Zabiegi nićmi liftingującymi Białystok

lifting nićmi, nici liftingujące odmładzanie, rewitalizacja nićmi liftingującymi więcej »

Zabiegi nićmi liftingującymi Białystok - informacje

Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika

Nici liftingujące stosowane są w celu poprawy napięcia, odmłodzenia i wzmocnienia skóry twarzy, redukcji zmarszczek, a także w celu ujędrnienia różnych partii ciała (np. piersi, uda, pośladki). Lekarz dobiera odpowiedni rodzaj i ilość nici, które następnie wprowadza w tkankę podskórną przy użyciu cienkiej, sterylnej igły, w której osadzona jest nić. Lifting wykonywany jest przy użyciu różnego rodzaju nici, które różnią się od siebie budową, materiałem z którego są wykonane, a także długością. Specjalista medycyny estetycznej w trakcie zabiegu może użyć m.in. nici PDO (wykonane z polidoksanonu), Happy Lift (wykonane z polikaprolaktonu), Silhouette Soft (wykonane z kwasu polimlekowego oraz kwasu glikolowego). W użyciu są także nici PDO First Lift Barb 4D, charakteryzujące się specjalnie opracowanym systemem haczyków. Zabieg jest bezbolesny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i trwa od 15 do 60 minut. Pierwsze efekty zauważalne są zaraz po zabiegu, natomiast pełen efekt widoczny jest po 6-7 tygodniach.

Gdzie w Białymstoku można wykonać zabieg nićmi liftingującymi

Nici liftingujące są stosowane w Klinice Chirurgii i Medycyny Estetycznej Noviline, którą prowadzi lek. med. Magdalena Nowicka, specjalista chirurgii, pasjonatka chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Do bezoperacyjnych zabiegów liftingujących dr Nowicka wykorzystuje nici Silhouette Soft, Aptos Excellenc, Light Lift, jak również nowoczesne nici PDO. Zmarszczki likwiduje także przy zastosowaniu botoksu, kwas hialuronowego, wypełniacza Rediesse i prepartu Sculptra.

Również lek. med.Krzysztof Sobolewski, który prowadzi własną Klinikę Medycyny Estetycznej, wykonuje zabiegi liftingujące. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, a doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w w Akademikliniken w Sztokholmie oraz w Klinice dr Andrzeja Sankowskiego w Warszawie. W ramach zabiegów nićmi liftingującymi wykorzystuje produkty Silhouette Soft - biowchłanialne nici ze stożkami.

Zabieg nićmi liftingującymi znajduje się także w ofercie Specjalistycznego Ośrodka Dermatologicznego Dermal w Białymstoku, który działa od 1998 roku. W celu likwidacji i zmniejszenia zmarszczek oraz bruzd specjaliści wykorzystują różnorodne techniki jak np. nici liftingujące Hilo Lift, pomagające odzyskać efekt napięcia oraz wygładzenia skóry, stosują także botox Azzalur, kwas polimlekowy i kwas hialuronowy.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Polsce tańsze niż w Bristolu

Gabinet zabiegowy w Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Gabinet zabiegowy w Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin

W British Cosmetic Clinic w Bristolu lifting całej twarzy nićmi Silhouette Soft kosztuje 1 495 £ (ponad 8 700 zł). Cena tego samego zabiegu w Białymstoku wynosi już 5 000 zł.

Zabiegi nićmi liftingującymi - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 500 zł
 • Józefosław od 800 zł do 2 000 zł
 • Warszawa od 59 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 100 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 45 zł do 8 000 zł
 • Wrocław od 50 zł do 5 500 zł
 • Poznań od 100 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 80 zł do 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 80 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 100 zł do 8 000 zł
 • Kielce od 40 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 500 zł
Zabiegi nićmi liftingującymi cena »

Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor: