy Cami Antiaging, gdzie transfer komórek tłuszczowych stanowi procedurę wolumetryczną w zakresie twarzy i obejmuje policzki, kości  jarzmowe oraz oczy. W tym ostatnim przypadku, procedura nie wyklucza połączenia lipofillingu z plastyką powiek górnych i dolnych, szczególnie w przy bardzo wychudzonej twarzy. Zwiększanie objętości skóry tych miejsc odbywa się poprzez ostrzykiwanie tłuszczem skóry właściwej cienkim igłami w bardzo małych ilościach. Zabiegi konsultuje i przeprowadza dr n. med. Kazimierz Cieślik, chirurg plastyczny.

Transfer autologicznej tkanki tłuszczowej w obrębie szyi oraz twarzy – lipoiniekcja – z możliwością wypełnienia doliny łez, policzków i warg oraz korekcji zmarszczek i powiek wraz z ubytkami pourazowymi, zrealizujemy w Gabinetach Lekarskich Ars Medica w Katowicach. Zabieg reimplantacji w warunkach ambulatoryjnych wykonuje dr n. med. Maciej Grajek – Adiunkt Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii w Gliwicach, zespołowy laureat „Oskara Medycyny” – I Nagrody w kategorii rekonstrukcja roku nadawanej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Mikrochirurgii Rekonstrukcyjnej. W zakresie wolumetrii, oferta obejmuje również zabiegi medycyny estetycznej.

Kolejnym miejscem w Katowicach, gdzie korekta ubytków wynikających z oznak starzenia się, wad wrodzonych i ubytków pourazowych są podstawowymi wskazaniami do wykonania lipotransferu jest Lipoline Clinic. Zabieg posiada trzy etapy i wykorzystuje nowatorskie metody – Palomar SlimLipo 3D, która umożliwia pobranie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym obkurczeniu i ujędrnieniu miejsca biorczego oraz Adivive™ – nowoczesna metoda separacji komórek tłuszczowych. Tak przygotowany materiał poddany jest reimplantacji jako naturalny wypełniacz bez ryzyka reakcji alergicznej. W autogennych przeszczepach tłuszczu w Klinice specjalizuje się lek. med. Konrad Januszek, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej, związany m.in. z Kliniką Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt. 

Usuwanie zmarszczek własnym tłuszczem w Krakowie i w Londynie – ceny

Gabinet zabiegowy w Medestetis Gabinet zabiegowy w Medestetis

Cena transferu autologicznego tłuszczu w celach estetycznych, w Wielkiej Brytanii jest dużo wyższa niż w kraju. W London Bridge Plastic Surgery & Aesthetic Clinic lipofilling rozpoczyna się od 3500 £ (18200 zł), co ostatecznie zależy od przypadku i obejmuje opieką przed – i pooperacyjną. 

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 3 500 zł
 • Plewiska od 4 500 zł
 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Wrocław od 2 200 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 3 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 4 800 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 3 000 zł
 • Lublin od 4 000 zł
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem cena »

Usługa wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor: