Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Poznań

likwidacja fałd na twarzy własnym tłuszczem, likwidacja bruzd na twarzy własnym tłuszczem

Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)
Warszawaul. Bartycka 24B lok. U1

OT.CO Clinic

5,0 / 5  (72 opinii)  rozwiń
 • Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem od 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Poznań - informacje

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

W celu korekty zmarszczek twarzy jedną z technik, jakie wykonują chirurdzy plastycy jest przeszczep własnego tłuszczu - autologicznej tkanki tłuszczowej. Pobierają ją z okolic ciała, w których jest go w nadmiarze: z brzucha, ud lub pośladków i przenoszą, wszczepiając w wybrane miejsce.

Na zabiegi wypełnienia zmarszczek twarzy własnym tłuszczem do Poznania

W klinice Gromadziński Zespół Medyczny pacjent może umówić się na zabieg przeszczepu własnego tłuszczu na okolice twarzy, zarówno do wypełnienia zmarszczek, jak i do powiększenia ust. Zabiegi takie przeprowadza tutaj dr Artur Gromadziński, specjalista chirurgii plastycznej, ogólnej i onkologicznej. Tą pierwszą specjalizację zrobił w 2000 roku (II stopnia). Zabiegi z chirurgii plastycznej przeprowadza także m.in. w Klinice Akademii Medycznej w Poznaniu, a od 2003 roku należy do Europejskiej Szkoły Chirurgii Plastycznej (EWAPS). W swoim dorobku posiada liczne certyfikaty ze szkoleń z chirurgii plastycznej w Polsce i za granicą.

Na zabieg pobrania tłuszczu z ud, brzucha lub pośladków i podania go na twarz na wybraną okolicę ze zmarszczkami lub w celu powiększenia ust, można zapisać się także do Centrum Medycznego Gajowa, gdzie zabiegi takie przeprowadza prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Dyplom z chirurgii plastycznej posiada od 2010 roku. Pan profesor swoją szeroką wiedzę z tej dziedziny przekazuje innym lekarzom, wykładając na kursach i szkoleniach.

W Klinice Kolasiński w Swarzędzu (12 km od Poznania) przeszczepioną autogenną tkankę tłuszczową chirurg plastyk wykorzystuje do zabiegów na twarz: wypełnienia zmarszczek, wypełnienia ubytków tkanek miękkich twarzy, a także do powiększenia ust. Jest nim dr n. med. Jerzy Kolasiński, specjalista chirurgii ogólnej, zajmujący się także chirurgią plastyczną. Swoją bogatą wiedzę z zakresu tej drugiej dziedziny przekazuje, szkoląc innych lekarzy na kursach w kraju, a także za granicą, np. w American Academy of Cosmetic Surgery oraz w International Society of Aesthetic Plastic Surgery.

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Kuźlan z zabiegów wypełniania iniekcyjnego zmarszczek twarzy wykorzystuje m.in. własną tkankę tłuszczową pacjenta. Zajmuje się tym tutaj dr n. med. Małgorzata Kuźlan, specjalista chirurgii ogólnej (od 2006 roku) i plastycznej (od 2011 roku). Swoje doświadczenie zawodowe z zakresu tej ostatniej dziedziny medycyny pani doktor zdobywała w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu oraz w ośrodku chirurgii plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Jest autorką kilkuset publikacji z zakresu chirurgii plastycznej, zamieszczanych w polskich i zagranicznych wydawnictwach naukowych.

Autogenny przeszczep tkanki tłuszczowej wykonuje również chirurg plastyk w gabinecie Chirurgii Plastycznej Dr Kubasik. Tkankę tą wykorzystuje później nie tylko do wypełniania zmarszczek twarzy, ale także do wypełnienia bruzd nosowo-wargowych, powiekowo-polikowych oraz do uwypuklenia policzków. Specjalistą tym jest dr Mikołaj Kubasik, specjalista chirurgii ogólnej (od 1999 roku) i plastycznej (od 2008 roku). Z tej drugiej dziedziny doszkalał się, pracując w latach 1997-2010 z dr. Andrzejem Bieleckim – wojewódzkim specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Dr Kubasik jest także autorem publikacji z zakresu chirurgii plastycznej w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym.

 W poznańskiej klinice Medycyny Estetycznej Dr Osadowskiej można także umówić się na zabieg Lipofillingu techniką Body Jet w celu redukcji zmarszczek twarzy tj. bruzdy nosowo-wargowe, dolina łez czy zmarszczki palacza. Wykonuje je dr Ilona Osadowska, specjalista chirurgii ogólnej, specjalizująca się również w chirurgii plastycznej i posiadającej z tej ostatniej dziedziny bogate doświadczenie zdobyte m.in. we Francji, Włoszech i Hiszpanii na szkoleniach i kursach.

Ile kosztuje zabieg przeszczepienia tłuszczu na twarz w Poznaniu i za granicą

Gabinet zabiegowy w Bently Beauty Gabinet zabiegowy w Bently Beauty

W Poznaniu za taki zabieg pacjent musi zapłacić od 2 tys. zł (w Centrum Medycznego Gajowa, w klinice Dr Osadowska). Za granicą koszta te wynoszą przykładowo 16 tys. zł w The Spire Alexandra Hospital w Anglii.

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Plewiska od 4 500 zł
 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 3 500 zł
 • Wrocław od 2 200 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 3 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 4 800 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 3 000 zł
 • Lublin od 4 000 zł
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem cena »

Usługa wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor: