Zabiegi przeszczepiania włosów Bielsko-Biała

Synonimy: transplantacja włosów, przeszczepy włosów u mężczyzn, przeszczep włosów u kobiet więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zabiegi przeszczepiania włosów Bielsko-Biała - informacje

Kadra w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Kadra w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

Operacje transplantacji włosów stanowią jedyną skuteczną metodę leczenia braku włosów, zapewniającą naturalne oraz długotrwałe efekty. W przeciwieństwie do leczenia farmakologicznego i zabiegów mezoterapii, zapewniają one stosunkowo szybki sposób odzyskania włosów. Zabiegi polegają na pobraniu włosów z obszaru biorczego, odpowiednim ich przygotowaniu i wszczepieniu w miejsce dotknięte łysieniem. Procedury przeprowadzane są za pomocą kilku technik (np. FUE, FUT, BHT).

Transplantacja włosów w Bielsku-Białej – gdzie szukać pomocy

W Bielsku-Białej operacje przeszczepu włosów wykonuje dr n. med. Artur Sandelewski, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz członkiem International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), czyli organizacji, która skupia lekarzy zajmujących się przeszczepami włosów. Posiada certyfikat IHSMC (Hair Surgery Master Course). Jedną z jego specjalizacji są operacje odtwórcze włosów. Z ich zakresu przeprowadza zabiegi metodą FUT (Follicular Unit Transplantation – polega na pobraniu paska skóry z włosami), metodą FUE (Follicular Unit Extraction – pobranie poszczególnych jednostek włosa) oraz metodą BHT (Body Hair Transplant – pobranie włosów z innej partii ciała niż głowa, np. z brody, z klatki piersiowej).

Zabiegi przeszczepiania włosów wykonywane są także w Klinice MD MEDMIX. Placówka specjalizuje się w leczeniu chorób skóry i włosów. W klinice transplantacja włosów wykonywana jest metodą FUE . Do procedury wykorzystywane jest specjalne urządzenie CDD VORTEX, które kontroluje głębokość pracy igły, a tym samym zapobiega uszkodzeniom włosa podczas pobrania. W placówce wykonywane są również zabiegi przeszczepu włosów metodą BHT. Mężczyznom cierpiącym na ogólną utratę włosów, na różne formy łysienia oraz posiadających blizny po wypadkach lub po przeprowadzanej transplantacji włosów klinika oferuje zabiegi mikropigmentacji włosów. Ze wspomnianych zabiegów skorzystać mogą również kobiety.

W swojej ofercie zabiegi transplantacji włosów ma również Klinika Dr Sirek MedCosmetic. Procedura w placówka przeprowadzana jest metodą S.A.F.E.R (Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation), która zapewnia nie tylko trwałe i naturalne efekty, ale również krótki czas rekonwalescencji i brak ryzyka odrzutu przeszczepu. Zabieg wykonywany jest również u pacjentów, którzy wcześniej poddali się transplantacji włosów metodą STRIP czy FUE. Oferta kliniki obejmuje także przeszczep brwi oraz mezoterapii igłowej skóry głowy, która jest skutecznym rozwiązaniem w regeneracji włosów.

Cena operacji przeszczepu włosów w Bielsku-Białej i w Belfaście

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy

W Bielsku-Białej za przeszczep włosów metodą FUT zapłacić trzeba około 5 000 złotych. Za granicą wykonanie tej samej procedury jest znacznie droższe: w The Hospital Group w Belfaście jej średnia cena wynosi 7 000 funtów brytyjskich, czyli około 41 000 złotych.Zabiegi przeszczepiania włosów - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

  • Bielsko-Biała od 2 600 zł
  • Kraków od 2 500 zł
  • Wrocław od 5 000 zł do 10 600 zł
  • Warszawa od 900 zł
  • Katowice od 2 600 zł
  • Poznań od 5 000 zł do 40 000 zł
  • Częstochowa od 1 600 zł do 8 000 zł
  • Szczecin od 2 000 zł do 14 000 zł
  • Gdańsk od 3 500 zł
  • Łódź od 1 800 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów także w miastach pobliżu Bielska-Białej, takich jak: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno lub Rybnik.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.