Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Szczecin

likwidacja fałd na twarzy własnym tłuszczem, likwidacja bruzd na twarzy własnym tłuszczem

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)
Kamień Pomorskiul. Kopernika 28

Centrum Medyczne Meritum

4,5 / 5  (314 opinii)  rozwiń
 • Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem od 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Szczecin - informacje

dr Andrzej Różański - dermatolog dr Andrzej Różański - dermatolog

Pobranie własnego tłuszczu pacjenta i przeszczepienie go w inną okolicę ciała, niesie za sobą dwie korzyści: pacjent pozbywa się go z niechcianych miejsc, a za jego pomocą może odmłodzić inne. Bardzo często zabieg taki przeprowadza się, aby zlikwidować zmarszczki na twarzy.

Na zabiegi redukcji zmarszczek twarzy własnym tłuszczem do Szczecina

W Szczecinie mieści się klinika medycyny estetycznej Dr Osadowskiej, gdzie stosowane są zabiegi Lipofilling Body Jet, czyli pobrania autologicznych komórek tłuszczowych i podania ich, np. na twarz w celu likwidacji zmarszczek różnych jej okolic. Zajmuje się tym dr Ilona Osadowska, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 2000 roku. Brała ona udział w zagranicznych szkoleniach specjalistycznych w zakresie stosowania większości technik medycyny estetycznej, m.in. we Francji, Włoszech czy Hiszpanii, z których to szkoleń posiada liczne certyfikaty.

W prywatnym centrum chirurgii plastycznej i estetycznej Aesthetic Med do redukcji zmarszczek twarzy tj. zmarszczki marionetki, dolina łez czy zmarszczki palacza, lekarze wykorzystują własny tłuszcz pacjenta pobrany z ud lub pośladków. Zabiegi takie i inne wykonuje tutaj dr n. med. Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia (od 1985 roku) oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej II stopnia (od 1991 roku). Pan doktor ma w swoim dorobku wiele certyfików z odbytych szkoleń krajowych i zagranicznych, np. 8 Międzynarodowy Kurs Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej pt. "Update in Aesthetic Surgery of the Face" z Włoszech z 2013 roku.

W AMC Art Medical Center można także umówić się na likwidację bruzd na twarzy własnym tłuszczem, które to zabiegi Lipofilingu wykonują, pracujący tu lekarze - specjaliści chirurgii plastycznej. Jednym z nich jest  dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 1996 roku oraz II stopnia od 2003, a także specjalista chirurgii plastycznej od 2010 roku. Pan doktor swoje doświadczenie zawodowe z tej ostatniej dziedziny zdobywał, pracują przez wiele lat na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie (lata 2002-2012). Uczestniczył także w wielu kongresach z chirurgii plastycznej w Polsce i za granicą, np. w Warszawie w 2008 pt. "Współczesne Spojrzenie na Powiększanie Piersi i Operacje Odmładzające Twarz".

W szczecińskiej klinice chirurgii plastycznej Medimel specjalista chirurgii plastycznej wykonuje zabiegi przeszczepu własnego tłuszczu i aplikuje go w różne okolice twarzy, np. pod oczy, wokół ust czy na czoło, likwidując tym samym powstałe w tych miejscach zmarszczki. Tym fachowcem jest dr Katarzyna Ostrowska-Clark, specjalista chirurgii ogólnej od 2007 roku oraz specjalista chirurgii plastycznej, z której to dziedziny praktykowała w Prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej oraz odbyła liczne kursy polskie i zagraniczne, tj. w Wielkiej Brytanii w 2013 roku dotyczący zaawansowanych technik w chirurgii plastycznej twarzy.

 W Klinice Chirurgii Plastycznej dra Macieja Pastuchy (13 km od Szczecina w Dobrej Szczecińskiej) pacjent może umówić się na zabieg odmłodzenia twarzy poprzez usunięcie fałd na twarzy za pomocą własnego tłuszczu przeszczepionego z brzucha, ud czy pośladków, a także do wypełnienia jej niektórych okolic, np. zapadniętych policzków czy skroni. Lekarzem, który zajmuje się takimi i nie tylko zabiegami jest  dr Maciej Pastucha, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia (od 1990 roku) oraz chirurgii plastycznej II stopnia (od 2000 roku). Doświadczenie z tej ostatniej specjalizacji zdobywał, pracując m.in. w prywatnych ośrodkach chirurgii plastycznej w Katowicach, Tychach i Myszkowie w latach 1996-2002.

 Szczecińska klinika chirurgii plastycznej Artplastica to miejsce, gdzie do odmłodzenia twarzy i likwidacji zmarszczek różnych jej okolic stosuje się m.in. zabieg wszczepienia autonomicznej tkanki tłuszczowej, pobieranej z innych części ciała, tj. brzuch czy pośladki. Jednym z chirurgów plastyków jest tutaj lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek, specjalista  chirurgii plastycznej od 2004 roku, która tej specjalizacji uczyła się pod okiem dra n. med. Jerzego Potockiego w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Pogłębiała swoją wiedzę z tego zakresu szkoląc się na kursach w Anglii, Hiszpanii, Włoszech czy Turcji.

Cena przeszczepu własnego tłuszczu na okolice twarzy

Kadra w Centrum Medyczne Meritum Kadra w Centrum Medyczne Meritum

Wypełnianie zmarszczek własnym tłuszczem kosztuje w Szczecinie od 2 tys. zł - w klinice Dr Osadowskiej oraz od 4,5 tys. zł - w AMC. W Wielkiej Brytanii trzeba wydać 16 tys. zł w klinice Tonic Cosmetic & Weight Loss Surgery Nottingham.

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Plewiska od 4 500 zł
 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 3 500 zł
 • Wrocław od 2 200 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 3 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 4 800 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 3 000 zł
 • Lublin od 4 000 zł
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem cena »

Usługa wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Autor: