Zabiegi nićmi liftingującymi

Synonimy: lifting nićmi, nici liftingujące odmładzanie, rewitalizacja nićmi liftingującymi więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz zabiegi nićmi liftingującymi? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Zabiegi nićmi liftingującymi - informacje

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Nici liftingujące są hitem ostatnich lat, w trakcie których wypracowana została nowa forma i sposób ich zakładania. Procedura polega na stworzeniu odpowiedniego „rusztowania” dla tkanek poprzez wprowadzenie ich do wybranych obszarów i przywrócenie im właściwych kształtów oraz objętości. Wykorzystywane do zabiegów odmładzających, od lat zakładane były jako szwy skórne i podskórne w ramach chirurgicznych procedur. Nowoczesne nici dziś stanowią uzupełnienie zabiegów plastycznych, często po liposukcji, jak również do poprawy wyglądu piersi oraz liftingu pośladków i krocza.

Nić przyszłości 

Osoby, które nie potrzebują jeszcze liftingu operacyjnego mogą skorzystać z zabiegu z użyciem rozpuszczalnych nici liftingujących, zwanych "nitkami kolagenowymi". Ich implantację w celu uniesienia i napięcia m.in. skóry policzków oraz dekoltu posiada w swojej ofercie Gabinet Dermatologiczny i Medycyny Estetycznej dr n. med. Danuty Dąbrowskiej w Elblągu. First Lift z użyciem nici PDO jest tu również wskazany do korekcji zmarszczek wokół oczu, a procedura nie wyklucza uzupełnień w ramach innych zabiegów m.in. z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Bezoperacyjny lifting twarzy – soft-lifting za pomocą bioabsorbowalnych nici caprolac to propozycja Specjalistycznych Gabinetów w Trójmieście – Dermedica w Gdańsku i Dermart w Gdyni. Tutaj, doskonały rezultat biorewitalizacji osiągniemy dzięki zaawansowanej technologii nici z kwasu polimlekowego – Aptos, jakie wprowadzane są poprzez punkty wkłucia, za pomocą dostosowanej do danego obszaru zabiegowego igły oraz techniki implantacji. W obydwu ośrodkach pacjenci mogą korzystać z usług m.in. specjalisty dermatologa-wenerologa, dr n. med. Piotra Szlązaka.

Nici PDO (polidioksanon), które są silnym, syntetycznym włóknem, posiada w swojej ofercie również lek. med. Joanna Stosio-Rostecka, specjalista dermatolog-wenerolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i właścicielka Dermestetic Medycyna Estetyczna w Szczecinie. Jak sugeruje, metody podania wpływają na dodatkowe efekty zabiegu: śródskórne – stymuluje regenerację skóry, odmładza ją i napina. Podanie do tkanki tłuszczowej podskórnej ma działanie lipolityczne, zaś wzdłuż mięśnia np. marszczącego brwi powoduje jego osłabienie, relaksacje i wygładzenie rysów. 

Szybkie i długotrwałe wygładzenie i ujędrnienie skóry z zastosowaniem Nici PDO Hilo Lift uzyskamy w Klinice Medycyny Estetycznej Sthetica w Łodzi. Ich uniwersalność pozwala na zastosowanie w większości problemów związanych ze starzejącą się skórą, w obrębie zarówno twarzy, jak i ciała, by wymienić: redukcję zwiotczenia tkanek na pośladkach, brzuchu i nogach, poprawę jędrności i napięcia skóry w okolicach kolan, a także korektę zmian zanikowych na grzbietach rąk. Nici Hilo Lift są tu również stosowane w terapii łysienia, w leczeniu skojarzonym.

Nici Vaginal Narrower to propozycja liftingu krocza, jaką w swojej ofercie posiada Sthetic Klinika dr Jagielskiej z Warszawy. Stosowany w przypadkach defektów kosmetyczno-funkcjonalnych, zabieg wskazany jest m.in. w przypadku zespołu luźnej pochwy i następstw z tym związanych. Specjalnie opatentowana nić posiada drobne haczyki umieszczone na nitce, pomagające uzyskać efekt liftingu tkanek krocza. Klinika specjalizuje się w ginekologii estetycznej, a lek. med. Aleksandra Jagielska, dermatolog jest członkiem m.in. World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine.

Jednym z pierwszych miejsc w Polsce, gdzie zaczęto wykonywać zabiegi z zastosowaniem 5 typów nici liftingujących Hilo Lift jest Studio Urody Essenza we Wrocławiu. Salon dysponuje nićmi Mono (pojedynczymi), Twin (podwójnymi), Screw (skręconymi), DS (podwójnie skręconymi) oraz haczykowatymi (PDO). Związany z placówką lek. med. Andrzej Kępa, lekarz medycyny estetycznej, w 2013 r. został oficjalnym szkoleniowcem metody implantacji nici PDO w Polsce i Szwecji. W zabiegach stosuje nici Hilo Lift oraz First Lift. Cena uwzględnia koszt jednej nici. 

Ile zapłacimy za niechirurgiczny lifting twarzy z użyciem nici w Polsce i w Las Vegas?

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

W Lakes Dermatology cena zaczyna się od 1,500 $ (5,400 zł) i może osiągnąć 3,500 $ (12,600 zł), co zależy od liczby i położenia szwów. W Polsce jest to zdecydowanie niższy koszt.

 

Zabiegi nićmi liftingującymi - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 80 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 100 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 35 zł do 6 900 zł
 • Łódź od 50 zł do 8 000 zł
 • Bydgoszcz od 74 zł do 8 610 zł
 • Poznań od 150 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 300 zł do 6 000 zł
 • Lublin od 700 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 100 zł
 • Gdańsk od 80 zł
 • Szczecin od 100 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.